מחפש מצלמה של Canon - עמוד 3 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מצלמה של Canon

Buffer

Recommended Posts

ת'אמת שהייתי מעדיף עדשה של קנון, שוב בגלל אותו סיפור.

למרות שאם זה ממש לא משתלם אני אקח עדשה של חברה אחרת.

אוקי אז אתה אומר שעדשת קיט בערכה, היא בערך 300 שקל אם המחיר של המצלמה הוא 2400.

אז ככה, אם יש עדשת קיט טובה של קנון עד 500 שקל אז אני מעדיף(גם אם צריך לחרוג טיפה)

אם לא אז אני אקח עדשה של חברה אחרת בתקציב של 400 שקל.

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז ככה, אם יש עדשת קיט טובה של קנון עד 500 שקל אז אני מעדיף(גם אם צריך לחרוג טיפה)

אין לקנון עדשת קיט טובה במחיר הזה.

אם לא אז אני אקח עדשה של חברה אחרת בתקציב של 400 שקל.

תצטרך גם לקחת של חברה אחרת. זאת אפשרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק עדשה של קנון תתאים למצלמה של קנון? ???

כן, אין עדשות צד שלישי שנכנסות בתקציב שלך. אם תגדיל את התקציב ל-1700 ש"ח (וצפונה) תוכל לקנות עדשות צד שלישי מצויינות כגון טמרון 17-50/2.8 או סיגמה 17-70/2.8-4.5.

העדשת קיט הפשוטה יותר של קנון היא כ"כ גרועה?

בו נגיד כך, ה-18-55 הישנה היא עדשת הקיט הכי פחות טובה מכל עדשות הקיט של כל היצרנים, אבל בצילום באור יום לא תהיה לך בעיה איתה. פשוט תגדיר מצב Av וצמצם 11 והתמונות יהיו בסדר גמור. הבעיה תהיה במצבים פחות אידאליים שבהם משתמשים בצמצמים פתוחים יותר, או במצבים שבהם משתמשים בצמצמים כאלה כדי לקבל טשטוש מכוון של הרקע. אין ארוחות חינם (לפחות לא בקנון ;))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תגידו שהתיאשתם ממני אני אאמין לכם, כי אני התיאשתי בעצמי. :s07:

דיברתי עם אבא שלי ואפשהו הייתה בעיה בתקשורת בנינו, הוא אומר שאני יכול לקבל את אותה "הנחה" על כ-ל-מ-צ-ל-מ-ה של כל חברה(אין לי כח שוב לכל ה---- חח)..

לפחות למדתי הרבה דברים על מצלמות במהלך כל הדיון הזה.

אני חושב כרגע על ניקון, ואשמח לשמוע בעצתכם.

תודה רבה ומצטער על כל הבאלגן הזה,

אור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני מבין ממה שכתבת שם הפנטקס יותר טובה למתחילים, במחיר יותר אטרקטיבי, אבל לקנון יש איכות לאורך זמן.

למשל, עדשות טובות יותר, שאני אצטרך כנראה מתישהו בהמשך, איכות טובה של המנוע ובסופו של דבר איכותית יותר.

אגב, שכחת לציין את המנקה אבק העצמי של קנון, שהוא גם יתרון. ותקן אותי אם אני טועה, כי אני לא ממש בטוח לגבי זה, אבל היתרונות של הפנטקס באים רוב הזמן בצילום אוטומטי.

לדעתי העובדה שמצלמה היא פופולארית בשוק זה גם יתרון חשוב, כיוון שחלקים הם זמינים יותר ומתומחרים טוב יותר.

ולסיכומו של עניין אם אני לוקח את המצלמה של קנון עם העדשת קיט החדשה יותר, הסט יעלה לי בערך 600 שקל יותר, אבל ישתלם יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שבפנטקס יש מייצב בגוף ולא בעדשה, אתה יכול לקנות איזה עדשה שבא לך.

(עדשות עם מייצב מאד יקרות)

ולכן, גם אם הפנטקס תוכל להמשיך להתקדם(ולשלם הרבה פחות), אם זה ממה ששאלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני מבין ממה שכתבת שם הפנטקס יותר טובה למתחילים, במחיר יותר אטרקטיבי, אבל לקנון יש איכות לאורך זמן.

אם זה מה שהבנת, הבנת לא נכון.

למשל, עדשות טובות יותר, שאני אצטרך כנראה מתישהו בהמשך, איכות טובה של המנוע ובסופו של דבר מצלמה איכותית יותר.

אין בעיה למצוא לפנטקס עדשות טובות, והתמורה שלהן למחיר טובה יותר (70-300 מיוצבת למשל עולה שליש מאשר עדשה מקבילה בקנון).

אני לא יודע מה זה "איכות של המנוע".

ה-400D היא לא מצלמה איכותית יותר מאשר ה-K100D. מבין השתיים, הייתי בוחר ב-K100D והסברתי בהודעה שבלינק מדוע.

אגב, שכחת לציין את המנקה אבק העצמי של קנון, שהוא גם יתרון.

הוא יתרון על הנייר. בפועל הוא לא עושה שום דבר:

http://pixinfo.com/en/articles/ccd-dust-removal

אם אתה רוצה מנקה אבק אפקטיבי, שקול קניה של אולימפוס E510. יש לה מנגנון נגד אבק, מייצב פנימי כמו בפנטקס, תצוגה חיה במסך ה-LCD ושתי עדשות קיט שמכסות טווח שמקביל ל-28-300. כל הקיט הזה עולה ב-camera4less.co.il פחות מאשר 400D עם 18-55IS.‏

http://www.camera4less.co.il/product.asp?f=1872

החסרונות העקריים של ה-E510 הם עינית קטנה יותר משל הקנון (ובטח משל העינית בפנטקס), שלושה חיישני AF בלבד, ואיכות ב-ISO גבוה שנופלת בכ-2/3 סטופ מהמתחרים. עדיין, מדובר לדעתי באופציה אטרקטיבית יותר מה-400D.‏

ותקן אותי אם אני טועה, כי אני לא ממש בטוח לגבי זה, אבל היתרונות של הפנטקס באים רוב הזמן בצילום אוטומטי.

כן, אתה טועה. עינית טובה עוזרת בפוקוס ידני, מדידת אור ספוט עוזרת בחשיפה ידנית וכן הלאה...

לדעתי העובדה שמצלמה היא פופולארית בשוק זה גם יתרון חשוב, כיוון שחלקים הם זמינים יותר ומתומחרים טוב יותר.

יותר קל להשיג עדשות ואביזרים יד שניה, אבל למה לקנות יד שניה כשחדש מתומחר כל כך טוב. קיט של 400D עם 18-55 מיוצבת ו-75-300 מיוצבת יעלה לך קרוב ל-7000 ש"ח. K100D עם עדשות מקבילות תעלה 4000 ש"ח. E510 עם שתי עדשות כמעט-מקבילות (הארוכה קצרה יותר) תעלה פחות מ-3500 ש"ח. אתה באמת חושב ששוק היד השניה יעזור לך לסגור את הפער של קנון מפנטקס ואולימפוס?

ולסיכומו של עניין אם אני לוקח את המצלמה של קנון עם העדשת קיט החדשה יותר, הסט יעלה לי בערך 600 שקל יותר, אבל ישתלם יותר?

לא בעיני, כי בעדשות הבאות שתקנה עבור הקנון (או ניקון לצורך העניין) שוב תצטרך לשלם על המייצב בכל קנייה של עדשה (או לוותר עליו). בפנטקס ובאולימפוס אתה מקבל את המייצב בגוף ובכל קנייה של עדשה אתה חוסך כסף. אגב, גם במצלמות ה-DSLR של יש מייצב, אבל הן פחות אטרקטיביות מאשר אלה של פנטקס ואולימפוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה זה "איכות של המנוע".

עדשות מקוריות של ניקון עם מנועים מהירים ושקטים

טוב בלב לא שלם ועם קצת חששות, אבל לא מאוכזב :) , החלטתי שאני אלך באמת על הפנטקס.

יש איזשהו דגם לעדשת הקיט או שאני פשוט אגיד עדשת קיט 18-55 וכבר יבינו אותי?

אני בטח אצטרך גם קצת ציוד מסביב, כרגע אני יכול לחשוב על 4 נטעות(של GP זה טוב?) וכרטיס 4gb SD. יש עוד דברים שצריך?

נרתיק מגיע עם המצלמה?

אהה ועוד דבר, ראיתי שיש כמה דגמים של המצלמה ועוד משהו? מה ההבדל בינהם? והאם אחד הדגמים עדיף על השאר?

שוב תודה רבה לשניכם,

אני יודע שאני קצת קשה, הרבה כסף וזה אתם יודעים =\

עריכה:

אהה וכמעט שכחתי לשאול, ואני מניח שיש את זה, אבל רק כדי להיות בטוח. יש למצלמה הזאת את האפשרות של כיוון למשקפופרים בחלון תצוגה נכון?

עריכה 2:

יש לי מטען GP PowerBank I

וכמה 1600, קצת ישנות אבל נראה לי שהם בסדר.

האם המטען הזה טוב? והוא יתאים גם נניח לסוללות טובות יותר 2700 או כל הדברים האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל, החנויות מביאים איתה תיק, אבל כל חנות ומה שהיא מביאה.

כרטיס זכרון עדיף מסדרת ה- III. לביצועים עדיפים, בתוספת זניחה.

סוללת, לי באופן אישי יש מסדרת ReCyko+ (של GP) - מאד מומלצות.

לגבי ה , לינק יעזור.

כיוון למשקפופרים..?

עריכה: המטען שיש לך מצויין, אני ממליץ לקנות 4 2700 - כן, יתאימו בוודאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...