המלצה למארז איכותי ללא ספק בסביבות 600-700 ש''ח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למארז איכותי ללא ספק בסביבות 600-700 ש''ח

SendaRider

Recommended Posts

שלום, חבר שלי בימים האלה מחפש לקנות מארז חדש, הוא רוצה שיהיה בו זרימת אוויר טובה, שהספק יהיה למטה שיקרר טוב ושיהיה שקט ולא מפלסטיק כאילו איכותי בסביבות 600-700.

חשבנו על הNZXT Tempest שעולה 510 ש''ח, או האורורה 3d כמו שלי, (למרות שהספק למעלה ) בקיצור תמליצו לי עליהם , תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויבר? what the christ? :screwy:

אם אתה כבר מעברת מילים תעשה את זה לפחות הגיוני..

anyway יכול להיות שהAntec Nine Hundred יתאים לו, רק שהוא לא כ"כ שקט אם שמים את המאווררים שלו על מקסימום. (ד"א גם אם הם על המינימום המארז מאוורר.. מאוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ על Tagan CS-El עם 2 מאווררים ענקיים עם לדים - 25ס"מ מקדימה+36ס"מ בצד+מקום מאחורה למאוורר 12ס"מ

המארז ממש יפה לדעתי, די שקט, הספק למעלה, יש יציאות , , מיקרופון, פיירווייר למעלה במארז חוץ ממה שיש מאחורה בלוח אם, כל המארז מודולרי - שזה אומר שהכל נשלף בקלות בלי ברגים ובלגן....

ניתן לשלוט במאווררים של המארז, מהירות סיבוב, כיבוי לדים ומאוורר..

בקיצור, תבדוק אותו גם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ על Tagan CS-El עם 2 מאווררים ענקיים עם לדים - 25ס"מ מקדימה+36ס"מ בצד+מקום מאחורה למאוורר 12ס"מ

המארז ממש יפה לדעתי, די שקט, הספק למעלה, יש יציאות , , מיקרופון, פיירווייר למעלה במארז חוץ ממה שיש מאחורה בלוח אם, כל המארז מודולרי - שזה אומר שהכל נשלף בקלות בלי ברגים ובלגן....

ניתן לשלוט במאווררים של המארז, מהירות סיבוב, כיבוי לדים ומאוורר..

בקיצור, תבדוק אותו גם..

דבר ראשון, הספק למעלה ודבר שני הוא לא בתקציב ואם לא ראית תקציב אז תראה בכותרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, הספק למעלה ודבר שני הוא לא בתקציב ואם לא ראית תקציב אז תראה בכותרת.

דבר ראשון אמרתי שהספק למעלה

דבר שני ראיתי את התקציב וניתן להשיג את המארז במחיר הכי זול בארץ בTMS.CO.IL

המחיר הוא 640 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על מה שהמלצתי לך

גם יש לך 2 מאווררים ענקיים!! 25CM מקדימה ו36CM בצד והמארז יפיוף זה בטוח... והכל מודולרי/נשלף(מה שאני מאמין שיש כמעט בכל מארז חדש היום אבל בסדר)

בקיצור... לך על זה

המחיר בכל מקום אחר מגיע ל800 שקל וTMS מוכרים ב640

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על מה שהמלצתי לך

גם יש לך 2 מאווררים ענקיים!! 25CM מקדימה ו36CM בצד והמארז יפיוף זה בטוח... והכל מודולרי/נשלף(מה שאני מאמין שיש כמעט בכל מארז חדש היום אבל בסדר)

בקיצור... לך על זה

המחיר בכל מקום אחר מגיע ל800 שקל וTMS מוכרים ב640

אין לי שום הסתייגות מה TAGAN כך שיכול להיות שהוא האופציה העדיפה בטווח מחירים הנ"ל , אם תרצה לחסוך ה CM690 תהיה הבחירה הטובה ביותר , אם תרצה להשקיע עוד טיפה יש לך את המארז הזה http://tms.co.il/product/2165 עצום בגודלו עשוי מאלומניום ומגיע עם 2 מאווררים.

http://www.3dgameman.com/content/view/2690/103/

והנה גם ביקורת על ה TEMPEST

http://www.3dgameman.com/content/view/12521/103/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניהם טובים ההפרש הוא במחיר , אפשר להשיג את ה TEMPEST במחיר מציאה של 485 ש"ח ב TMS או ה אם תרצה להשקיע יותר למרות שאני חושב שהתוספת היא לא כל כך מוצדקת ... (ההבדל בין 485 ל 640)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...