הגיגים על ATI ו GEFORCE .... - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיגים על ATI ו GEFORCE ....

ZATAR

Recommended Posts

אם תשימו לב יש כאן הסכמה כמעט קולקטיבית שכרטיסי ATI טובים יותר מכרטיסי GEFORCE , אבל

אם תעיינו טוב בהודעות על בעיות של כרטיסי מסך , כמעט כולם קשורים לכרטיסי ATI , תעשו חיפוש , תקדישו

לכך זמן תעיינו , ותראו שאני צודק.

הרבה כאן גם מדגישים , שאפילו עם GEFORCE 2 , לא היו להם בעיות , מה שאומר דרשני.

בכל אופן אני לא מיתכוון לקבוע מה יותר טוב , ומה עדיף , כי אז יתחיל ויכוח שלא יגמר.

אני רק מבקש , שאנשים כאן לא יהיו עיוורים , ושלא יגידו באופן אוטומטי , ATI הכי טוב , כי זה קצת

מגוחך.

ותשימו לב לעוד נקודה מענינית גם כרטיסי ATI ,וגם מעבדי , הרבה יותר זולים מהמתחרים שלהם , (כאשר אנו מדברים

על אותו LEVEL של איכות )

כך שקל ונוח , לומר ש ATI , ו , יותר טובים , אבל חברים בד"כ ,זה לא ככה שהיותר זול הוא יותר טוב.

מקווה שגרמתי לכמה אנשים לחשוב.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 171
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם תשימו לב יש כאן הסכמה כמעט קולקטיבית שכרטיסי ATI טובים יותר מכרטיסי GEFORCE , אבל

אם תעיינו טוב בהודעות על בעיות של כרטיסי מסך , כמעט כולם קשורים לכרטיסי ATI , תעשו חיפוש , תקדישו

לכך זמן תעיינו , ותראו שאני צודק.

הרבה כאן גם מדגישים , שאפילו עם GEFORCE 2 , לא היו להם בעיות , מה שאומר דרשני.

בכל אופן אני לא מיתכוון לקבוע מה יותר טוב , ומה עדיף , כי אז יתחיל ויכוח שלא יגמר.

אני רק מבקש , שאנשים כאן לא יהיו עיוורים , ושלא יגידו באופן אוטומטי , ATI הכי טוב , כי זה קצת

מגוחך.

ותשימו לב לעוד נקודה מענינית גם כרטיסי ATI ,וגם מעבדי , הרבה יותר זולים מהתחרים שלהם , (כאשר אנו מדברים

על אותו LEVEL של איכות )

כך שקל ונוח , לומר ש ATI , ו , יותר טובים , אבל חברים בד"כ ,זה לא ככה שהיותר זול הוא יותר טוב.

מקווה שגרמתי לכמה אנשים לחשוב.

תודה

נכון מאוד גם אני שמתי לב שכל הבעיות הם עם ATI בעיקר ה9500

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע זה שNVIDIA עושה הסכמים עם כל החברות

זה לא אומר שATI עושים בעיות

אבל יש בעיות אני לא יגיד שלא

וגם אני לא יתחיל עכשיו להוכיח שATI יותר טובים כי גם ככה היה פה ריבים אני לא רוצה להזכיר.

אז זה נכון שיש בעיות אבל בכל זאת בסופו של דבר הכל מסתדר ויוצא לטובת ATI

אבל אין לי כוח לריב מה יותר טוב!

נחייה ונראה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות אל תדברו סתם, כרגע אין לאנשים בעיות עם כרטיסי ה-Geforce4 בגלל שכרגע לא ממש קונים אותם

וקונים ATI אז רוב הבעיות הם כרגע סביב הכרטיסים של ATI, אבל אם תחפשו קצת אחורה שיצא ה-Geforce4

ובכלל כל כרטיס חדש היו איתו בעיות, גם וגם ATI, בדיוק עכשיו יש ת'רד עם בעיה של Geforce4 TI4200,

זה לא ממש קשור, לי יש רדאון 9500פרו ולא הייתה לי אפילו בעיה קטנה, הבעיות שכולם היה להם עם הכרטיסים האלו

והריצודים זה היה קשור בספקי כוח שהיו כאן לכולם והם היו חלשים ובגלל זה היו בעיות.

חוץ מזה רק לכמה אנשים {לא יותר מ-3} היו בעיות עם משחקים ממש, אז אל תדברו סתם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד כאן לא מדבר סתם , אם לא מסכימים לדעות שלך זה לא אומר שמדברים סתם.

לגבי gambit_e/r , אף אחד לא מבקש להיתווכח , אם תשים לב לא אמרתי ש ATI , יותר טוב

או פחות טוב , כך שאין כאן מקום לויכוח.

כל הדברים נאמרו רק בשביל לעורר מחשבה , ובדיקה של הדברים.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה בדיוק אתה מדבר ? אתה נציג בישראל ?

בפורומים שלנו ממליצים על הכי טוב ומשתלם, ולגבי מה שאמרת עם המחיר... רק שתדע שדבר ראשון אין שום קשר למחירים ודבר שני ATI יותר יקירים אז הטיעון שלך ממש לא ענייני.

למה ממליצים על ATI וכל הזמן ATI ATI ATI ? כי אולי GF4 TI הייתה סידרה טובה, ומאוד מכובדת ופורצת דרך אולי אבל אז באו ATI והטילו פצצה ATI RADEON9700 ומאז הם פשוט כבשו את הפיסגה, הביצועים של ATI כיום יותר טובים מכל כרטיס אחר בעולם ולא רק שהם הכי טובים הם גם הכי משתלמים, אתה מדבר על לפתוח עיניים ? כולם פתחו, רק נראה שאתה לא. ATI יותר טובים ויותר משתלמים.

90% מהאנשים שיש להם בעיות עם כרטיסים או דרייברים או משהו כזה זה בגלל בורות או חומרה אחרת דפוקה, לוח אם או ספק גרוע...

יש כאלה שמשחקים עם הדריברים ואחר כך בוכים יש לי 20 FPS וכאלה...

לי יש ATI ואין לי בעיות.

המלצתי לחבר שלי לקנות Radeon9700 והוא קנה, יש לו מסך MAG ישן ועגול כמו כדורגל ואין לכם מושג איך רואים יפה עם הכרטיס הזה, איכות תמונה לא מן העולם הזה, אין שום בעיות איתו והוא נותן ביצועים של מלך, בכל הבדיקות ובכל אתרי החומרה המובילים הולכים היום על ATI ולא סתם.

חוץ מזה, אם אתה גם מדבר על בעיות אז יכול להיות שהם בעיות של כרטיסי מחברות אחרות ולא PCB של ATI מקורי, או כרטיסים לא RETAIL אלא OEM. בקיצור... עכשיו מפנה את הבמה כמו גדולה וזהו.

AT THIS MOMENT - A-T-I.

היום בקניית מחשב, אם אתה קונה רכיבים של חברות רשמיות, וקונה מפרט כך שכל רכיב יתאים זה לזה והתקנת כל רכיב וכל דרייבר לפי הספר, רק רק רק אם החומרה פגומה יהיו בעיות, ממש נדיר שיהיו בעיות.

אתה אמרת, "אם תשים לב לא אמרתי ש ATI , יותר טוב או פחות טוב , כך שאין כאן מקום לויכוח." אני אומר, אין מקום לויכוח, ATI נכון להיום יותר טובים. (נקודה) וזאת עובדה בלתי מעורערת.

חג שמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מין הסתם, מכיוון שכרגע יש ביקוש לכרטיסי ATI, סביר להניח שיצוצו ת'רדים עם בעיות בכרטיסים הללו, מכיוון שאלו כרטיסים נפוצים.

אני מעריך שבכל סטוק שנקנה יש 5% אנשים שאומרים שיש להם בעיות, בגלל שהכרטיסים הללו פשוט נמכרים.

אם תהיה כניסה טובה של לשוק בעקבות סדרת ה5X00\Ultra, גם איתם יתחילו בעיות, אל תדאג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב לסגנון הנלוז והעלוב של MORTAR , הנה עוד אחד שחושב שהוא יודע הכל , ולכן מרשה לעצמו לפתוח פה ,

תוך כדי ניסיון להעליב ולהיתווכח , פשוט גועל נפש , אפשר לעלות כל טיעון שהוא , אבל יש דרך ראויה ויש דרך נלוזה, והוא

בחר באפשרות השנייה.

לגבי הדברים עצמם : "הביצועים של ATI כיום יותר טובים מכל כרטיס אחר בעולם ולא רק שהם הכי טובים הם גם הכי משתלמים, אתה מדבר על לפתוח עיניים ? כולם פתחו, רק נראה שאתה לא. ATI יותר טובים ויותר משתלמים."

אני לא יודע עם "המוח" שאמר את הדברים האלה מודע לעובדה שיש היום סדרת ULTRA FX , שהדגמים המיתקדמים שלה

לא יורדים משום כרטיס של ATI , אלא להיפך , הם חזקים יותר.

ציטוט נוסף:"למה ממליצים על ATI וכל הזמן ATI ATI ATI ? כי אולי GF4 TI הייתה סידרה טובה, ומאוד מכובדת ופורצת דרך אולי אבל אז באו ATI והטילו פצצה ATI RADEON9700 ומאז הם פשוט כבשו את הפיסגה"

אני הזכרתי את סדרת TI ? עשיתי איזה השוואה ? אין לי מושג על מה הוא מדבר , למישהו יש?

ציטוט נוסף : "אתה אמרת, "אם תשים לב לא אמרתי ש ATI , יותר טוב או פחות טוב , כך שאין כאן מקום לויכוח." אני אומר, אין מקום לויכוח, ATI נכון להיום יותר טובים. (נקודה) וזאת עובדה בלתי מעורערת."

אני שואל לצחוק או לבכות ? הנה הוא יודע בדיוק מי יותר טוב , ואין מקום לויכוח ;D , ואני אפילו לא ניסיתי להיכנס לוויכוח.

בואו ואגיד לכם מה הייתה מטרת האשכול הזה , לפחות מבחינתי :

יש מגמה כללית לקבוע שכרטיסי ATI , חזקים הרבה יותר מכרטיסי , ובוודאי שזה לא נכון (בייחוד עכשיו עם סדרת ULTRA FX )

הרמות די שוות , יש תחרות בריאה , וכל אחד צריך לקנות , את מה שמתאים לו יותר , זה כמו חומוס אחלה , וחומוס צבר , זה פשוט

עניין של טעם , וזאת הייתה המטרה שלי .

לעניין למה יש מגמה לומר ש ATI יותר חזק , אני יכול לומר כך:

1.אנשים תמיד אוהבים למצוא ריגושים חדשים, ובאיזשהוא מקום נימאס מ ששולטו 3 , 4 שנים ללא מיצרים.

2.המחיר , כמעט תמיד שמשווים כרטיסים מאותה דרגה , הכרטיס של ATI , זול יותר , וזה היה נכון , במיוחד בהתחלה

שהכרטיסים האלה יצאו.(לפני שנה פלוס)

3.אני לא בטוח שאין כאן אנשים שיש להם רווח כלכלי , מההלעטה לקנות כרטיסי ATI .

4.הכרטיסים של ATI באמת טובים.

הערה: אין לי שום קשר לא ל ATI ולא ל , אני אדם שמדבר בשם עצמו.

אשמח לקבל תגובות , רצוי שפויות וברמה.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ZATAR עדיף שאתה תשתוק ולא הוא ישתוק, מאיפה המצאת את זה שסדרת ה-GefrorceFX יותר חזקה מכרטיסי הרדאון של ATI?

ה-Radeon 9800Pro וגם הרדאון 9800 הרגיל גומרים על ה-GeforceFX 5800/5800Ultra - נצחון אחד ל-ATI.

ה-Radeon 9700Pro - אין לו ממש מתחרה ישיר מבית Nvidia והוא הכי משתלם ב-High END לכן זה עוד נצחון ל-ATI.

ה-R9500Pro מכסח את ה-GeforceFX 5600/5600Ultra בהרבה ומשאיר לו הרבה הרבה הרבה אבק, שמפעילים AA ו-AF

לדוגמה ב-UT2003 ה-R9500Pro מכפיל את הביצועים של ה-GFX 5600Ultra פי 4 - עוד נצחו ענק ל-ATI.

ויש כמובן את הרדאון 9700 הרגיל שגם לו אין כרטיס שיכול להתחרות בו בכלל מצד Nvidia [לא בביצועים אלא בשוק שהוא מיועד עבורו].

אז Zatar אל תדבר על אנשים אחרים שהם לא מבינים כלום, היחיד שלא מבין כאן זה אתה.

והמחירים של ATI בהרבה הרבה הרבה יותר נמוכים, לדוגמה Leadtek שהיא לא יקרנית דורשת על ה- FX 5600Ultra

שלה בערך 1400ש"ח {אם מעגלים} ו-R9500Pro עולה 1150ש"ח, ולא רק שהוא גם יותר זול, הוא גם פי אלף יותר טוב מה-5600 אולטרה.

בקיצר אני לא רואה עתיד ורוד ל-, לא שאני לא אוהב את החברה, אני דווקא אוהב אותה אבל כרגע אין לה כרטיסים שבכלל יכולים

לגרד את הכרטיסים של ATI {ולא רק מבחינת ביצועים אלא גם מחיר - הסברתי כבר למה - AA ו-AF ועוד כמה דברים כמו איכות תמונה ובלה בלה בלה...} עזוב בקיצר, ATI שולטת כיום בשוק וזהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית לא אמרתי שלא מבינים כאן כלום , ולא ביקשתי מאף אחד לשתוק , על מה אתה מדבר ???!! :lol:

מי שמדבר בסגנון הזה זה אתה , כנראה שזה הנוהג כאן וחבל.

אני דיברתי רק לגבי הכרטיסים ברמות הגבוהות ביותר : כלומר בין

ה-Radeon 9800Pro 9800 ל 5800/5800Ultra , ששם הרמה .

מאוד דומה , שלא להזכיר שבקרוב הולך לצאת כרטיס FX 5900 , שכנראה הולך "לנצח".

אבל אני חוזר ואומר בגדול אני לא אומר שיש חברה שהיא השולטת הבלעדית ,אמרתי ואומר שוב:

הרמה היא דומה , ויש תחרות בריאה , וכל אחד יעשה את החשבון שלו.

והכי חשוב לא ללכת בשיטת "העדר".

לגבי זה :"והמחירים של ATI בהרבה הרבה הרבה יותר נמוכים, לדוגמה Leadtek שהיא לא יקרנית דורשת על ה- FX 5600Ultra

שלה בערך 1400ש"ח {אם מעגלים} ו-R9500Pro עולה 1150ש"ח, ולא רק שהוא גם יותר זול, הוא גם פי אלף יותר טוב מה-5600 אולטרה"

הרי אני בעצמי אמרתי ש ATI יותר זולים , אז גם על מה שאנחנו מסכימים אתה מנסה להיתווכח? אין גבול לגיחוך ;D

DINO , יהיה נחמד אם תשפר את הסגנון , הוא מאוד ילדותי , ומיתנצח , אלא אם כן אתה בגיל 16 , ואז אני לוקח את

הדברים האלה בחזרה.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הסגנון שלי, Ok? בשביל מה בכלל פתחת את כל הדיון הזה? כדי להציף את הפורומים?

חרשו את הנושא אלף פעם.

ובקשר למה שאמרת שבקרוב הולך לצאת ה-FX5900 ולנצח... גם אם כן אז זה לחודש מקסימום,

כי ATI תוציא בקרוב את ה-R400 שלא ישאיר סיכוי קטן ל- לנצח. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חוזר ואומר זה לא איכפת לי איזה חברה תצליח יותר , העיקר שהתחרות תימשך.

אני את שלי כבר הבהרתי , מי שהצליח להבין טוב , מי שלא הצליח גם טוב.

[ירידות אישיות מצונזרות!]

לגבי הצפות זה לא ממש אני , אולי היה כבר הרבה אשכולות שמשווים בין ATI ל , אבל אני לא עושה השוואה

כזאת, אני רק מנסה לספר לחברים שהרמות דומות , כל אחד צריך לעשות את החשבון שלו , והכי חשוב לא ללכת בשיטת

"העדר" .

אני כבר הסברתי את זה , אבל מכיוון שלא הבנת , אז הסברתי שוב , ואם זה עדיין לא מובן , אז

אני אומר, אני לא עוסק כאן בהשוואות , זה ממש לא מעניין אותי.

מקווה שהכל ברור .

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...