מעוניין ברכישת עכבר+מקלדת למטרות גיימינג תקציב שונה לכל אחד - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין ברכישת עכבר+מקלדת למטרות גיימינג תקציב שונה לכל אחד

CrosS

Recommended Posts

שלום רב וחג שמח לכולם

ברצוני לקנות בזמן הקרוב עכבר שמטרתו העיקרית היא לגיימינג והומלץ על G5 או MX518 שניהם של לוג'יטק.. אשמח אם תביעו דיעה על עכברים אלו ואם ישנו עכשיו אחר שאתם חושבים שהוא שווה אז אשמח לדעת מהו..

התקציב המדובר הוא בסביבות ה 200 שח

בנוסף ברצוני לקנות מקלדת נוחה התקציב נע בסביבות ה 100 שח

תודה ויום טוב..

*יש עדיפות למוצרים מ KSP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל חומרה טובה אתה צריך להשקיע קצת , ל razer למשל יש לה מוצרים מאוד איכותיים לגיימרים הבעיתיות היא שהם נורא יקרים בארץ ( מקלדת סביבות ה 700 ש"ח , עכבר 300 ש"ח ומעלה ) .

השאלה עד כמה אתה מוכן להשקיע , לפי דעתי razer מובילה בתחום הגיימינג גם בעכברים גם במקלדות בארץ כמעט ואין יבוא מסודר אתה תמצא ברוב החנויות רק מוצרים של שהם נחותים מ razer .

אני ממליץ על g5 אבל כך בחשבון שאתה צריך להשקיע בשבילו פאד טוב , אם אתה לא מוכן להשקיע mx518 יהיה עדיף ...

בקשר למקלדת לא יודע אני לא מכיר מקלדת גיימינג ב 100 ש"ח .

בקשר לחנות , אל תתבייט על מקום אחד , כפי שציינתי כמעט כל החנויות מחזיקים מוצרים של לכן יש המון תחרות והמון והורדות מחירים תחפש את הכי זול , זאפ למשל זה הדוגמא הכי טובה לעשות זאת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהוא רוצה מקלדת שתיועד לגיימינג לא אומר שחייב מקלדת גיימינג שעולות מינימום 450 ש"ח

המלצתי לך היא GENIUS SLIMSTAR 310

מקשים דקים כמו בלפטופ, מה שאומר שהמעבר בין מקש למקש הוא ממש קל ווהקלדה עליה ממש מהירה!

בכללי מקלדת מצויינת

וגם היא אנטי-בקטריאלית וחסינה ממים

אם זה חשוב למישהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זכורה לי המילה מאקרו בכל הדיון הזה

הוא ביקש מקלדת נוחה שמיועדת לגיימינג....

אני קטן, ואני מכיר הרבה רציניים עם ציוד יקר, כולם ניסו את המקלדת הזו ואמרו שהיא מדהימה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...