מחפש ספק בתקציב של עד 350 ש"ח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש ספק בתקציב של עד 350 ש"ח

WildFire

Recommended Posts

טוב, חיטטתי בנעוצים [או איך שלא קוראים לשיט הזה כאן] וראיתי שמחירי הספקים הספיקו להשתנות מאז לכן פתחתי את האשכול הזה.

שני הספקים העיקריים שאני מתלבט ביניהים הם enemax liberty 400W [אם כדאי לי לחסוך עוד 50 ש"ח בשבילו] או HEC 580 ACE שעולה 350 ש"ח בחנות skypc.

המטרות שלשמן אני קונה ספק חדש הן אוברקלוק לכרטיס מסך ולמעבד, אני מתכנן לקנות כרטיס מסך חדש [בינתיים 9600GT, אבל נראה מה יהיו המחירים עד החופש הגדול], אני מעדיף ספק שיכול להחזיק כי הלוח שלי תומך ואולי ביום מן הימים אני אחליט לנצל את זה, ולכן ספק של 400W לא נשמע לי מספיק, אבל כבר טעיתי בעבר.

אני גם רוצה לשדרג מעבד מ3800+ לפנום [בעתיד היותר רחוק, כשיהיו לי כמה שקלים].

המעבד וכרטיס המסך הנוכחיים שלי הם:

CPU: AM2 3800+ X2

GPU: Palit 6600LE

וספק ג'נרי של Gyro אם מישהו נתקל בשם הזה איי פעם :S

אני יודע שהאנרמקס יכול להספיק להרבה יותר ממה שיש לי עכשיו, אבל אותי מעניינת בעיקר ראיה קדימה ולכן כל הסיבוך הזה, מה גם שיכול להיות שיש ספקים שמתאימים לי יותר בטווח המחיר שלי.

אחרי כל המגילה הזו, מישהו יכול לעזור לי?

תודה רבה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

enemax liberty 400W אם אתה רוצה ספק מאוד איכותי ומודולרי.

HEC 600DR-AT 600W אם אתה רוצה ספק מאוד חזק (אבל לא מודולרי וטיפה פחות איכותי).

ה ACE580 לא מומלץ במיוחד, לא ספק משהו, אין לו PFC והוא גם לא יציב במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתחתי נושא על הספק הזה היום, הוא עדין בעמוד הראשון

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=331961.0

בסופו של דבר מדובר פה ב COUGAR/ZEPHYR רק בלי עיצוב, בלי אריזה ובלי Cetification ל SLI/CROSSFIRE, ל COUGAR/ZEPHYR יש תמיכה מוצהרת ב וקרוספייר אז כניראה שגם ל DR-AT יש.

אם לא מפריע לך הדברים האלה אין שום סיבה לא לקנות אותו.

כמובן שבמקרה שאתה קונה רק ספק יתנו לך אותו באריזה בשביל שהוא אל יגיע פגום, בדרך כלל זה אריזה של שקל אבל היו כאלה שקיבלו HEC 400TRT (גם OEM) באריזה של ספק אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1- ה HEC לא מודולרי, אבל אף אחד לא אמר פחות איכותי. תקראו קצת סקירות על הזפיר והקוגר, מדובר בספקים מהכי יציבים שקיימים

בכל סקירה שקראתי השתמשו באותו ביטוי כל פעם מחדש- "Rock solid voltage"

חוץ מזה, מדובר בספקים סופר-שקטים. מאוורר ה 120 מ"מ לא מעלה מהירות מעל 800RPM, במקום זה מאוורר ה 80 מ"מ מאחורה מתחיל להסתובב (רק שהספק ב 60% עומס ומעלה)

שני מאווררי LOW RPM= שקט מופתי.

ואני מדבר מנסיון, הרכבתי את הספק הזה בכמה מחשבים (כולל מערכת שכללה של 9600GT, מחזיק בקלות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנצילות של ה HEC פחות טובה מה שאומר יותר חום ושימוש ביותר חשמל אבל ההבדל לא כזה גדול (אחוזים בודדים). בשביל שהספק יתן 120W הוא צריך לקבל 185W אבל זה בדרך כלל ככה.

מחשב בייתי ממוצע מגיע במקרה הגרוע ביותר ל 450W (כולל מרובע ליבה ומערך של 2 כמו 8800GT ואולי אפילו חזקים יותר) כך שיש לך לפחות עוד 150W ליתר ביטחון ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי דז'ה וו מטורף.... אפילו קצת יותר מזה

קראתי את התגובה שלי וידעתי מה עומד להיות כתוב מילה במילה בתגובה הבאה.

גללתי למטה- וזה בדיוק ככה.

יכול להיות שכבר הגבת לי באופן זהה לחלוטין בעבר? S:

נ.ב- לא כל ה 600W הם על ה 12 וולט, אז החישוב שאתה עושה לא נכון....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הרגשתי כאילו אני מעתיק את התשובה שלי ממקום אחר :screwy:

חישבתי הספק של מערכת שלמה, גם השתמשתי בנתון המקסימלי של הספק שגם הוא לא מדוייק, אבל בכל מקרה נישאר יותר מ 150W :lol:

הספק הזה יכול להחזיק גם 9800GX2 ניראה לי שרק CF של HD3870X2 יעשה בעיה :cool2:

נ.ב.

זאתי פעם ראשונה שאנחנו ממהלים את השיחה הזאתי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...