מצלמות אולטרה-קומפקטיות באיזור האלף שקל? - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצלמות אולטרה-קומפקטיות באיזור האלף שקל?

Aurora Borealis

Recommended Posts

איך בכלל השוק של המצלמות האולטרה קומפקטיות כיום?

יש כאלה ששוות משהו? ושהן באמת דקות?

על כל פנים, אני מחפש לי שתיהיה כמה שיותר דקה ונוחה בכיס (כמובן שעם מסך), שתשמש אותי בעיקר לתמונות "עם החבר'ה" במסיבות/פאבים או סתם בבתים. כרגע יש לי יותר "רצינית" של פוג'י (עלתה לי ולאחותי מעל 2500 ש"ח), שכרגע אני לא זוכר את הדגם. איתה אני משתמש לטיולים, וצילומים רציניים יותר (אני צלם חובב, ואחותי משתמשת בה ללימודים שלה, וגם צלמת חובבנית). אבל אי אפשר לקחת אותה למסיבות, ולערבים עם החברים, כי ת'כלס היא מסורבלת מאוד. אז חשבתי לעצמי שאולי שווה סופסוף להסתכל לכיוון שוק המצלמות האולטרה קומפקטיות, בתקווה שכבר יש שם דגמים שבאמת יתנו לי את מה שאני צריך.

הדרישות שלי הן:

מחיר באיזור האלף ש"ח, אפשר למשוך לכיוון ה1200 ככה, כגבול (לחיילים אין יותר מידי כסף)

שתיהיה דקה וקטנה

פוקוס טוב

שתדע להתמודד עם צילומים במקומות עם תאורה מאוד משתנה (שוב, היא תשמש אותי בעיקר למועדונים/פאבים)

מסך ברור

שתיהיה אפשרות הרחבה של כרטיסי SD (כי כבר יש לי כרטיס כאלה בשביל הcowon d2)

בעצם מצלמת point-n-click אולטרה-קומפקטית שתדע להתמודד כמו שצריך עם צילומים במסיבות

היש חיה כזו? או שאני צריך לחכות עוד כמה חודשים טובים שיצאו דגמים חדשים לשוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא דיי עבה, ואין לה SD.

יש לה תמיכה גם בכרטיסי SD וגם ב-xD (לא שזה פרמטר הגיוני לבחור לפיו , אבל שיהיה).

לגבי העובי, כדאי שתחזיק אותה ביד כדי לדעת בוודאות. לדעתי מצלמות קטנות יותר לא נוחות מבחינה ארגונומית, ומבחינת פונקציונליות הן גובלות בגימיק.

אני יכול להבין שככל הנראה כדאי שאני אחכה עם זה, כי אין כרגע משהו שמתאים כ"כ?

ידוע על איזה דגם שאמור לצאת שיתאים לי יותר?

לפחות מבחינת יכולת צילום במקומות חשוכים סביר להניח שבעתיד הנראה לעין המצב רק יהיה גרוע יותר. גם ה-F40 היא ירידה ברמה בהשוואה ל-F31 שקדמה לה, וה-F47 ו-F50 שכוללות חיישנים עוד יותר צפופים רק מחמירות את המצב. במצלמות של חברות אחרות התוצאות עוד פחות טובות. בקיצור, אם באמת חשוב לך לצלם בתנאי תאורה קשים כדאי שתוריד את הציפיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...