לא מצליח להיכנס לתחנה עם שיתוף בדומיין, גם דרך השרת כADMINISTRATOR - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח להיכנס לתחנה עם שיתוף בדומיין, גם דרך השרת כADMINISTRATOR

MrHicUp

Recommended Posts

אני עובד במתן תמיכה ללקוחות בשטח.

במלון שיש בו דומיין יש לי תחנה אחת שהיא בדומיין עם משתמש שהוא מנהל במחשב המקומי ובדומיין הוא "domain user".

כך כל התחנות מוגדרות בדומיין הזה. על אותו מחשב יש משותפת וגם תיקיה משותפת עם הרשאות "full controll" ל"everyone".

בשכנים ברשת אני רואה את שם המחשב ובלחיצה עליו אני מקבל הודעה שאין לי הרשאה... :kopfpatsch: גם מהשרת כ"administrator" אני לא מורשה להיכנס לשם המחשב הזה... ניסיתי להוציא את התחנה מהדומיין ולהכניס אותה שוב וזה לא עזר.

יש לציין שישנם מחשבים אחרים שיש בהם שיתופים ויש לי אפשרות להיכנס אליהם מכל תחנה. כמו כן מהתחנה הבעייתית אני יכול להיכנס לשיתופים של אחרים אך לא להיפך...

השרת הוא Server 2003 Standard Edition. לא נראה שהבעיה היא ב"Group policy" כי יש לי אפשרות להיכנס לתחנות אחרות שמוגדרות באופן זהה מבחינת ההרשאות מול השרת.

אשמח לתשובה עניינית מכל אחד שמבין ומוכן לעזור.

תודה רבה מראש! :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כלל תשלול Domain Group Policy ע"י הרצה של RSOP על העמדה המדוברת ועל עמדה ללא בעות.

אחרי זה הייתי מנסה להתחבר למחשב עם משהו שרץ על WMI כמו remote registery או התחברות לcompmgmt שלו מרחוק.

אחרי זה בדיקה של Firewall - הFirewall המובנה בXP חוסם CIFS.

אחרי זה תבדוק Local Group Policy.

אחרי זה עובר על ההרשאות שוב, בודק שאין Deny, גם בהרשאות השיתוף, וגם פיסית הרשאות NTFS, כיוון שDeny עודף Allow בכל מצב, והרשאות NTFS לוקאליות תופסות מעבר להרשאות הלוגיות של השיתוף.

בודק שהקבוצות הלוקאליות מסודרות כמו שצריך.

אני לא יודע איך הדומיין בנוי אבל אני מניח שאין שום דבר שמנהל קונפיגורציות, וזה לא מחשב מנוהל, בכל מקרה לדעתי זה firewall או הגדרה לא נכונה של הקבוצות הלוקאליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...