שאלה בקשר לזכרונות ולוחות - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לזכרונות ולוחות

poop

Recommended Posts

שלום לכולם!

רציתי לשאול לגבי תאימות של זכרונות ולוחות:

ראיתי הרבה פעמים שיש למשל גם באתר של בצד שמאל שנכנסים ללוח מסוים, את המושג: "QVL DOWNALAD", וקראתי שזה אומר על סוגים ודגמים של שתומכים בלוח הזה (יותר נכון להפך...), וראיתי שלמשל ב- KINGSTONE זה מאוד קצת ואילו ברשימה באתר של קינגסטון, יש עוד הרבה יותר דגמים.

אז רציתי לשאול האם מה שכתוב באתר של הלוח, זה אומר שהלוח תומך רק בדגמי הזיכורונות שנכתבו ואילו האחרים שקיימים וכתובים באתר של הזכרונות - לא יתמוך כלל או יתמך אבל לא תמיד, או מה?

מדוע לא נכתבו כולם.

אני מקוה שהבתנם את השאלה שלי ואודה מאוד למי שיעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה נהיה פה פורום רפאים, יש בזה משהו. עניתי כרגע על משהו כמו 10 THREDים שעמדו ריקים מהבוקר :s05:

בכל מקרה, הרשימה הזאת זה QUALIFIED VENDORS LIST זה הקיצור של QVL. התכלס יש מהון שלא נמצאים שם, גם של אותן החברות שכבר מופיעות בו.

הכוונה היא שהלוח פשוט נבדק אצל היצרנית עם הזכרונות האלה ונמצא עובד, ושאר הדגמים, הלוח פשוט לא נבדק עליהן וזה לא אומר שהוא לא יעבוד איתן.

תהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה... שמישהו עונה... :)

בכל מקרה, אתה אומר שגם אם הוא לא כתוב ברשימה - הזיכרון כן יכול לתמוך בזה (כמובן אם הוא במהירות שהלוח תומך וכו)?

שאלה נוספת חשובה:

אני תמיד קונה קינגסטון, רציתי לדעת איך הם, האם הם טובים או נחשבים פשוטים, וגם, מה יותר טוב CORSAR, או הקינגסטון ומה ההבדל?

תודה רבה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון יש להם את ה "שם" הכי חזק בשוק כי לאורך השנים הם נותנים ביקורות מעולות וביצועים טובים בכל הדגמים שלהם. הבעייה? פלצנות של מחיר.

G.SKILL מעולים ואני תמיד ממליץ עליהם במקום ה כי אתה מקבל את אותם נתונים בחצי מחיר.

KINGSTON מעולים לדגמים הבסיסיים, ואני כבר לא זוכר כמה סטיקים שלהם קניתי/מכרתי בעיקר בדגמי הבסיס של 1 ג'יגה 800 מגהרץ במשהו כמו 100+ ש"ח.

סיכום:

לדגמים בסיסיים - לך על KINGSTON בגלל המחיר

לדגמים מיוחדים של OC, או או לפי המחיר הזול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...