למה אוברקלוקינג כן עוזר ! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה אוברקלוקינג כן עוזר !

KoM

Recommended Posts

כחלק מהפרויקט שלי עבר במחשב הישן של אחותי ( הידוע גם כמחשב ההתעללויות) MX200 לפני זמן לא רב, לאחר ניסיונות שונים הצלחתי להגיע מתוצאה התחלתית של 1058 לתוצאה מדהימה של 1520 ! תוצאה שהשכיבה גם כמה מעבדי 800Mhz ואף יותר...

מצורפת תמונה, ואת ההשוואות אתם יכולים לעשות לבד באתר שם... עכשיו אני עובד על הג'י טי אס שנח שם כמו שחלק יודעים, וגם איתו נשבור שיא או שניים... יכול להיות מהנה, אבל בהחלט יכול להוציא לא מעט ביצועים גם ממחשבים ישדנים מאד, כדוגמאת המחשב הזה 450 עם MX200...

נשים לב שקיבלתי עם המערכת החלשה ציון השווה בערכו לציון אותו קיבל את'לון 1400, ו-MX400...

2195417.jpg

השיא רשום...

8722119.jpg

נכון שרבים אינם אוהבים את התוכנה הזו, ונכון שהיא לא משקפת הרבה, אך עדיין יש כאן כמה נתונים מענינים ביותר, אני חייב לציין כי התוצאות במנועי משחק כמו קוויק 3 גם הרשימו מאד !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כחלק מהפרויקט שלי עבר במחשב הישן של אחותי ( הידוע גם כמחשב ההתעללויות) MX200 לפני זמן לא רב, לאחר ניסיונות שונים הצלחתי להגיע מתוצאה התחלתית של 1058 לתוצאה מדהימה של 1520 ! תוצאה שהשכיבה גם כמה מעבדי 800Mhz ואף יותר...

מצורפת תמונה, ואת ההשוואות אתם יכולים לעשות לבד באתר שם... עכשיו אני עובד על הג'י טי אס שנח שם כמו שחלק יודעים, וגם איתו נשבור שיא או שניים... יכול להיות מהנה, אבל בהחלט יכול להוציא לא מעט ביצועים גם ממחשבים ישדנים מאד, כדוגמאת המחשב הזה 450 עם MX200...

נשים לב שקיבלתי עם המערכת החלשה ציון השווה בערכו לציון אותו קיבל את'לון 1400, ו-MX400...

2195417.jpg

השיא רשום...

8722119.jpg

נכון שרבים אינם אוהבים את התוכנה הזו, ונכון שהיא לא משקפת הרבה, אך עדיין יש כאן כמה נתונים מענינים ביותר, אני חייב לציין כי התוצאות במנועי משחק כמו קוויק 3 גם הרשימו מאד !!

מה שאתה אמר כאן זה באג(בולשיט אחד גדול), מערכות עם את'לון 1400 וMX400 אמורות לקבל ציון הרבה יותר גובהה מאשר 1500, 1500+- מקבל הדורון שלי עם MX200, את'לון 1000 ומעלה עם MX רגיל או 400 מקבל בסביבות ה2500-3300 תלוי אם הוא עם SDRAM או . אז תתחיל להרגיע, אוקי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי יודע ?

חיכיתי מתי את'לון יבוא :-/, הרי זה ברור מי המערכת החזקה כאן !

רציתי להראות איך כן ניתן להעלות ביצועים בכמות לא קטנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי יודע ?

חיכיתי מתי את'לון יבוא :-/, הרי זה ברור מי המערכת החזקה כאן !

רציתי להראות איך כן ניתן להעלות ביצועים בכמות לא קטנה...

תבין, 3D Mark 2001 זו מערכת שמבוססת על כרטיס המסך והזכרון בעיקר, לא על המעבד.

אני חושב שמי שיקבל 1500 עם את'לון 1400 וMX400, כנראה טועה לגבי כרטיס המסך שלו, או שהוא מתקין שם משהו לא נכון, זה לא יכול להיות מה שאתה אמר.

גם אני עשיתי לMX200 וזה נתן לי תוצאות של 1600, כי היסוד שלי היה 1500(בגלל FSB גבוהה מאוד שיש במחשב ההוא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאלה שאומרים שיש לי מזל עם , בינתיים אני עכשיו מנסה על הג'י טי אס כל מיני דברים שם, הוא כרגע על 240\390 ! יש שיפור מורגש בביצועים עקב כך שהוא ממש מתקרב למהירויות של הפרו למשל... אני פשוט חייב להגיע למהירות של 400 !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאלה שאומרים שיש לי מזל עם אוברקלוקינג, בינתיים אני עכשיו מנסה על הג'י טי אס כל מיני דברים שם, הוא כרגע על 240\390 ! יש שיפור מורגש בביצועים עקב כך שהוא ממש מתקרב למהירויות של הפרו למשל... אני פשוט חייב להגיע למהירות של 400 !

you can say that again!!!!!!!!!!!!!!!!!

הבנאדם משוגע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...