למה זיגזג כאלה יקרנים? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה זיגזג כאלה יקרנים?

tazok

Recommended Posts

אני חושב שמני מעריץ של זיגזאז......

אבל בכל זאת.... אולי יום יבוא ותהיה חנות שגם יש מחירים מן הנמוכים וגם יהיה שירות מצויין...

ומני, שאתה משלם 100-200 ש"ח תוספת על כל מוצר, זה כבר הופך להיות 1000 שאתה קונה מחשב...

ו1000 ש"ח בשביל חיוך.... זה מוגזם.

בדיוק מה שאמרתי קודם ואני שמח שאתה מסכים איתי.

נ.ב

DINO אחי, מה זה קשור עכשיו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ובשביל זה יש אימייל/הודעה פרטית/טלפון.

בכלל, הדיון קיבל תגובות מכל מי שהיה צריך להגיב, וכל אחד הולך על הנחה מוטעית שהמחירים גבוהים ב200 שקל לכל מוצר.

תעשו בדיקה קצרה ותגלו משהו אחר. הדיון איבד את הטעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובשביל זה יש אימייל/הודעה פרטית/טלפון.

בכלל, הדיון קיבל תגובות מכל מי שהיה צריך להגיב, וכל אחד הולך על הנחה מוטעית שהמחירים גבוהים ב200 שקל לכל מוצר.

תעשו בדיקה קצרה ותגלו משהו אחר. הדיון איבד את הטעם.

לא כולם הגיבו ;D

ישנה חנות אחת ויחידה שלא טרחה / היה לה האומץ , להגיב ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*עוף טופיק*

200 שקל על מוצר + חיוך, 300 מקבלים גם בוסה.

רק דבר אחד אני לא מבין, למה יש לך איש עם משקפים ומקציף קפה בavatar?

ניסית פעם להקציף קפה ?

זה משפריץ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת מאוחר אבל זה מה שיש כשעובדים קשה....

אני קונה בזיגזג כבר מלא זמן, ופשוט אין לי משהו רע להגיד עליהם... פשוט מעולים!

לדוגמה היום, חבר שלי קנה את ה 0097 של POWER COLOR(ואני קניתי את האחרון :D)... הייתה בעיה במאורר... ב16:00 הוא הלך ואורן עזר לו\החליף לו....זה שירות!

לך תחפש מי יעזור לך ב 4 בצהריים ביום שישי... כולם יגידו לך הביתה חביבי תחזור ביום ראשון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי כדאי שתחפש דוגמא טובה יותר

כרטיס מסך מקולקל מוחלף ע"י החנות שמכרה אותו

נשמע די סטנדרטי, היכן השירות המיוחד ?

חנויות בדרך כלל מתייחסות בחשדנות ו/או זלזול בלקוחות, במיוחד אחרי ששלמו. כבר קרה לי שסטיק זיכרון שהזמנתי הגיע שבור ולקח שבוע עד שהחליפו לי אותו, וכבר קרה לי שקיבלתי מוצר שונה מזה שהזמנתי והייתי צריך להתווכח ולדרוש החלפה כדי שאחרי כמה ימים יחליפו לי אותו. פלונטר הספיקו לגבות 10% ממחיר מערכת מחשב שלמה כבר ארבעה שבועות לפני שהם סיפקו את המערכת לידידה שלי, והמחשב הגיע לבסוף רק אחרי מספר טלפונים מצידי ומצידה, ופקס זועם מצידי עם איום שלא להפנות אליהם יותר לקוחות, ושהמכתב הבא שהם יקבלו יהיה מעו"ד. שלא לדבר על הסיפור הארוך של פלונטר והדיסקים הדפוקים של ("אם הייתי מחליף את הדיסק לכל לקוח שנדפק לו, הייתי פושט רגל!").

אני לא בא להצדיק את זה שזיגזג יקרים יותר מחנויות אחרות ולא בדקתי את זה בעצמי. אבל העובדה שהגיבו כאן עשרים (בערך?) לקוחות מאוד מרוצים תוך זמן קצר, מראה שיש עדיין מי שמוכן לשלם עבור שירות טוב ואמינות. כמו שנכתב כאן כבר כמה פעמים - אף אחד לא מכריח אותך לקנות מהם.

ובכלל, למה להטפל לזיג-זג? רוצים חנויות יקרות באמת? לכו לאופיס דיפו. היצע החומרה שלהם שואף לאפס והמחירים בשמיים, אפילו עבור הפריטים הפחות טובים. לכו לחנויות כמו אייבורי, שמיר, אטיב וכו'... לא רק שהאמינות שלהן מוטלת בספק, גם המחירים לא מדהימים בכלל. ואני לא בטוח איך יהיה השירות לפני או אחרי הקנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לאחרונה קניתי מזיגזאג ואכן השירות לפני הקני הובזמן הקניה שלהם מצוין, כמו כן הם נמצאים יחסית קרוב אלי כך שאני רואה זאת כיתרון.

לדעתי הבדל של 200 שקל בהחלט לא מצדיק "שירות".

אך עם זאת המוצרים שאני קניתי היו יקרים ב 17 שקל בלבד מהחנות הזולה ביותר, וזאת כאשר אני יודע שהמוצרים במלאי ואני לא אצטרך לחכות חודש למוצר.

נקודה חשובה נוספת שלדעתי זיגזאג עשו בשכל היא לאפשר לגולשים לבדוק איזה מוצר הם מחזיקים במלאי ואיזה לא. וזה יתרון אדיר שלצערנו לא קיים בחנויות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי כדאי שתחפש דוגמא טובה יותר

כרטיס מסך מקולקל מוחלף ע"י החנות שמכרה אותו

נשמע די סטנדרטי, היכן השירות המיוחד ?

תראה לי חנות שתשאר עד 16:00 ביום שישי בשביל להחליף מאוורר שבור פיזי {שהם לא חייבים להחליף...}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...