שאלה בקשר לעלילה של DIABLO 2.(מספר בעיות וחוסר התאמות שגיליתי). - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לעלילה של DIABLO 2.(מספר בעיות וחוסר התאמות שגיליתי).

likantrop

Recommended Posts

סיימתי שלשום את 2,ומאז אני לא יכול להפסיק לחשוב על מספר בעיות שגיליתי בעלילה.

חיפשתי בגוגל מידע בנושא,אבל לא מצאתי כלום,אשמח אם תאירו את עיני.

אני מדבר על חוסר תאימות בציר הזמן של האירועים וחוסר הגיון.

כל הסיפור מפרק 1 עד האחרון,מסופר לBAAL בידי ומנקודת מבטו של האיש הזקן על עברו.

לפי הסרטונים,ניתן להבין שחלפו כ20-30 שנה מאז המאורעות שעליהם מדובר.

בפרק האחרון,מריוס אומר שהוא שמע שדיאבלו הומת ולאחר מכן הוא נותן את האבן לשד...אבל הרי במשחק עצמו,מיד אחרי שהרגתי את דיאבלו,טיריאל אומר לי שיש בעיה ועלי לפרטל את עצמי להורוגת'.

???

מישהו בבליזרד פישל כאן?

עוד דבר שלא מובן לי זה כיצד בפרק ה4(לפני אחרון) מריוס מצליח להיכנס לתוך המקדש,הרי את אבירי וכוהני הזאקרום,מפיסטו כבר מזמן עיוות,וגם אם המנצ'יקנים הרצחניים עדיין לא קמו להם בג'ונגל,למקדש הוא לא היה מצליח להתגנב.

זכור לי שמצאתי עוד כמה מוזריות,אבל אני כרגע לא מצליח להזכר בהם,אולי אח"כ.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי את הסרטונים?כיצד?

באל מגיע לתא של מריוס,ואומר שהוא חיפש אותו הרבה זמן.מריוס טועה וחושב שזה טיריאל.הוא מתחיל לספר לו כיצד הוא נקלע לחברתו של דיאבלו.

הם הלכו במדבר עד שהגיעו לקבר של טאל-רשה,שם הוא מוציא את אבן הנשמה של באל מהיצור וטיריאל שולח אותו להשמיד את האבן בכבשן,מריוס מתחיל לרוץ.

בצורה כלשהי הוא מגיע ונכנס לתוך המקדש(איך?) וחוזה במפגש הפסגה המרגש של האחים שבסופו דיאבלו חוזר הביתה.

מריוס בורח משם.

לאחר כמה עשרות שנים הוא בכלא(ערבי,אני מנחש לפי המוסיקה ;) ) ומדבר על סיפורו עם באל-טיריאל.

בוודאי ששיחקתי בD1.לפני שנים אמנם,אבל ביצעתי "מחקר" לפני המשחק ורעננתי את זכרוני.

פיספסתי איפה נגמר דיאבלו ומתחילה ההרחבה?

אולי.

התחלתי לשחק אחרי שהתקנתי הכל כולל הכל.

איך זה אמור להיות?

דיאבלו הוא לא "האיש הזקן",דיאבלו הוא "האיש האפל" אם כבר.

הזקן זה מריוס 20-30 שנה אחרי המאורעות שעליהם דיבר.ברור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ברור שהייתי שם.שוטטתי בכל ובכל לינק שהיה שם בנושא,ולא רק.

לפורום אני פונה,אחרי שראיתי שמשום מה באף מקום המוזרויות הללו,לא מוזכרות.

נזכרתי,בעוד מוזרות.

הגיבור(אני) שמתרוצץ במשחק,מגיע לכל מקום,בערך שנה-שנתיים,אחרי שדיאבלו כבר עבר שם.

אבל אם ציר הזמן שבין נתינת אבן הנשמה לבאל לבין התרוצצות שלי,חופף,אז זה אומר שהגעתי לערים שלי,כ-30 שנה אחרי ההתרחשויות.דבר לא הגיוני בעליל.

מהדברים שנכנתבו למעלה,קיבלתי את הרושם שאנשים ששיחקו קודם בD2 ולאחר מכן התקינו LOD,קיבלו חוויה או עלילה שונה במקצת.במה?

תודה.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה,חפירה...

פרושה לפני עלילה,לכל הפחות היא צריכה להיות הגיונית,ויש נקודות במשחק שבהם נראה לי בליזרד חיפפו(או שאני לא הבנתי).

(אני מעתיק את ההודעה הראשונה):

1) כל הסיפור מפרק 1 עד האחרון,מסופר לBAAL בידי ומנקודת מבטו של האיש הזקן על עברו.

לפי הסרטונים,ניתן להבין שחלפו כ20-30 שנה מאז המאורעות שעליהם מדובר.

בפרק האחרון,מריוס אומר שהוא שמע שדיאבלו הומת ולאחר מכן הוא נותן את האבן לשד...אבל הרי במשחק עצמו,מיד אחרי שהרגתי את דיאבלו,טיריאל אומר לי שיש בעיה ועלי לפרטל את עצמי להורוגת'.

2)עוד דבר שלא מובן לי זה כיצד בפרק ה4(לפני אחרון) מריוס מצליח להיכנס לתוך המקדש,הרי את אבירי וכוהני הזאקרום,מפיסטו כבר מזמן עיוות,וגם אם המנצ'יקנים הרצחניים עדיין לא קמו להם בג'ונגל,למקדש הוא לא היה מצליח להתגנב.

3)הגיבור(אני) שמתרוצץ במשחק,מגיע לכל מקום,בערך שנה-שנתיים,אחרי שדיאבלו כבר עבר שם.

אבל אם ציר הזמן שבין נתינת אבן הנשמה לבאל לבין התרוצצות שלי,חופף,אז זה אומר שהגעתי לערים שלי,כ-30 שנה אחרי ההתרחשויות.דבר לא הגיוני בעליל.

:nixweiss: ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור פנבוי של בליזארד אני חייב להגיד שאין מצב שבליזארד חיפפו

אם אתה באמת רוצה להתעמק בעלילה תקרא את הספרים

http://www.amazon.com/Moon-Spider-Diablo-Book-1/dp/0743471326

ראיתי כמה מהספרים בסטימצקי

שיהיה בהצלחה

טדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו,זה ממש להתעמק.

לא,לא...

תראה,אני לא מחפש לדעת על מאורעות שקרו מחוץ למשחק.ז"א אולי אני כן(נבדוק.תודה),אבל זה לא קשור לשאלה שלי.

זה לא משנה מה גרם לאיזואל(?) לבגוד בטיריאל,מה עשו דיאבלו ומרעיו בביתם לפני 200 שנה וכו'...מה שאני מנסה להבין זה את הסיפור שבליזרד הציגו בפני במשחקם.

אין לזה קשר לפרטים נוספים שלא ידועים לי,הפרטים שכן ידועים לי-לא מסתדרים.

:)[br]פורסם בתאריך: 15.04.2008 בשעה 20:14:56

טוב אז העץ שוב שקע.

מכאן אני מסיק שלאף אחד פשוט אין מושג או שאין לו כוח לחשוב ולענות על העניין.

:-\

אתם מכירים אולי מקום שבו כן יענו לי על השאלה?

:)

THX[br]פורסם בתאריך: 16.04.2008 בשעה 22:22:02

היי,איך ההודעה החדשה שלי נכסה לישנה?

אני רוצה להפריד,אחרת איך אנשים ידעו מה הגיע מתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...