פתרון הגיבוי החיצוני בRAID הכי טוב בשוק עכשיו בישראל Thermaltake Muse R-Duo - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פתרון הגיבוי החיצוני בRAID הכי טוב בשוק עכשיו בישראל Thermaltake Muse R-Duo

alex.turovsky

Recommended Posts

אולי תעזוב את החשמל שלימ בבית. מה נראה לך שכל שאר מכשירים החשמל בבית נדפקים ? מה נראה לך שאני עומד לעשות עם זה, להתקשר ל103 ולהגיד "אמרו לי בפורום שחלק מהדיסקים שלי נפלו כי החשמל בבית לא טוב אבל כל השנים שאר המכשירים עובדים ללא רבב ?

אתה יודע שאותו כונן של שנפל לי עובד עד היום לאחר הקפאה של 24 שעות כמו גדול ? מה תגיד על זה ? שוב בעיות חשמל או מזל רע ?

לא אמרתי שזה בגלל החשמל שלך בבית, אמרתי שישנה סיבה מסוימת. יתכן שבמקרה נפלו עליך כמה כוננים דפוקים.. מזל רע גם אפשרי. אולי אתה עשית משהו לא בסדר שדפק אותם אחד אחרי השני, ואולי אתה בעצם דמיינת את כל הסיפור. הכל אפשרי.

ואף אחד לא התווכח. זה דיון. לא מעניין אותי מה מישהו אחר חושב. אני פתחתי את הנושא כנושא אינפורמטיבי. אני לא מוכר דיסקים, אני לא משווק טכנולוגייה (לא ללקוח הקטן לפחות) ולא מעניין אותי מה אחרים חושבים.

אני רק כותב מהניסיון שלי וכל ניסיון של מישהו אחר לא רלוונטי לגביי. כמו שראית ברגע שפתחתי נושא על כוננים, מייד צצו עוד המון אנשים שהלך להם כונן זה או אחר.

תתקשר ל LOGIC" תשאל בכמה כוננים שנפלו מטפלים בשבוע. אני עבדתי בחנות מחשבים ואני יודע מה זה לקוחות שבוכים עם אותם MY BOOK חיצוניים שכל כך נפוצים ומאבדים את כל המידע. אני הייתי הכתץף התומכת שלהם. הסיבה היחידה שפתחתי את הפוסט זה כי אכפת לי להביא לידיעת הגולשים מוצר ייחודי במינו. לקנות או לא, לי לא אכפת. להסביר עליו, בכיף. שתדע, רק השבוע אני בקשר עם בחור שקנה 2 כאלה וזה פתר לו בעיית גיבוי רצינית.

אבל כל הנ"ל לא משנה. אתה תיזכר בי כשייפול לך דיסק שלא תוכל לשחזר או תקלה אחרת שגם דיסק חיצוני בודד אחר לא יעזור. לא שגם זה יעניין אותי, כי כמו שאמרת אתה מזלזל בי - אז תצליח. :xyxthumbs:

הייתי ממשיך את ה"דיון" בכיף, אבל בגלל שבת'רד הקודם שלך AG43 מיצה את כל מה שיש לי לומר, אני חושב שזה מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי, כשאין יותר מדי תקציב, לאכסן את המידע על כונן פנימי + לגבות אותו על חיצוני, בהחלט מספיק (מבחינת סיכויי איבוד המידע יקר הערך).

מסכים לחלוטין, אין שום ויכוח.

פשוטו עדיין כל אחד בנפרד זה סיכון וגיבוי אמיתי זה RAID 1 לפחות וזה כל מה שאמרתי. פשוט בקופסה הזאת יש את כל היתרונות, כפי שאני רואה לפחות אחרי כחצי שנה איתה ומיש מחליט להשקיע אז זה פתרון חיצוני שנוח לעבור איתו ממחשב למחשב ולגבות חומרים חשובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...