אתרים למכירת זיכרונות בחו"ל - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתרים למכירת זיכרונות בחו"ל

shlomid

Recommended Posts

???ולמה לך להזמין מחו"ל? אם תקנה זכרון מחו"ל לא תיהיה לך אחריות עליו כאן בארץ.

דבר שני אני לא חושב שזה יעלה יותר זול מאשר לקנות בארץ כך בחשבון את דמי המשלוח לישראל שיעלו לך ואמנם זה רכיב קטן אך אינני יודע אם לא תצתרך גם לשלם מיסים עליו/מכס.

ברמה העקרונית כמעט כל יצרני הזכרונות מוכרות ישירות מהאתר שלהם לדוגמא kingston אתה יכול ליכנס לאתר שלם (http://www.kingston.com) ולרכוש בחנות האלקטרונית שלהם זיכרונות כמובן אתה צריך שיהיה לך כרטיס אשראי בין לאומי אחרת לא תוכל לרכוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

???ולמה לך להזמין מחו"ל? אם תקנה מחו"ל לא תיהיה לך אחריות עליו כאן בארץ.

דבר שני אני לא חושב שזה יעלה יותר זול מאשר לקנות בארץ כך בחשבון את דמי המשלוח לישראל שיעלו לך ואמנם זה רכיב קטן אך אינני יודע אם לא תצתרך גם לשלם מיסים עליו/מכס.

ברמה העקרונית כמעט כל יצרני הזכרונות מוכרות ישירות מאתר שלהם לדוגמא kingstone אתה יכול ליכנס לאתר ולרכוש בחנות האלקטרונית שלהם זיכרונות כמובן אתה צריך שיהיה לך כרטיס אשראי בין לאומי אחרת לא תוכל לרכוש.

לא חייב לי אין ואני הצלחתי זה תלוי ממי אתה קונה והפקיד הבנק

נ.ב אם יש לחברה סניף/נציגות בארץ זה לא יהיה בעיה כי בדרך כלל הם מחייבים דרך סניף/נציגות זה יותר יעיל בשבילםזחה חוסך להם עמלות של בן בין בנקים בין לאומים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להזמין מחול אתה שואל?

אז ככה:

2 סטיקים של זכרונות כ"א 512 מגה 400 של קרוסאייר יעלו לי 217 דולר כולל משלוח

מיסים יעלו לי עוד 39 דולר

סה"כ 256 דולר שזה 1140 שקלים חדשים

במחיר הזה בארץ אני קונה סטיק אחד כזה

ובמילים פשוטות:

חצי מחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לא קצת בעייתי לקנות ב - EBUY ? הרי בכל מכירה יש הערה שהמישלוחים הם רק בתוך ארה"ב,

אז איך בדיוק הצלחת שישלחו אלייך את הזיכרון לארץ ?

אשמח לשמוע על כך פרטים

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לא קצת בעייתי לקנות ב - EBUY ? הרי בכל מכירה יש הערה שהמישלוחים הם רק בתוך ארה"ב,

אז איך בדיוק הצלחת שישלחו אלייך את הזיכרון לארץ ?

אשמח לשמוע על כך פרטים

תודה

search -> advanced search מאפשר לך להגדיר חיפוש למציאת אנשים שמוכנים לשלוח לישראל. יש גם רבים אחרים שלא יופיעו בקטגוריה, אבל בתיאור הפריט יכתבו שהם מוכנים לשלוח לחו"ל. בכל מקרה, כדאי להשקיע קצת זמן בלימוד המערכת לפני שאתה קונה.

הנה סתם דוגמא: http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=2727540134&category=1481

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...