פד לעכבר- תקציב: עד 200 שקל בלי להגזים - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פד לעכבר- תקציב: עד 200 שקל בלי להגזים

peripushkin

Recommended Posts

אני צריך פד במקסימום 100-200 שקל שיהיה לי נוח בשביל לקבל מהירות עם העכבר אפילו עם תזוזות קטנות, לשימוש יומיומי ושלא יהיה גדול מידי (30 ס"מ לרוחב+- מקסימום)

תודה.. צריך תשובה בהקדם:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל לגבי ה HABU , אני לא רואה סיבה לקחת אותו ..

אם כבר תכניס להתלבטות את ה DeathAdder

עכשיו לגבי ההתלבטות עצמה

ערכתי אותה עד לפני שבוע בעצמי

העצה הכי טובה שאני יכול להביא לך היא ללכת לחנות ופשוט לנסות ולבדוק מי מבין שלושת העכברים יותר נוח ליד שלך

לכל אחד מהעכברים יש יתרונות , ה DeathAdder עם חיישן מתקדם במיוחד , ה MX518 עם הדיוק הידוע שלו , ה G5 עם העובדה שהוא פשוט מציע כל מה שאפשר לגיימר

אני אישית יכול להגיד לך שהלכתי על ה G5 (כמובן שעל הגרסה החדשה , אם מדובר על הישנה אז הוא בכלל עף מההתלבטות)

הסיבה ? את ה DeathAdder לא הייתה לי יכולת לקנות מבחינת מקום מגורים , הלכתי לחנות וניסיתי את שתי העכברים וה G5 אישית לי היה נוח יותר

זה לא משנה כמה יתרונות יהיו ל MX518 עליו , הנוחות היא זו שקובעת בסופו של דבר , אלא אם כן מדובר בהשוואה בין עכבר פשוט לעכבר גיימרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה..

ורציתי לדעת אם זה שדרוג הכרחי.. או שזה לא נורא להיות עם אופטי??

אני אראה כבר לפי הנוחות כמו שאמרו כאן אם אין שינוי גדול מאופטי ללייזר.

ודבר אחרון אבל חשוב-

איזה פאד לקנות?

אני צריך פד במקסימום 100-200 שקל שיהיה לי נוח בשביל לקבל מהירות עם העכבר אפילו עם תזוזות קטנות, לשימוש יומיומי ושלא יהיה גדול מידי (30 ס"מ לרוחב+- מקסימום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שזה שדרוג?

חיישן מהווה ירידת מדרגה בכל מה שקשור לביצועים בגיימינג לעומת חיישנים אופטיים.

קיים היום גם חיישן אינפרא אדום שנחשב להכי מתקדם ומצוי ב-DeathAdder/Diamondback 3G/Salmosa - כולם של רייזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...