תערוכת אוטומוטור 2008 - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תערוכת אוטומוטור 2008

The Ghost

Recommended Posts

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

600% רווח, האמת יותר באזור ה 6000% רווח.

קילו אורז עולה כמה שקלים בודדים.

זהו, שאני לא יודע בידיוק איזה כמות הביאו אורז לשם...

היחיד שהיה מרשה לעצמו לקנות את הדברים האלה זה ארקדי גיידמאק, אבל כנראה הוא לא ייבוא..... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי היום!

תערוכה מושקעת, לפני שנתיים יותר טובה(השקות של כל המרצדס החדשות והאודי וכו')

האלפא 8C קומפטציונה מדהימה!!

הR8 גם, חבל שלא התניעו:/

הקמארו גם יפה, והייתי בהתנעה!

איזה מנוע, אמריקן מאסל. פשוט מפלצת הוא לחץ על הגז קצת והייתי בצד השני של האולם, כל האולם רעד!

אבל אין הרבה השקות שם, המאזדות נראות כמו צעצוע, אבל שווה ללכת.

אינפיניטי מאכזבים. יש מופע של סובארו שהוא נחמד.

קיצר תערוכה יפה ומושקעת תלכו!

שעות פתיחה:

10-21

התערוכה עד מחר!

תהנו

ותבאו עם בקבוקי מים מראש, אם אתם לא רוצים לקחת משכנתא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבון זה לא הצד החזק שלך הא?

:smile1:

דווקא כן , זה ממש מוזר , לא יודע גם מיהרתי טיפה אבל אין תירוץ לטעות כזאת.

אינפיניטי מאכזבים.

דווקא אני די אהבתי , זה היה קצר ולעניין. אני מוותר לך על העיצוב של ה FX50 שהוא באמת אחד העיצובים היותר מעניינים ויפים בתערוכה (אני יכול לנסות להסביר למה) מה גם התחלתי לדבר שמה עם מישהי אבל חבר מניאק עצר אותי באמצע והכריח אותי ללכת. הכי הצחיק אותי שראיתי שמה את ה iMacים ואני בהתלהבות בא לאחד (בדרך אומר "יאאא איזה כיף") עכשיו הם יצאו דפוקים כי הם שמו עכברים אופטיים על משטח זכוכית -אולי אפילו מראה , אני לא בדיוק זוכר - הפואנטה שבקושי הצלחתי להזיז את העכבר. אז אני מנסה להשתמש במחשב ופתאום אחת באה אלי ביציאה "אתה יודע שהמחשב עצמו הוא בתוך המסך" [לאאאא באמת? לא ידעתי? אני אוהב מאק אבל לא ידעתי ש אימאק זה מחשב ומסך ביחד]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שזאת הפעם הראשונה שלו אני מוכרח לומר שהיתה תערוכה ממש סבבה.

לא היה לי ממה להתאכזב כי ידעתי איזה מכוניות הולכים להציג פחות או יותר. חבל שלא הציגו מכוניות של מרצדס, פורשה, קדילק ועוד מלא רכבים מוכרים שנוסעים ברחבי מדינתנו.

בקשר לאוכל, זה היה ברור שיהיה יקר, לכן אני וחברים שלי הבאנו מראש ליטר וחצי מים וקצת אוכל שהחזיק אותנו רוב היום. בערב כשמיצינו את התערוכה נסענו לעזריאלי ודפקנו וואחד ארוחה ב45 שקל בחנות הסינית הזאת,איך שלא קוראים לה.

חזרתי עם איזה 270 וכמה סרטונים. הייתי בהצגה של סובארו, במיוחד אהבתי את הדריפטים ואת ריח הצמיגים השרופים....

מיד אחרי זה בביתן של היגואר , היתה הופעה של 3 בחורות שיענו נגנו על כינור(היה שם פלייבק מטורף, אבל לפחות הן נראו ממש טוב).

הייתי גם כשהתניעו את הקאמרו! מנוע בהחלט מרשים, מה שבטוח שאין מה לעשות עם כזה בארץ.

לR8 נראה לי עשיתי בוק... לא ידעתי על מה להתמקד יותר על הבחורה או על האוטו :P

תכלס, היתה תערוכה סבבה, ואני לא מתחרט שהוצאתי עליה את ה85 שקל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה כמה פרושה פה ושם, לא בביתנים רשמיים לחברה, אבל אני ראיתי שני פורשה בתערוכה.

כן עכשיו כשהסתכלתי בתמונות שאחרים צילמו ראיתי את הפורשה, כנראה שפיספסתי אותה... :(

חבר'ה, שמישהו ייעלה סירטונים, ראיתי רק בינתיים. ;D

יש לי דווקא כמה סרטונים מגניבים. צילמתי את הבחורות שניגנו על הכינור, ואת הדריפטים שעשו על האימפרזה.. אני מקווה שיהיה לי זמן להעלות את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח חבר שלי הלך היום שוב [הוא אובססיבי למכוניות]

הוא התקשר אלי אמר לי שפתחו את המכסה מנוע של הR8 והקמארו אז היום תקבלו גם שלהם [=

[אני ישים פה שהוא יחזור וישלח לי]

יש לי של המכסה מנוע מורם של ה8C וגם של הקמארו :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...