איך זה שכל הגאונים לא מצליחים בחיים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך זה שכל הגאונים לא מצליחים בחיים?

rogbi

Recommended Posts

נזכרתי בכתבה שהיתה בערוץ 22 על האירגון של הגאונים

מראים שם מלא אנשים עם IQ 170

ואף אחד לא מליונר/הגיע לגיל 100/הקים איזה מפלגה ושינה משהו

אלא שהראו בכתבה כמה שאני זוכר אפילו לא המציאו משהו

חבורה של נהגי מוניות, מורים ליוגה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

איזה הכללה..............

השאלה היחידה שאתה יכול להביא מהתוכנית שראית היא

"איך זה שלא כל הגאונים מצליחים?"

אבל גאונים בדרך כלל מצליחים.

זה שהראו חבורה של גאונים שבחרו לחיות באיזי לא אומר שהשאר לא עושים חיל

הרי מי ממציא את הדברים שמשנים את העולם, מי עושה את המיליארדים, מי חוקר את המימד ה-10 ? אנשים טיפשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה הכללה..............

השאלה היחידה שאתה יכול להביא מהתוכנית שראית היא

"איך זה שלא כל הגאונים מצליחים?"

אבל גאונים בדרך כלל מצליחים.

זה שהראו חבורה של גאונים שבחרו לחיות באיזי לא אומר שהשאר לא עושים חיל

הרי מי ממציא את הדברים שמשנים את העולם, מי עושה את המיליארדים, מי חוקר את המימד ה-10 ? אנשים טיפשים?

לא יודע מה זה מימד 10 ולחא שמעתי על מליונר שגם מחונן (בודדים)

וזה לא שהם לא מנסים לעשות דברים, ממה שהבנתי היה איזה ניסיון שכשל להקים מפלגה

וזה לא רק צורות, מבחני IQ בודקים תיכלות שלך בהרבה דברים שקשורים לחשיבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"לא שמעתי על מיליונר שהוא גם מחונן, (בודדים)"

זו אימרה שכתבת בלי לחשוב עליה

כשמזכירים את גיידמאק, לב לבייב, יצחק תשובה, שרי אריסון, וכו' בחדשות לא כותבים מתחת לשם שלהם את האייקיו אבל אני בטוח שהאנשים האלה לפחות מחוננים (אייקיו 130+).

אתה נמצא בקונספציה מסוימת של "המצליחים לא גאונים" ומתוך הקונספציה הזאת אתה בונה לך את המציאות, לא להפך כמו שצריך. (לבנות את הקונספציה מתוך המציאות)

המיליונרים שאני מכיר או אלו שרק פגשתי חד פעמית היו אנשים מאד אינטליגנטים וחריפים שבקלות הייתי נותן להם 140+ באייקיו.

בכתבה לא דובר או נרמז שום דבר על מפלגה. אם לא קבלת את ההבנה הזאת על הקמת מפלגה ממקור אחר אז לא הבנת את הכתבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"לא שמעתי על מיליונר שהוא גם מחונן, (בודדים)"

זו אימרה שכתבת בלי לחשוב עליה

כשמזכירים את גיידמאק, לב לבייב, יצחק תשובה, שרי אריסון, וכו' בחדשות לא כותבים מתחת לשם שלהם את האייקיו אבל אני בטוח שהאנשים האלה לפחות מחוננים (אייקיו 130+).

אתה נמצא בקונספציה מסוימת של "המצליחים לא גאונים" ומתוך הקונספציה הזאת אתה בונה לך את המציאות, לא להפך כמו שצריך. (לבנות את הקונספציה מתוך המציאות)

המיליונרים שאני מכיר או אלו שרק פגשתי חד פעמית היו אנשים מאד אינטליגנטים וחריפים שבקלות הייתי נותן להם 140+ באייקיו.

בכתבה לא דובר או נרמז שום דבר על מפלגה. אם לא קבלת את ההבנה הזאת על הקמת מפלגה ממקור אחר אז לא הבנת את הכתבה.

אתה לא יכול לתת IQ לאנשים מהתרשמות שלך שדיברתה איתם כמה דקות

ובדרך כלל אנשים שהם מחוננים זה כתוב איפה שהוא עליהם, שאני קורא על איינשטין אני מוצא את זה

שאני קורא על עוד דומים לו אני מוצא את זה

על מיליונרים כמעט ולא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כן יכול, ואם אתה לא יכול להבחין בין בן אדם אינטליגנטי ללא אינטליגנטי אז אתה בבעיה.....

מה אתה חושב שנבחן האייקיו של כל האנשים בעולם? ואפילו כשנבחן האייקיו של עשירי תבל לא מפרסמים את זה

מה החיים של כולם זה ספר פתוח שאם קיים האייקיו שלהם אז "כשאתה קורא על זה אתה מוצא את זה" ???

כמו שאמרתי, אתה שבוי בקונספציה. ובגלל זה אתה מסיק מסקנות מעוותות.

פתחת את התראד הזה כדי לקבל אשרורים לקונספציה שלך, לא כדי לקבל תשובות מעמיקות לשאלה פתוחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שהיה

עדיין נראה לי שרוב האנשים עשו את זה בתקופת בית ספר ואנשים מפורסמים בדרך כלל לא בעיה למצוא גם תמידת נעליים שלהם

אבל אתה צודק בזה שזה לא משהו בדוק סתם תחושה

תודה על התשובה המעמיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי לבשר לכם,אבל בינתיים הת'רד הזה הוא גיבוב של שטויות.

מה הקשר בין גאונות לבין הצלחה בחיים? נכון,זה כלי מאוד עוזר אבל אנשים גאונים יכולים להיות בעלי יכולת פנומנלית לזכור מספרים

ודברים נוספים,זה לא ערובה להצלחה בחיים. צריך הרבה יותר משכל חריף כדי להסתדר.

ומי שטען שמליונרים הם אנשים מחוננים לפחות? אז גם זה שטויות. הצלחה בעסקים דורשת הרבה דברים שלא קשורים לאינטילגנציה. יכולת אירגון,כריזמה,העזה ויכולת ניהול זה לא דברים שנמדדים במבחן IQ

דבר נוסף הוא שמחקר מוכיח שגאונות (במיוחד בתחומים ריאליים) באה כנראה לרוב עם יכולות סוציאליות נמוכות גנטיות,אפילו עד כדי סיכוי לאוטיזם (שבעצמם יכולים להיות גאונים בעיקר בתחומים ריאליים אבל חסרי כל חוש חברתי זה או אחר).

בוא לא נשכח שהיום לא מודדים רק IQ בתחומי עבודה אלא בעיקר EQ שזה אינטילגנציה רגשית,שהיא דווקא לטעמי מדד טוב יותר בגלל שהיא מודדת תחומים חברתיים. ושים לב שבחברה כמו שלנו זה הרבה פעמים יותר חשוב מאינטילגנציה.

אם תחבר את זה לחיים אז אתה יכול לשים לב שהאנשים הכי משפיעים אצלך במחזור לאו דווקא היו האינטילגנטים אלא הפופלריים שהצליחו להניע אנשים.

ואם נקשר את זה לצבא,אתה יודע כמה חיילים קיבלתי עם נתונים התחלתיים של קב"א 56 ודפ"ר 90 ומתאם 2 (כלומר הנתונים שמתבססים בעיקר על המבחן הפסיכוטכני שאתה עושה בלשכה) וזה לא אומר עליהם שום דבר. דווקא המפקדים והקצינים היותר טובים שהצמחנו היו רחוקים מהסקאלה הזאת של הנתונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל התוגובת אבל זו דעתי האישית:

אנשים גאונים עובדים על פי החוקים: להיוולד->לחרוש בגן->לחרוש ביסודי->לחרוש בתיכון->לשרת בצהל (לרוב אפילו לעשות עתודה)->לחרוש בואניברסיטה->לקבל תואר->למצוא עבודה מספקת שתביא הכנסה מעל לממוצע.

אני חס וחלילה לא אומר שלא צריך ללמוד, או שעתודה זה חרא או עוד כל מיני דברים, אבל עם תקחו סטטיסטיקה של אנשים עישירם בעולם תראו כמה מהם גמרו תארים או לפחות סיימו יסודי, ניקח אפילו את גייטס הקטן שלנו שעזב את בית הספר בגיל 15 נראה לי (ד"א הוא עשה תואר לפני כמה שנים:)

פשוט ככה חינכו אותם וזה נכון, הם חיים הרבה יותר טוב מאלה שלא סיימו תארים או לא למדו בבית ספר בכלל, בוא נגיד שהם מעל לממוצע מבחינת הרווחים בחברה.

פשוט מי שועשה מיליונים לא עובד לפי החוקים.

תקרא "אבא עשיר אבא עני" ספר טוב שמסביר דברים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DK , התרשים שהראת חסר כל קשר לגאונות, האנשים שהולכים לפיו יש להם אייקיו רק במעט מעל הממוצע.

גאונים אמיתיים שחורשים כמו שתיארת מגיעים להישגים כמו איינשטיין, ניוטון ודומיהם.

לא טענתי שמיליונרים הם אנשים מחוננים לפחות, טענתי שמיליארדרים מסויימים שציינתי הם מחוננים לפחות

רוגבי, אכן רוב האנשים עושים את זה בתקופת בית הספר אך המידע הזה לא מתפרסם לעולם, משרד החינוך אפילו לא מגלה את הנתון הזה לאנשים עצמם.

אנשים שהאייקיו לגביהם ידוע הם או אנשים שעשו את המבחנים במכונים חיצוניים (בדרך כלל כדי לאתר לקויות למידה) או במקום כמו מנסה, או אנשים שכבר מתו ומשרד החינוך שחרר את המידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...