בירור: האם בעלי מערכי SLI צריכים להוריד עדכונים לכל משחק שיתמוך ב-SLI? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בירור: האם בעלי מערכי SLI צריכים להוריד עדכונים לכל משחק שיתמוך ב-SLI?

yuval1101

Recommended Posts

היי,

אני לקראת בחירה סופית של מפרט מחשב למשחקים ( לא בשבילי ).

אני בהתלבטות קשה בקשר אם לקחת מערך משובח ( אתם כבר יכולים להניח איזה ) או כרטסי בודד חזק ( שלבדו הוא חלש יותר ) שיצא זול בלא קצת.

הייתי רוצה לדעת עם בד"כ המשחקים החדשים שיוצאים ( ושיצאו אם אפשר ) מגיעים בגרסה הרשמית של המכירה עם תמיכה במערכי או שבד"כ יש צורך להוריד פאץ' או עדכון כלשהו כדי שהמשחק יתמוך וינצל את שני כרטיסי המסך ולא יראה בהם כאחד רגיל?

תודה מראש,

יובל :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל כרטיס או מערך כרטיסים יכולות להיות בעיות תאימות עם כרטיסים אלה ואחרים, כך שהכל יכול להיות. ברוב המשחקים לא אמורה להיות שום בעיה. בחלק קטן מהם ייתכן שתצטרך להתקין פאצ' כדי שהכל יעבוד כמו שצריך, למרות שבד"כ אם יש בעיות זה עניין של דריברים ישנים ולא של המשחק עצמו.

מצד שני, יכולים להיות מקרים בודדים של משחקים שלא יעבדו כמו שצריך, לא משנה מה תעשה. אני יודע שיש בעיה עם מערך CF של 3780, שבמשחק כלשהו (לא זוכר איזה) פשוט סרבו בתוקף לתמוך בAA, למרות שכרטיס זהה בודד לא נתקל בבעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל כרטיס או מערך כרטיסים יכולות להיות בעיות תאימות עם כרטיסים אלה ואחרים, כך שהכל יכול להיות.

לא בדיוק הבנתי את מה שרצית לומר, תבהיר לי את המשפט הזה בבקשה.

ומה שאני בעצם רוצה לדעת זה: אם אפשר לקנות למישהו שבחיים לא יוריד פאצ' או משהו כזה למשחק, מערך של המיועד למשחקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, המשפט היה צריך להיות "לכל כרטיס או מערך כרטיסים יכולות להיות בעיות תאימות עם משחקים אלה ואחרים, כך שהכל יכול להיות. "

ולגבי פאצ'ים - במה זה כל כך שונה מלהתקין חדשים? וזה כבר משהו שכן צריך לעשות מדי פעם עם כל חומרה שהיא. חוץ מזה, ללא התקנת פאצ'ים אי אפשר לשחק ברשת, שכן תמיד נדרשת הגרסה האחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שנה לגמרי.

דרייברים אתה מעדכן פעם ב...

ופאצ' אני מתכוון לכל משחק שאני רוצה לשחק, ולא תמיד רוצים לשחק ב-MP של המשחק.

אז אתה בעצם אומר שבעלי מערך צריכים לדאוג לכל משחק לעדכן פאצ'ים לתאימות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המשחק עובד כמו שצריך, מן הסתם זה סימן שלא צריך להתקין כלום. אם יש לך בעיות תצוגה או הודעות שגיאה רלוונטיות, כדאי לפנות לפורום של אתר המשחק (או אפילו למדור המתאים כאן) כדי לברר מה אפשר לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...