בעיות עם הRadeon 9500 pro של הרקולס - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות עם הRadeon 9500 pro של הרקולס

Loki

Recommended Posts

כנראה שיש כאן אנשים , עם בעיות בהבנת הניקרא , וחבל .

אני לא אמרתי שכל מי שקונה כרטיס ATI , יש לו בעיות , אז באמת אני לא מצפה

עכשיו שכל "החכמים", שהכרטיס לא עושה שום בעיות , יתחילו לי לכתוב לי , "לנו אין בעיות עם הכרטיס".

אשמח אם תקראו שוב את מה שכתבתי.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כנראה שיש כאן אנשים , עם בעיות בהבנת הניקרא , וחבל .

אני לא אמרתי שכל מי שקונה כרטיס ATI , יש לו בעיות , אז באמת אני לא מצפה

עכשיו שכל "החכמים", שהכרטיס לא עושה שום בעיות , יתחילו לי לכתוב לי , "לנו אין בעיות עם הכרטיס".

אשמח אם תקראו שוב את מה שכתבתי.

תודה

שאלה: למה אתה חושב שבכלל התיחסתי לתגובה שלך? התיחסתי להודעה הראשית ובכלל למי שעומד לקנות כרטיס כזה

ולא רוצה לקבל משהו לא טוב אז הוא רץ לקנות הרקולס אז אמרתי שבנתיים עם ההרקולס יש בעיות ועם הכרטיסים הזולים

יותר אין בעיה אפילו קטנה והם טסים עם כל משחק עם 6AA ו-16AF על ההגדרות הכי גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אגרר למריבות...

אני גם לא אמרתי ש ATI יותר טוב או פחות טוב, אז אני לא מבין על מה כמה "חכמים" פה

מנסים להיתווכח ? , כנראה שיש כאלה שמחפשים את הויכוח בכל מחיר וחבל.

אני רק ביקשתי מאשנים לחשוב , לא יותר מכך.

לדעתי יש כאן גם כאלה שמהללים את ATI , מסיבות מיסחריות , והמבין יבין.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר... אני קניתי את ה-R9500Pro הכי זול שיש של Shappire OEM והוא עובד בלי בעיות ובלי ריצודים ובלי כלום...

וכל אלו שקנו את כל הכרטיסים של Hercules ואריזות RETAIL וכאלו... יש להם בעיות, אז אתם רואים שאין קשר בין

האריזה של הכרטיס והחברה לבין האיכות והאמינות של הכרטיס {כי הייתה שמועה שבאריזות OEM יש כרטיסים קצת פגומים}

וכנראה שהשמועה הזאת קצת נכונה *שיעול* גם לי יש באגים דומים עם כרטיס oem שלATI ועדיין יש ריצודים גם כשהוא מחובר ישר לספק *שיעול*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי זה נראה כמו בעיה של הכרטיס בסביבות עם Lightning

לפי מה שאני יודע,ומה שקראתי הרבה וראיתי מה שאתה כתבת...מה שאני יודע וזה כנראה ההמיכשול שהפיל אותך,זה הלוח שלך..

שמעתי על הרבה בעיות תאימות בין Via KT400 לבין כרטיסי Radeon

המחשב לפעמים נתקע לך??? (בסביבה תלת מימדים\דו מימדית?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי זה נראה כמו בעיה של הכרטיס בסביבות עם Lightning

לפי מה שאני יודע,ומה שקראתי הרבה וראיתי מה שאתה כתבת...מה שאני יודע וזה כנראה ההמיכשול שהפיל אותך,זה הלוח שלך..

שמעתי על הרבה בעיות תאימות בין Via KT400 לבין כרטיסי Radeon

המחשב לפעמים נתקע לך??? (בסביבה תלת מימדים\דו מימדית?)

לא, לא נתקע...

בקשר לצוואר בקבוק, קשה לי למצוא מה יכול לעשות את זה... הזיכרון בסדר (256MB 333) והמעבד והלוח מתאימים ודי טובים.

מה כבר יכול להפריע לו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד באג

bug1.jpg

חלק מהגרפיקה לא מעובדת טוב ורואים אותה כשלא אמורים (רואים חלון דרך חומה)

אני מיואש. :-\

עריכה: זה עם Smoothvision X6 וAnistropic X16

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיות כאלו ואחרות קשורות בבאגים במשחק, תוריד את הפאץ' הכי אחרון, and i'm just guessing שיש לך משחק צרוב, ואם תוריד עדכון מקורי מהאתר לא יזהה לך את הדיסק (כי הוא צרוב, די כבר יא גנבים!! אני יש לי הכל מקורי...סתאאאאאאאאאאאאם :) )

כרטיסי אין שום בעייה איתם שאי אפשר לתקן בפאץ' או התקנת [[[נכונה]]].

אגב, חברת הרקולס מצויית ומייצרת אחלה כרטיסי מסך, בלי קשר אם היא משתמש בRADEON 9500 PRO או ב2 TI של , אחלה כרטיסים, מעולם לא איכזבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיות כאלו ואחרות קשורות בבאגים במשחק, תוריד את הפאץ' הכי אחרון, and i'm just guessing שיש לך משחק צרוב, ואם תוריד עדכון מקורי מהאתר לא יזהה לך את הדיסק (כי הוא צרוב, די כבר יא גנבים!! אני יש לי הכל מקורי...סתאאאאאאאאאאאאם :) )

כרטיסי אין שום בעייה איתם שאי אפשר לתקן בפאץ' או התקנת [[[נכונה]]].

אגב, חברת הרקולס מצויית ומייצרת אחלה כרטיסי מסך, בלי קשר אם היא משתמש בRADEON 9500 PRO או ב2 TI של , אחלה כרטיסים, מעולם לא איכזבו.

הממ... זה דמו, אין פאטצ'ים :)

המשחק עובד בסדר... הוא לא חלק לגמרי וכשאני מגיע למרחב גדול זה ממש מזכיר לי את הימים עם הGF2... (אני מדבר על Splinter Cell כמובן)

השאלה היא... אולי זה אמור להיות ככה? למישהו זה עובד חלק תמיד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...