לא מצליח לראות סרטונים כמו שצריך. - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח לראות סרטונים כמו שצריך.

Nokami

Recommended Posts

לפני יומיים נשרף לי הכרטיס מסך הנוכחי(GT7600 256mb), הלכתי לחנות והביאו לי לבנתייים משהו חלופי, XT9600 128MB... כמובן לפני כן שמתי כרטיס מסך מעאפן(REDEON 7000 32MB) והסרתי את הדרייבר של ה-7600

הכנסתי את 9600, נכסתי לאתר של ATI והורדתי את הדרייבר הדרוש + האפליקציה ההיא עם כל ההגדרות המתקדמות, התקנתי, ריסטטתי כמה פעמים, אין, לא עוזר.

אני לא מצליח לראות כמו שצריך סרטונים באתרי כמו YNET, NRG או בקשת(-אמבטיה/ארץ נהדרת). לעומת זאת, ביוטיוב אין בעיה.. הכוונה שאני לא מצליח לראות = או שזה מסך שחור ורק שומעים קול, או שרואים מלא חירבושים של צבעים כאילו זה על 16BIT, כמו סוג של ארטיפקטים רציניים במיוחד.

יש להזכיר שכמובן זה מוגדר על 32BIT הצבעים של מסך, ומותקן חבילת קודדים של klcodec220f ממזמן. ניסתי לשחק עם ההגדרות של הכרטיס מסך בתוכנה, לא הצלחתי.

איך פותרים את זה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסיר את הקודקים דרך "הוספה\הסרה של תוכניות"

תסיר את כל הדרייברים של כרטיסי המסך לחלוטין עם התוכנה DRIVER CLEANER PRO דרך מצב בטוח,

תתקין את הדרייבר העדכני ביותר (עדיפות ל DRIVER ONLY בלי הקונטרול סנטר) וחבילת קודקים אמינה בגרסא עדכנית (CCCP\KLITE נחשבות טובות).

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב את התוכנה DRIVER CLEANER PRO בשביל להסיר את הדרייבר של הכרטיס מסך במצב בטוח?

אני לא יכול להיכנס למצב בטוח ולהסיר את זה רגיל בהוספה/הסרה של תוכניות רגיל ? (בלי תוכנה)

זה לא יסיר אותה כמו שצריך אתה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, לא הצלחתי להשיג את התוכנה הזאת.

ניסתי להיכנס דרך מצב בטוח(F8) אבל אין, אני לא מצליח...

אני לוחץ F8 הרבה פעמים עד שמגיע למסך שהוא אומר לי תבחר את הארדיסק שאתה רוצה שדרכו הוא יכנס או משהו כזה.. אני בוחר לו איפה שמערכת הפעלה

והוא ממשיך רגיל לגמריי

אז מה שעשיתי, עלה המחשב, הסרתי את הדרייבר + התוכנה של הכרטיס מסך(האפליקיציה ההיא), וגם את הקודדים, הפעלתי מחדש, התקנתי את הדרייבר בלבד, התקנתי את הקודדים בצורה מלאה, הפעלתי מחדש את המחשב - ואין , הבעיה לא נפתרת

מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , יש לי לוח אם של .

P4P800...

אתה מתכוון שאני אלחץ F8 אחרי שיש את התמונה הצבוענית של הלוח עם הדגם וכל זה ?

ואז יש מסך שחור לאיזה שתי שניות, הוא קורא שם את הארדיסקים וכותב איזה מעבד..(במסך השחור)

שם ללחוץ מהר F8?

ולמה אתה חושב שאם אני אכנס דרך מצב בטוח ואעשה את כל הפעולות האלה זה כן יפתור את הבעיה?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אחרי התמונה (אם זה מוגדר לך להציג תמונה במקום נתונים).

במצב בטוח אתה יכול להסיר הדרייבר לגמרי וכמובן שעדיף שתשתמש בתוכנה שהומלצה פה כדי לעשות את העבודה עד הסוף.

http://files2.guru3d.com/generic/DCProSetup-%5BGuru3D.com%5D.zip

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי הורדתי והתקנתי

איך אני עובד איתה?

(התקנתי שפה עברית)

מה העיקרון? אחרי שמסירים בהסרה /הוספה של תוכניות את הדרייבר של הכרטיס מסך אז לעשות נקה ATI נקה זה וכו'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...