צריך המלצה לצורב IDE שיצרוב במהירויות נמוכו&#1 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לצורב IDE שיצרוב במהירויות נמוכו&#1

Cyanide

Recommended Posts

טוב אז ככה, הלוח שלי עתיק ואני צריך צורב IDE חדש, אני צריך שיהיה אפשר לצרוב עליו במהירויות נמוכות של 2X בשביל הPS2 שלי, שמעתי שמהירויות יותר מידי גבוהות מזיקות לאיכות המדיה ובכך גורמות נזק לעינית המכשיר.

וגם יש לי שאלה קטנה, שמתי לב שגם על המדיות עצמן כתובות מהירויות, לדוגמא מדיה של TEAC -R 18X מה זה אומר? או על מדיות יותר ישנות שקניתי לפני הרבה זמן של 1-8X.

לגבי תקציב, לא חושב שצריך לציין, שמתי לב שכל הצורבים נעים סביב המחיר של 150 שקל וזה מקובל עליי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לך על התגובה.

אם לדוגמא אני אקח צורב 20X ומדיה 18X עדיין לא תיהיה בעיה?

עוד שאלה,

אני יודע שיש ת'רד על זה בנעוץ, קראתי אותו, אני יודע מה זה מהירות כתיבה, אבל מה אומרת המהירות שכתובה על המדייה או על הצורב וכיצד הם קשורים אחד לשני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד תבין שמבחינת המדיה והצורב יש תמיכה אחורנית..

זאת אומרת שאם רשום עליהם X18/X20 הם יכולים לצרוב החל מX2 ועד לX18/X20...

ואין לך שום צורך..בלהכנס לקצב כתיבה בביטים/MB וכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז תנו לי לדעת אם הנתי נכון:

צורב שרשום עליו 20X מסוגל לצרוב במהירות של עד 20X ומדיה שכתוב עליה 18X יכולה לצרוב במהירות של עד 18X?

דרך אגב, שמתי לב לנושא המצויין בנעוץ על הצורבים המומלצים ובחרתי לעצמי שלושה צורבים, איזה מהם הכי כדאי?

LG GSA-42N

Liteon DH-20A3H

Pioneer -115

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז תנו לי לדעת אם הנתי נכון:

צורב שרשום עליו 20X מסוגל לצרוב במהירות של עד 20X ומדיה שכתוב עליה 18X יכולה לצרוב במהירות של עד 18X?

דרך אגב, שמתי לב לנושא המצויין בנעוץ על הצורבים המומלצים ובחרתי לעצמי שלושה צורבים, איזה מהם הכי כדאי?

LG GSA-42N

Liteon DH-20A3H

Pioneer -115

נכון....

לגבי הצורבים זה כבר העדפה אישית..לי אישית יש את הPioneer 212....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...