OC ל-GPU - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OC ל-GPU

KapiSH

Recommended Posts

לאחר שעשיתי TWEAK לזיכרון וזה לא ממש שיפר לי את התוצאה ב-, החלטתי סופית ללכת על OC לכרטיס מסך.

רכיבים:

ASUS A7A266

Hercules GeForce2 MX/400

זיכרון 256MB SD-RAM

אין על ה-GPU מאוורר אבל אפפשר לסדר קומבינה שיהיה שם מאוורר 80MM

אנא הפנו אותי למאמרים, דיונים וכל דבר אחר בנושא שעשוי לעזור, או אפילו הסבירו לי כאן.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד תוכנה כלשהי אשר תבצע לך את האוברקלוקינג, או שתעשה זאת דרך הדרייברים של הכרטיס, ותתחיל להעלות אט אט את מהירות הליבה והזכרונות, כל פעם תבדוק את יציבות הכרטיס במהירות החדשה ולאחר מכן המשך הלאה...

תזכור שדווקא אוברקלוקינג לזכרונות יתן לך עוד ביצועים, יותר מאוברקלוקינג ל-GPU...

8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. איך אני בודק את יציבות הכרטיס לאחר ה-OC?!

ב. OC לזיכרון יכול לשרוף את הזיכרון, לא?

א. 3DMARK2001 תספק בדיקה טובה...

ב. מעלים לאט לאט את המהירות, ואין כמעט מצב שהם ישרפו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא ייתקע הרבה לפני שהוא יישרף.......

מה יש פה לאנשים עם שריפות?????? לא כל דבר נשרף אחרי 2 דקות של oc אני הגעתי ל250 mhz מהירות של ממהירות התחלתית של 200 בלי שום היטסינקים וכלום כי זה מיותר!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כל פעם להעלות קצת, זה מביא אותי לשאלה: כמה קצת? בכמה להעלות כל פעם?

ואמרת ש- תספק בדיקה טובה, אז איך אני אדע שמשהו לא בסדר? פשוט התמונה תקפא וכך אני אדע שהעלתי יותר מדי?

עריכה:

RivaTuner תוכנה בסדר בשביל להעלות את מהירות הליבה של הכרטיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כל פעם להעלות קצת, זה מביא אותי לשאלה: כמה קצת? בכמה להעלות כל פעם?

ואמרת ש- תספק בדיקה טובה, אז איך אני אדע שמשהו לא בסדר? פשוט התמונה תקפא וכך אני אדע שהעלתי יותר מדי?

עריכה:

RivaTuner תוכנה בסדר בשביל להעלות את מהירות הליבה של הכרטיס?

כולים לקרא שלושה דברים(מהקל לקשה):

-יופיעו לך כל מיני עיוותים גראפיים, אבל הדמו ימשיך לרוץ, וזה יקרה לך בכל משחק, וזה אמר שהגעת לקצה ואם תוריד את המהירות ב1-2 מגה"צ יכול להיות שזו תהיה ההגדרה היציבה.

-התוכנה תתרסק או פשוט "תצא" באמצע, וזה אמר שאתה עומד על הקצה של החלק בכרטיס שלך(GPU או ראם), כי הוא עדיין מסוגל לעבוד בדו-מימד טוב.

-הבנצ'מארק(המשחק) עצמו קופא במצב מסויים, או מערכת עצמה קופאת, וזה גם אמר שהגעת לגובולת של הכרטיס שלך.

אל תכנס לפאניקה תעשה RESET, ואם לא בחרת V כשההגדרות יוכלו בהפעלה מחדש אין לך מה לדאוג. אני ממליץ שתסמן V בעניין האחרון, רק כתמצא את ההגדרה היציבה ביותר לכרטיס שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...