אחרי שבועיים של המתנה ה8800GT קליבר אצלי - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחרי שבועיים של המתנה ה8800GT קליבר אצלי

rroonnii

Recommended Posts

כרגע אין . אבל האריזה והמוצר חבל על הזמן איכותי ביותר.

חייב לציין שהחנות TMS שלחה את המוצר בצורה יפה מאוד עטופה כמו אוצר .שלזה אני לא רגיל מחנויות אחרות .

רציתי לשאול הרי הכרטיס בא כבר עם OC מכובד האם אפשר לעשות עוד OC למוצר בקלות בגלל הקירור המצוין שלו? או שעדיף לא לגעת.

עוד שאלה אני יתן כאן תמונה לגבי ההגדרות של הגרפיקה זה בסדר מה שעשיתי? פשוט רגיל לATI .

הAA 16Q זה נראה לי הרבה מידי. אם זה אני מסתדר .אבל יש שם כמה דברים של ON או OFF עשיתי הכל לON

המעלות של הכרטיס מנוחה 40 42 ומאמץ שיחקתי איזה 5 דקות היה 44 45 מעלות . המאוורר לא עובד יותר חזק נראה לי בזמן משחק [כמו שאמרו כאן בפורום שיש בעיה עם הדרייבר] אבל יש לי תוכנה שאפשר לשחק במאוורר אם הייתי שם על 100 אחוז בטח היה 30 ומשהו מעלות.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע אין . אבל האריזה והמוצר חבל על הזמן איכותי ביותר.

חייב לציין שהחנות TMS שלחה את המוצר בצורה יפה מאוד עטופה כמו אוצר .שלזה אני לא רגיל מחנויות אחרות .

לא קשור לשאלה, אבל אני חייב לציין שגם אני הזמנתי מהם מחשב וגם לי הביאו את המחשב עטוף יפה מאוד ואפילו עטפו לי את הקרטונים של החלקים שכבר מורכבים במחשב.

משהו שבאמת לא ראיתי בחנויות אחרות !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה קיבלתי רק 3DMark06 8500

Sm2 : 3760

Sm3: 4585

Cpu :1659

המעבד קיבל ציון טוב.

אבל הכרטיס מסך צריך לקבל יותר בגלל הOC . אולי זה הדרייבר. איזה דרייבר הכי טוב לכרטיס הזה? הורדתי את הכי עדכני 169.21. אולי יש משהו יותר טוב?

חברה מה אתם יושנים? ה169.21 זה הדרייבר הכי טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...