DirectX 9 ב 9600GT. למה? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DirectX 9 ב 9600GT. למה?

JSK

Recommended Posts

היי,

התקנתי את הכרטיס החדש שלי (9600GT של Palit) אבל אני רואה שמותקן DX9 ולא 10 וכשאני מוריד גרסא הכי מעודכנת של DX מהאתר של ווינדווס הוא עדיין נשאר ב9. למה זה? מה לעשות?

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשיקולך:

2240310.jpg

2240310.jpg

טוב שלא הבאת מלפני 60 שנה...

כבר הגיעו למסכנה שכל קשר בין התמונות שהראו של קריסיס של DX10 לבין המציאות מקרית בהחלט...

כבר הביאו עדכניות מה ההבדל בין DX9 ל10.

הנה שתי שמשהו צילם בפורום: (כמובן התמונה עם הFPS הנמוך יותר הוא הDX10)

יש הבדל קטן. יש מקומות שאין הבדל בכלל. ושתדע במשחק הזה ספציפי אפשר להחליף קבצים ולשים DX10 בXP. (הקבצים פשוט מחליפים בין הVERY HIGH לHIGH ואז הHIGH שתפוח בXP מתפקד כמו VERY HIGH שזה בצעם הDX10)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לכך שהקשר בין התמונות האלה למציאות הוא מקרי בהחלט כן?

כבר הגיעו למסכנה שכל קשר בין התמונות שהראו של קריסיס של DX10 לבין המציאות מקרית בהחלט...

למה לחזור על דברים? :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש המון שטויות כאלו....

לפי המפרט שלך אני מבין שאין לך DX10 ולא ראיתי DX10 במציאות....

תכנס לדיון הראשי של קריסיס ותראה והשוואות. ויש שם לפחות 50 עמודים על עיניין הDX.

תהנה בקריאה :) חח

עריכה:

הודעות ה1999 ;D חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול לשחק בDX10..... או ששיחקת אצל חבר או משהו...

לא שאני בא לזלזל.

פשוט אישית לפני שביושוק יצא אני אמרתי "יואו איזה יפה זה הDX10!!!!" אחרי שהוא יצא ושיחקתי ראיתי שרואים אותו דבר בDX9. וההשוואות גם הראו את זה...

והבנתי שגם המשחק הזה אין בו DX 10 "אמיתי" וגם קריסיס הוא לא משחק שנבנה מ0 לDX10. ולכן אין הרבה הבדל.

סתכל על התמונות שהבאתי לפה... הם ההוכחה מהשטח.

בכל אופן הנושא קצת גלש לא? יש דיון ראשי על המשחק אתה מוזמן להגיב שם. (או פשוט לקרוא את הדיון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק היחיד שבו ראיתי הבדל זה היה בקרייסיס אבל

רק כאשר לקחו את הקבצים של המשחק ושינו אותם (massiveammo מהפורום עשה את זה אם אני זוכר נכון)

שינו אותם כל כך עד שזה היה נראה הרבה יותר טוב מVHIGH

רק אז כאשר הייתה השוואה בין DX9 לDX10 היה אפשר לראות קצת הבדל בתאורה (בעיקר בהשתקפויות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...