מבין איזה עבודה עדיף לעבוד? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבין איזה עבודה עדיף לעבוד?

Born2Kill

Recommended Posts

אם כבר החיסרון בשליח פיצה זה שזה מסוכן

אל תשכח שאתה מקבל טיפים אז אתה גם יכול לקבל יותר כסף מבקוקה קולה

ובשביל ההפרשים הקטנים במשכורות (בהנחה שלא תקבל בכלל טיפים) לך על משלוחים כי זה יותר מעניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר החיסרון בשליח פיצה זה שזה מסוכן

אני יודע שרוב השליחים הממונעים לא ממש שמים על זה, אבל אני רוצה לחזק את שנאמר לפני לגבי מיגון נגד תאונות.

משום מה רוכבים על קטנועים חושבים שהם פחות פגיעים, עולים על הקטנוע עם מכנסים קצרים, גופיה וקסדה פתוחה ולא תמיד טורחים אפילו לסגור את הרצועה). אני אפרט כמה דברים לא נעימים מהניסיון המאוד שלי ומתאונות קלות בלבד...

גופיה = שפשופים עמוקים וחתכים בידיים, בכפות הידיים, בעיקר בפרקי האצבעות, סכנה לזיהומים, כאבים ואי נוחות למשך שבועיים או יותר. אותה תאונה עם מעיל וכפפות = חבלות "יבשות", שפשופים קלים, חוזרים לקטנוע וממשיכים בנסיעה.

מכנסיים קצרים ודקים = שפשופים וחתכים על הישבן ובירכיים, חתיכות אספלט שצריך לקרצף מתוך הפצעים (זה לא רק נשמע כואב), שוב פעם סכנה לזיהומים. מכנסי רכיבה רציניים = פגיעות זניחות בלבד.

סנדלים = חתכים ושפשופים לא נעימים בקרסוליים, סיכון מוגבר לנקעים, סיכון מוגבר לשברים בקרסול, שברים בעצמות כף הרגל. מגפי רכיבה = אני חושב שהנקודה כבר ברורה בשלב זה.

אני אפילו לא הולך להתחיל לדבר על קסדה - רק קסדה מלאה ורק כשהיא סגורה ומהודקת היטב על הראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לדעת למה ישר קבעתם קטנוע?

יש לנו פה באיזור 3 פיצריות, לכולן יש שליחים עם מכוניות (משנות תרפפ"ו, אבל עדיין מכוניות.......)

במחיר של קטנוע היום אפשר לקנות סוברו פשע או אוטו בסגנון, ועד כמה שהן ישנות- הן עדיין בטיחותיות בהרבה מקטנוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לדעת למה ישר קבעתם קטנוע?

יש לנו פה באיזור 3 פיצריות, לכולן יש שליחים עם מכוניות (משנות תרפפ"ו, אבל עדיין מכוניות.......)

במחיר של קטנוע היום אפשר לקנות סוברו פשע או אוטו בסגנון, ועד כמה שהן ישנות- הן עדיין בטיחותיות בהרבה מקטנוע.

כי אם זה באיזור המרכז יש פקטור רציני של פקקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחת עניין מאוד חשוב שהוא עניין הטיפ כשליח פיצרייה...

בד"כ מרוויחים טיפים לא רעים בכלל ותסכים איתי שזה מקזז את היתרון הכספי של קוקה קולה...

קיצר, לך על הפיצה...

גם אתה שכחת עניין מאד חשוב...

עבודה בפיצריה עלולה להיות מסוכנת מאוד. לא שעבודה במחסן היא נטולת סיכונים, אך בכבישי א"י הדבר דורש תשומת לב מיוחדת.

אבל זה כבר לשיקולו של פותח הת'ראד...

בכל אופן, בכל אשר תבחר - שיהיה בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...