אי מציאת דרייברים לכרטיס מסך GEFORCE 8400 GS - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אי מציאת דרייברים לכרטיס מסך GEFORCE 8400 GS

J.S.Bach

Recommended Posts

שלום וצהריים טובים לכם :)

רכשתי ביום חמישי מחשב נייד מדגם 9750, אני מאוד מרוצה ממנו.

הפעלתי עליו איזה משחק ממש לא כבד, ושמתי לב שאני צריך לשדרג את הכרטיס מסך שלי.

כרטיס המסך שלי הוא 8400M GS 256MB.

הבעיה היא, שהלכתי לאתר הרישמי של ג'יפורס, הורדתי את העידכון האחרון לכרטיס מסך, אבל זה מראה לי בעיה כשזה מתקין את הדרייבר.

אז חשבתי, אולי אני צריך דרייבר מיוחד למחשב , ממש אין לי מושג, ולכן באתי לשאול כאן את שאלתי;

אתם יכולים בבקשה לתת לי לינק לדרייבר האחרון לכרטיס מסך הזה שיתאים למחשב ולומר לי אם אני צריך גם לפני שאני מתקין את הדרייבר, למחוק את הדרייברים הקודמים?

תודה רבה אני מאוד חדש בנושא הזה X:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי תודה רבה, הורדתי כבר את הדרייבר של הכרטיס מסך מהאתר של , התקנתי ונכנסתי למשחק ואני לא מרגיש שום שיפור, זה עדיין מראה לי את המשחק בגרפיקה פשוט נוראית, והמשחק לא כבד או משהו, זה בסה"כ Silkroad Online..

הכרטיס מסך 8400MGS הוא כל כך גרוע שאפילו משחק כזה לא יעבוד עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית לשנות הגדרות?

את המשחק אני לא מכיר, לכן אני לא יכול לענות.

ה 8400M GS מריץ את Half life 2 ורוב המשחקים שמבוססים על מנוע ה SOURCE בהגדרות גוהות למדי, שיהיה לך משהו להשוות אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית לשנות הגדרות?

את המשחק אני לא מכיר, לכן אני לא יכול לענות.

ה 8400M GS מריץ את Half life 2 ורוב המשחקים שמבוססים על מנוע ה SOURCE בהגדרות גוהות למדי, שיהיה לך משהו להשוות אליו.

כן נסיתי.. אני לא ראיתית בGAME PLAY את המשחק HALF LIFE 2 אבל איך למשל הכרטיס מסך יגיב עם 4?

אולי העידכון לא השפיע כי לא מחקתי את הדרייברים שהיו לי במחשב? אני עידכנתי את הדרייבר החדש על הדרייבר הנוכחי, אולי זאת הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מדברים שטויות אני שיחקתי עם כרטי כזה מחשב של גיגהבייט COD4 והיה מעולה ממש טוב נהנתי מהיר יפה הכלל\

אני לא אומר שזה הכרטיס הכי טוב בשוק אבל הוא לא רק ועם COD 4 הוא בסדר גמור!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוףף אני לא מבין את זה :\

אני הורדתי את הדרייבר האחרון מהאתר של לכרטיס מסך הזה, בדקתי טוב טוב מה אני מוריד. מחקתי את הדרייברים שהיו, התקנתי את הדרייבר החדש שהורדתי, ואין שום שיפור בין הדרייבר שבא עם המחשב לבין הדרייבר שהורדתי.. אני לא מצליח לשחק במשחק פשוט בהרבה מCOD4 (סילקרואד) וזה כל כך מתסכל.

חוץ מזה אני לא מבין איך לעזאזל מגדירים את הג'יפורס המחורבן הזה, בATI זה כל כך פשוט >.<

עזרה מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...