מחפש מארז לא יקר,יפה ודגש על שקט. - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מארז לא יקר,יפה ודגש על שקט.

parker8

Recommended Posts

הם די באותו סדר גודל מחיר, ואני מתלבט ביניהם.

מה עדיף ביניהם? האם יש עוד אופציה באיזור המחיר הזה?

אני הולך להכניס שם:

Q9300

SLI 8800GT (לא החלטתי אם זה יהיה 2 או 1 בסוף)

3 הארד דיסקים- אחד של 320GB, אחד של 160GB, אחד של 500GB. כולם SATA.

לוח אם P5N-D

4GB RAM

חשוב לי השקט והעיצוב.

מחכה לתשובה,

תודה לעוזרים מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'אמת מה- ממש לא התלהבתי. כנראה מדובר במארז טוב מאוד מבחינת איכות הרכבה וזרימת האויר, אבל יפה הוא לא, tool-less הוא לא והוא סתם יקר.

ה-Eureka כמו כל המארזים של TT, אותו עיצוב פנימי (שת'כלס הוא בסדר, לי יש Lanmoto ואני די אוהב אותו), אותה דלת מפגרת שנפתחת לצד הלא-נכון (אלא אם כן אתה שם את המארז משמאלך). אבל בן-אדם, מדובר במפלצת! 54ס"מ גובה ו-65ס"מ עומק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מארז נחשב ללא יקר ויחסית משתלם למחירו? (מצטער, אבל אני לא יודע כ"כ כמה להשקיע על מארז)

חשוב לי שהעיצוב יהיה יפה ולא מצועצע, ושקט- אמנם לא חרישי, אבל שיהיה אפשר לישון בלילה באותו חדר של המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמ.. יש לי P180 ואני יכול להגיד לך דבר כזה ואתה תשקול מה לקנות:

המארז הוא גדול יחסית אבל צפוף.. יש לי 8800GTX (כרטיס ארוך) בקושי נכנס למארז ואין לו אוויר לנשימה שם... אני לא יודע איך אני מתכוון לעשות בעתיד (ואני מתכוון). הספק כוח ממקום בתחתית המארז מה שבעיניי מאוד נוח כי אם אתה מתעסק עם המחשב הרבה אז אין לך את הקופסה הזאות מול העיניים כל הזמן.. אתה פנוי לעסוק במחשב כאות נפשך.. (טוב בשבילי אני אוהב להתעסק איתו ולנקות ולמרוח משחות טרמיות וכאלה).

אבל חובה לבדוק אם החוטים של הספק ארוכים מספק כי זה המקום הוא יותר רחוק מכל הכניסות של הלוח אם, אז תבדוק את זה.

העיצוב שלו לא כמו של אחרים, הוא מאוד אלגנטי, אין לך פה אורות נאון וכל מיני שטויות, אין חלון אבל הוא מאוד יפה אם אתה אוהב יופי נקי.. (אני מדגיש את עיניין היופי, אחרי הכול אתה רואה אותו כל יום :P ) הP182 בכלל יותר יפה כי הוא בא עם גימור מראה (לא יודע עד כמה זה טוב). אבל שלי מגיעה עם גימור מבריק (לא מראה) אבל גם מאוד יפה.. יש לך 3 מאוורים עם 3 מהרויות שעושים את העבודה מעולה, יש לך מאוור בתחתית המארז שמקרר את הספק (העברתי אותו לקידמת המארז שיכניס אוויר כי לספק שלי יש 120ממ משלו xD) אחד מאחור של המארז שמוציא אוויר חם ויש מאוור בגג שגם מוציא... ואת כולם אתה יכול לכוון עם שלטים קטנים ל-3 מהירויות.

מה שאהבתי זה שאת הכלוב של הכוננים הקשיחים (יש שניים כאלה אחד ל2 כוננים ועוד אחד ל5) ניתנים לשליפה מהמארז, מה שעוזר להרכיב את הדיסקים ואז להחזיר למארז בלי סיבוכים, לאחד הכלובים יש אפילו קופסה קטנה לאחזקה של ברגים ודברים קטנים שקשורים למארז.

המארז מאוד שקט, אני מקושי שומע אותו גם במצבים קשים ביותר של קריסיס אחרי מספר שעות משחק.

המארז הוא לא טולל לסס.... הכוונה אין לך הרכבה ללא כלים, זה הדבר היחיד במארז הזה שהוא Old School תצטרך מברג בשביל להתקין את HD וחד פעמי תצטרך להתקין רצועות כאלה לכוננים אופטיים שזה לפעם אחת כי אתה מכניס ושולף את הכונן.

עכשיו היוריקה הרבה יותר פשוט להבנתי, הוא יותר גדול אם אני לא טועה יש לו פחות מאווררים אבל הם עושים את העבודה ביעילות רבה בגלל המרחב הגדול שיש לך במארז, גם כרטיסים גדולים מרגישים שם קטנים.. הוא שקט, אני אל בטוח אבל אני חושב שיש מגש ללוח אם, שזה אחד היתרונות הכי גדולים שאפשר לחשוב עליהם... אני מאוד מצטער שאין לי את זה. בקשר ליוריקה חכה למומכים, (דניס) הוא יכול לעזור לך יותר עם המארז הזה... אני הייתי הולך גם עליו אם הוא היה במלאי, בסוף הייתי צריך ללכת על P180, שאחרי הכול הוא אחלה מארז.

אז אני מקווה שתעשה את השיקול שלך ותבחר את מה שהכי מתאים לך.. מקווה שעזרתי ותתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע ה-P182 הוא בראש הרשימה שלי, בעיקר בגלל העיצוב והשקט, אך החיסרון שלו- הוא קצת יקר לי. אם אני אחליט להשקיע את הכסף אני אלך עליו.

מה אתם אומרים על ה- Aurora 570S? העיצוב שלו חביב, ולפי המאוררים לדעתי הוא אמור להיות די שקט. בנוסף הוא עולה ב-IQPC בכמעט 200 ש"ח זול יותר מה-P182 הכי זול שראיתי ב-KSP.

המחיר של ה-P182 הכי זול- 790 ש"ח.

המחיר של ה- שראיתי-643 ש"ח, ואולי יש יותר זול.

היוריקה די יקר, לא מצאתי זול יותר מה-P182, ולפי מה שקראתי הוא גם יותר רועש.

ככה שהוא אופציה שלישית.

בנוסף ראיתי את ה-CM690, שמומלץ פה רבות, אך העיצוב שלו קצת מצא חן בעיניי פחות. בוא נגיד שהאפשרות האחרונה שלי כרגע.

עזרו לי במה לבחור, ההחלטה קשה.

תודה לעוזרים מראש ובמיוחד ל-Vidati על הביקורת הבונה.

נ"ב

יכול להיות שאכניס במארזים האלה 9800GX2 במקום ה-, אז קחו את זה בחשבון. פשוט גם עניין הכ"מ עוד לא סגור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורורה- סופר שקט, בניה מאוד איכותית, הרכבה נוחה של הכל. אחד המארזים האהובים עלי. אם המחשב שלי היה חזק יותר, שהחלפתי מארז הייתי לוקח אותו.

אם אתה הולך לשים על המעבד שדורש מאוורר 120 מ"מ, קח את אחד מאלו של האורורה- ותחליף אותו במאוורר אחר חזק יותר.

המאווררים של האורורה חלשים למדי. מבחינת הקדמי זה בסדר, מבחינת האחוריים.... לא הכי מומלץ.

אפשר להחליף אותם ל Kaze jyuuni של 800RPM ולשמור על שקט למרות זרימת האוויר הגבוהה בהרבה.

אם אתה מעוניין באיוורור טוב יותר- אפשר להשאיר את הרשת

אם אתה מעונין בשקט בלי פשרות- שים את החלון שמגיע עם המארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...