מיבצע: 4 דונם ב 350 שח', מישהו מעוניין? - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיבצע: 4 דונם ב 350 שח', מישהו מעוניין?

zorgi

Recommended Posts

שימו לב שמר דניס הופ שמוכר את האדמות רשם את הירח (וגם את כוכבי הלכת חמה, נוגה, מאדים, צדק, שבתאי, אוראנוס, נפטון ופלוטו) על שמו במשרד רישום הנדל"ן בסאן-פרנצ'יסקו. לאותו משרד אין למעשה שום זכות חוקית על הירח, בנוסף אני לא בטוח מה חושבים הסינים/יפאנים/רוסים/הודים (מחק את המיותר) על נושא הבעלות האמריקאית בירח.

מה יקרה אם חללית סינית תתנחל לך במגרש? באיזה בית משפט תתבע אותה על השגת גבול? אולי בבית המשפט של המלך מינג אי שם בממלכת מונגו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב שמר דניס הופ שמוכר את האדמות רשם את הירח (וגם את כוכבי הלכת חמה, נוגה, מאדים, צדק, שבתאי, אוראנוס, נפטון ופלוטו) על שמו במשרד רישום הנדל"ן בסאן-פרנצ'יסקו. לאותו משרד אין למעשה שום זכות חוקית על הירח, בנוסף אני לא בטוח מה חושבים הסינים/יפאנים/רוסים/הודים /חייזרים :smile1: (מחק את המיותר) על נושא הבעלות האמריקאית בירח.

מה יקרה אם חללית סינית תתנחל לך במגרש? באיזה בית משפט תתבע אותה על השגת גבול? אולי בבית המשפט של המלך מינג אי שם בממלכת מונגו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שרוצה להזמין כדי שתהיה לו תעודה יפה על הקיר ונושא לשיחה בין החברים

בבקשה להתקשר ולבקש את דורית.

לפחות שהבת שלי תקבל העמלה על המכירה................

השאלה הכי מענינת לא מה יקרה אם חייזרים ינחתו בדיוק שם, אלא כמה זמן הוא עצמו יחיה אחרי

שהרוסים בהנהגת פוטין ינחתו שם והוא יעז לבקש דמי שכירות/שימוש על השטח.

עד היום יש כמה מאות ישראלים שקנו חלקות, כל אחד כמה וכמה חלקות כאלו.

יש אחד שקנה 16 חלקות סך הכל כמתנה לכל אחד מארבעת מילדיו והתעודות על שמם.

לא נחמד כשעשוע וכמתנה למי שבאמת לא חסר לו דבר?

אז למה לא תקנו איזו חלקה או 10 ? אבל בתנאי שהמכירה תהיה על ידי הבת שלי שתקבל את העמלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני קניתי ( לפני 10 שנים) זה עלה 27$ ל8 דונם (וקניתי 3)

אחרי איזה 4 שנים שלחו לי מכתב שבאחת האדמות יש קרח ואני יכול לחצוב אותו אם אני מעוניין (lol)

בכל מקרה , זה תעודות יפות על הקיר + בן 2 מהאדמות שלי הילטון קנה אדמה (למלון אולי?) אז יש לי פוטנציאל לנדלן טוב ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...