תוכנות אבטחה - דיון מרוכז ליעוץ\שאלות\בקשות - עמוד 38 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנות אבטחה - דיון מרוכז ליעוץ\שאלות\בקשות

Vatos-Locos

על איזה אנטיוירוס אתם ממליצים ?  

2630 הצבעות

1. 1. על איזה אנטיוירוס אתם ממליצים ?

Recommended Posts

• תגובות 836
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמו שאמרו כ"א רואה את הדברים קצת אחרת אבל באופן כללי כדאי מאד לבדוק ולהשוות את שני המבחנים בAV-C, האחד בודק בעיקר התמודדות מול ווירוסים ידועים והשני את היכולת שלהAV לזהות ווירוסים חדשים (כאלה שבהכרח לא נמצאים במאגר המידע שלו).

לטעמי, מי שאין לו בעיה עם false positives, שילך על אווירה ומי שזהיר עם המיילים שהוא מקבל, יודע להבחין בספאם ולא פותח אטצ'מנטס (תצריפים?) ממקורות שהוא לא מכיר, אז אין שום בעיה עם אווירה החינמית. שתי הגרסאות נחשבות לקלות.

לרוב האנשים יכול להיות בעייתי להבדיל מ-false positivte לדבר האמיתי ולכן חשוב לבדוק שהתוכנה תהייה בעלת אחוז זיהוי גבוהה יחסית לשאר המתמודדים אך מהירה ובעלת מעט f.p. - וכאמור בשני המבחנים!

אני מוצא שנכון להיום נוד32 מאוזנת מאד מבחינה זו, ובעדיפות שניה KAV (אך אם אני לא טועה KAV נחשבת ללא כ"כ קלה ואיטית יחסית).

באופן פחות מעמיק, כל מי שקבל דרוג "+Advanced" בשני המבחנים הוא בחירה טובה.

מבחינת ממשק, לא ממש משנה היום, כולם כל הזמן משדרגים לכיוון הידידותי יותר למשתמש. עיצוב וגראפיקה זה ממש לא מה שחשוב, קודם כל שהתוכנה תהיה מהטובות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי ששדרגתי לווינדוס 7 החלטתי לנצל את זה כדי לנסות את הNorton Security, מחקתי את הMSSE, התקנתי Norton Security 2010, מאוד מזכיר את גרסא 2009 (שהיתה מעולה ד"א), אבל אני לא מוצא לנכון לשלם עליה כשיש MSSE בחינם, אז עכשיו אני אשתמש איתה אבל כשיגמר הTRIAL של ה90 יום אני אחזור לMSSE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטופ של הרשימה - מפתיעה לטובה בכל פרמטר . ( עובד איתה מימיה הראשונים כבטא - נוחה ביותר )

http://topnews.us/content/27512-av-test-results-reveal-mse-notably-effective-fighting-malware

אחד היתרונות הגדולים של התוכנה לעומת תוכנות חינם אחרות , אינה תלוייה בשרתי עדכון בעדיפות נמוכה או גבוהה,

AVG (הגרועה) או AVIRA (הטובה) - גירסאות החינם תמיד בעדיפות עדכונים נמוכה לעומת הגירסאות השתופיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל זאת מצליחה להפתיע לטובה . ( "נדיר קצת", לא ? ;))

צריכת משאבים סבירה ביותר בסריקה יזומה - במחשב חלש במיוחד מן הסתם תורגש

נוכחות סריקה, במצב IDLE התוכנה לא מפגינה נוכחות משאבית מורגשת, אצלי לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנה כנראה קלה לפי הצהרות לפחות.

יש אתר שציין 12mb בסריקה.

הבעיה שהלינק שהבאת לא ממש אומר משהו שהוא השוואתי.

עשו בדיקה הריצו 25 מבחנים ויש הצלחה 98.44%.

נו אז? ומה אם שאר המתחרות לאותו אוסף מבחנים מסויים?

איך שאני ראוה את זה, אם אין השוואה אמיתית אין משמעות לתוצאות.

ויש גם את

the software clearly does not include any effective behavioral or dynamic detection of malware.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשורה התחתונה ?

היא שווה כל סנט שלא משלמים עבורה.

טסטים יבואו מן הסתם באתר http://www.av-comparatives.org/

בחודשים הקרובים - אישית, הסרתי כל זכר ל - AVIRA שהיה הפייבוריט שלי,

וגם היה בטופליסט של AV-Comparatives - אבל גחמות שרתי העדכונים

והפרסומת המרגיזה הכריעו את הכף לטובת MSSE .

אף פעם לא הבנתי את הדיונים הבלתי נלאים סביב A/V כזה או אחר, כל משתמש

בוחר מה שנוח לו, לכל תוכנה וגם תהיה המשובחת מכל בחינה יהיו מידי פעם פיספוסים/FALSE POS

תוכנת A/V לא נישואים קתוליים, מידי פעם כדאי להסיר קיים ולנסות תוכנה שונה/אחרת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אווירה באמת יכולה לנאג'ס עם הפרסומות שלה בגרסה החינמית, אם כי אפשר לפתור את הבעיה...

מה שיכול להיות בעייתי לגביה הוא ה-FP הרבים שלה.

לגבי MSE אם אהבת אותה מצויין,

אני רק אומר שכרגע אין משהו השוואתי שיכול לקטלג את התוכנה ולומר לי איפה היא מצטיינת ואיפה חלשה, ביחס למה שידוע ומוכר עד עכשיו.

כנראה שבמבחן הקרוב של AV-C בנובמבר באמת נראה כבר כמה נתונים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...