נייד דל 1525 ומערכת הפעלה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייד דל 1525 ומערכת הפעלה

Old Cat

Recommended Posts

לא יודע אם זה שייך למפרטים, אבל היות וניידים נמכרים לרוב עם מערכת הפעלה אז אולי זה נחשב כחלק מהמפרט.

הנושא:

מחשב INSPIRON 1525 נמכר גם ללא מערכת הפעלה כלל, אבל חברת לא מאפשרת קבלת דרייברים למערכת XP אלא רק למערכת VISTA. זה בסדר אם הם מציעים למכירה מערכת מותקנת VISTA במקור אבל אומרים למי שרוצה XP שיטרח ויוריד מה שצריך מאתר החברה. אלא שכאן הם בכלל לא מאפשרים זאת. באתר של בעמוד הדרייברים של סדרה זו מופיעה רק אפשרות ה , למרות שאפשר להזמין מחשב זה עם מותקנת עליו מראש. כלומר במילים אחרות: אם תקנה מאיתנו רשיון ותשלם לנו על ההתקנה אז ניתן לך הדרייברים המתאימים, ואם לא אז לך חפש ת'חברים שלך................................

ידוע לכם על זה? השמועה היא שהדרייברים קיימים אבל הדרך אליהם מוסתרת.

למישהו פיתרון שנוסה בהצלחה (לא שמועות שנמצאו בגיגול מוצלח אלא התקין בפועל)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לקנות את זה בלי מערכת הפעלה או עם XP מותקן, אצל סוכנים ומפיצים המתמחים ב כמו למשל אותה חברה המפרסמת גם כאן בדף הכניסה לפורום זה והטלפון החינמי (מספר 1-800) שלה מסתיים בספרות 30-50.

אבל הם לא יגידו לך כיצד תמצא ותוריד את הדרייברים המתאימים, רק יאמרו לך שאם תשלם להם על המערכת אז הם יתקינו. זה כי באתר של אין אפשרות כזו בצורה טריוויאלית כמו בדגמים אחרים.

אבל אני עדיין ממתין לתשובה של מי שהתקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, ראיתי הלינק הזה, אחד הראשונים שיוצא בגוגל.

מה שאני מחפש זה בעל נסיון שיאמר שמה שכתוב שם באמת עובד, כלומר שעשה את זה בפועל.

או לפחות בעל נסיון שיאמר כי ניתן לסמוך על המלצות שכתובות שם ולקנות המחשב על סמך זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי תדריברים להכול שמורים פה-הורדתי חבילה שאחד הכין של דריברים לxp אבל הדריבר של הכרטיס רשת אלחוטי משום מה לא רצה לעבוד.

יש לי dell wireless 1395 wlan minicard

עם שבב של .broadcom bcm4315

אבל אתמול גיגלתי שוב את העסק וראה מה מצאתי:

http://support.dell.com/support/downloads/download.aspx?c=us&l=en&s=gen&releaseid=R174291&SystemID=LATITUDE%20PRECISION%20390&servicetag=&os=WW1&osl=en&deviceid=14724&devlib=0&typecnt=0&vercnt=1&catid=-1&impid=-1&formatcnt=1&libid=5&fileid=236819

נראה שזה מתאים גם למה שיש לי אבל כרגע אני לא יכול לעשות פורמט לxp ולבדוק..אם בא לך ,קנה תמחשב,אני אשלח לך את כל הדריברים ואתה תבדוק בשבילי את זה ואם זה עובד אני אהיה מאושר כי אני לא סובל תויסטה הזה וגם עם הsp1 המהולל עדיין המערכת מתרסקת בלי סיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...