איך אפשר להתאמן על בטן תחתונה..? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אפשר להתאמן על בטן תחתונה..?

pergola

Recommended Posts

טוב בתור אחד שיש לו 8 ריבועים ;D

למרות שזה קצת ישן....http://www.zix.co.il/viewer.php?id=643086408.JPG

שמעתי את זה שאומרים שמתייחסים לבטן כאלה שריר אחד וזה נכון אבל זה לא אומר שאפשר לעבוד על חלקים שונים של השריר... על כל שריר אפשר לעבוד עליו בחלקים זה לא יחידה אחת לחלוטין.

בקיצור יש תרגילים לבטן תחתונה:

1. בשכיבה על הגב מרימים את הרגליים ל90 מעלות עם הגוף, ומנסים להעלות אותן ישר למעלה כשנעזרים רק עם הבטן כאילו הכיפוף מגיעה מהבטן... צנה להגיע כמה שיותר גבוה עם הרגליים למעלה.. זה תרגיל ממש טוב.

2. בשכיבה על הגב, תרים ותוריד רגליים בלי שיגעו ברצפה עד ל90 מעלות.

3. בשכיבה על הגב, תכופף ברכיים ותרים את הברכיים באותה צורה כמו שמעלים ומורידים רגליים רק כשהן מכופפות.

4. בשכיבה על הגב, עכשיו יש שילוב של התרגילים. התרגיל מתחיל כשאתה שוכב ואז תרים תרגליים עד 90 מעלות ואז תמשיך להעלות אותם כמו בתרגיל הראשון... תחזור כמו שעלית. הכל פה תנועה אחת המשכית.

מקווה שעזרתי... כי שאר האנשים לא הביאו תשובות תחלס.

פאק, איך אתה עושה את זה?

אתה מקשר תזונה נכונה או שזה פשוט סטים של תרגילים כל יום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתאמן כבר שנים.. אבל באתלטיקה לא בפיתוח גוף חחחחח אני לא יכול להעלות מסה ש"מיותרת" בשבילי כי אני קופץ לגובה ואני צריך להיות קליל... אבל בכל זאת יש אחלה גוף כתוצר לוואי http://siz.co.il/my.php?file=jmlmq2omjgzv.jpg ובאמת יש לי אחוז שומן נמוך כמו שאמרו זה מאוד חשוב כדי שיראו לך תריבועים... אני יכול לדעת כמה אני שוקל כל הזמן רק לפי כמה שאני מרגיש ורואה לעצמי תריבועים חחח אינדיקציה נחמדה.

אימון סטטי אתה מתכוון כמו פשוט לעשות תרגיל שאתה עושה שריר להרבה זמן... אני לא יודע אני לא עושה את זה כמעט באימונים. בכלליות התרגילים שאני עושה לבטן הם מאוד מגוונים כאילו לא תרגיל אחד מלא פעמים אלא שילוב של תרגילי בטן ותרגילים על חלקים אחרים בגוף לסרוגין ואז תרגיל שונה לבטן... אני יודעה מלא תרגילים אז אם תרצו אני יכול למנות פה איזה 15 לפחות אם לא25...

בטן אני אוהב לפתח כי זה לא מעלה לי מסה אז אין לי בעיה שזה יהיה ממש חזק. שלא תחשבו ששאר הגוף שלי חלש הוא חזק הוא פשוט לא מנופח. הכל טמון באימון לא בתזונה. כאילו כמובן שאם אני לא אוכל כלום זה לא יעזור אבל רק השנה התחלתי להקפיד לאכול בערך כמו שכל התזונאים חופרים לי בראש. שלא תחשבו שזה שאתם אוכלים חלבונים אחרי כל אימון יעשה מכם משהו...

אגב עוד תרגיל נחמד שעובד על כל הבטן אבל אולי קשה למתחילים זה אולר כזה שמתחילים בשכיבה ומעלים רגליים וידיים וחזה ביחד וחוזרים בלי לגעת איתם ברצפה.

אפשר לעשות אותו דבר עם שינויים של רק רגל אחת ואחר כך רגל שנייה ו2 הרגליים או בלי רגליים. אז במקום לעשות 90 אולר (בעעע) שזה דיי מעייף אותי חחחחח אני מגוון עם תרגילים שככה גומרים אותך יותר מהר ואתה לא משתעמם. ולמי שרוצה לנפח תבטן ולא רק לחזק יש תרגיל בחדר כושר שיושבים על כסא ויש חגורה לכסא ואז יש מקום למרפקים בצדי הגוף בערך בגובה החזה ששמים תמרפקים וכאילו מעלים ככה משקולות. אני שיניתי טיפה את התרגיל כדי שיעבוד רק על הבטן והרמתי משקלים מטורפים למספר חזרות קטן כמו שרציתי... הרמתי ככה 135 קילו חחח אגב זה מכשיר שדומה לזה http://www.funfitnesssolutions.com/ab%20machine1.JPG אבל זה לא זה... פה אני מרים הרבה פחות.... 80 זה הכי הרבה שלי אבל עבדתי בחדר כשור מזמן אז אולי השתפתי מאז.

ואני לא עושה תרגילים בבית כל יום... אלא רק באימונים אם זה חלק מהתכנית אימון שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבטן התחתונה היא חלק משריר הבטן, שהוא שריר אחד. יש שיגידו שניתן לעבוד בזוויות שונות, אבל איני בטוח כלל וכלל שזה יוביל לשיפור.

ל-Drek - סחטיין על הריבועים, אבל כל מה שזה מוכיח זה אחוז שומן נמוך, וניכר שאין לך מסת שריר ממשית בשאר הגוף. זה גם דבר חשוב שהאחרים כאן צריכים להבין - לא משנה כמה תעבדו על שרירי הבטן, אם אחוז השומן לא יהיה נמוך במיוחד(איזור 8-10% אצל רוב הגברים), לא תראו ריבועים.

לפותח הת'רד - מתח הוא תרגיל מורכב. שריר המטרה שלו הוא הלטיסימוס דורסי('הרחב גבי' או 'הכנפיים' אם תרצה), אבל שרירים רבים עוזרים בפעולה - דגש על שריר האמה, הדו ראשי(יד קדמית), והטרפזים. גם לתרגיל זה יש אחיזות שונות שנותנות דגש על שרירים שונים. למשל מתח רחב יותר ייתן דגש רב יותר לרחב גבי.

לגבי תרגילי משקולות חופשיים - יש כל כך הרבה, שבלי פירוט אני לא אוכל לומר דבר. למעשה ניתן להרכיב אימון משקולות שלם רק ממשקולות ידיים, והוא יהיה יעיל יותר מרוב אימוני המכשירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבטן התחתונה היא חלק משריר הבטן, שהוא שריר אחד. יש שיגידו שניתן לעבוד בזוויות שונות, אבל איני בטוח כלל וכלל שזה יוביל לשיפור.

ל-Drek - סחטיין על הריבועים, אבל כל מה שזה מוכיח זה אחוז שומן נמוך, וניכר שאין לך מסת שריר ממשית בשאר הגוף. זה גם דבר חשוב שהאחרים כאן צריכים להבין - לא משנה כמה תעבדו על שרירי הבטן, אם אחוז השומן לא יהיה נמוך במיוחד(איזור 8-10% אצל רוב הגברים), לא תראו ריבועים.

לפותח הת'רד - מתח הוא תרגיל מורכב. שריר המטרה שלו הוא הלטיסימוס דורסי('הרחב גבי' או 'הכנפיים' אם תרצה), אבל שרירים רבים עוזרים בפעולה - דגש על שריר האמה, הדו ראשי(יד קדמית), והטרפזים. גם לתרגיל זה יש אחיזות שונות שנותנות דגש על שרירים שונים. למשל מתח רחב יותר ייתן דגש רב יותר לרחב גבי.

לגבי תרגילי משקולות חופשיים - יש כל כך הרבה, שבלי פירוט אני לא אוכל לומר דבר. למעשה ניתן להרכיב אימון משקולות שלם רק ממשקולות ידיים, והוא יהיה יעיל יותר מרוב אימוני המכשירים.

סוף כל סוף תשובה נכונה ! אני קורא את העמודים עכשיו אני רואה זיוני שכל שזה פשוט לא יאמן !

ור ק שתדעו שזה שיש לבחור כאן 8 ריבועים לא אומר שגם לכם יכול להיות ! , זה הכל גנטי - יכול להיות שבכלל יש לכם 4 ריבועים . ויכול להיות שאין לכם ריבועים אלא משולשים .

וכמו שאמרו - אין דבר כזה שטן תחתונה - אתם אולי לא רואים ריבועים בחלק התחתון של הבטן בגלל שפשוט אין לכם שם ריבועים בגלל גנטיקה .

נ.ב

רוני , אם כל זה שאתה מתאמן 4 שנים זה לא אומר שאתה מבין , עצם זה שקישרתה אותו לפורום FXP זה כבר אומר דיי הרבה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף כל סוף תשובה נכונה ! אני קורא את העמודים עכשיו אני רואה זיוני שכל שזה פשוט לא יאמן !

ור ק שתדעו שזה שיש לבחור כאן 8 ריבועים לא אומר שגם לכם יכול להיות ! , זה הכל גנטי - יכול להיות שבכלל יש לכם 4 ריבועים . ויכול להיות שאין לכם ריבועים אלא משולשים .

וכמו שאמרו - אין דבר כזה שטן תחתונה - אתם אולי לא רואים ריבועים בחלק התחתון של הבטן בגלל שפשוט אין לכם שם ריבועים בגלל גנטיקה .

נ.ב

רוני , אם כל זה שאתה מתאמן 4 שנים זה לא אומר שאתה מבין , עצם זה שקישרתה אותו לפורום FXP זה כבר אומר דיי הרבה .

לך תישן אחי . הכתבות שם בסדר גמור. והייתי מתאמן .כרגע אני כבר לא . אין לי זמן וזה חבל :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך תישן אחי . הכתבות שם בסדר גמור. והייתי מתאמן .כרגע אני כבר לא . אין לי זמן וזה חבל :'(

כרגע לא עייף...אולי יותר מאוחר .

והכתבות שם ממש לא בסדר גמור..למה בדיוק השוואתה אותם ?

ואפשר שלך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע לא עייף...אולי יותר מאוחר .

והכתבות שם ממש לא בסדר גמור..למה בדיוק השוואתה אותם ?

ואפשר תמונות שלך ?

אמרתי לך שהתאמנתי. מהחתונה הפסקתי [שנתיים כבר לא מתאמן] שנתיים התאמנתי לבד בבית ושנתיים במכון . לא היה לי מסה יותר מדי . כי א. קשה לי מאוד להשמין כל מה שאני אוכל לא עוזר. וב.רציתי גוף מחוטב פצצות וכך היה לי. עכשיו ירד הרבה אבל יש צורה ואם אני חוזר להתאמן תוך כמה חודשיים אני חוזר לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב

תודה על החיזוק, אבל אני מסכים איתך רק בחלק של ה-8 ריבועים. זה תלוי במבנה הרקמה ואכן לרוב האנשים לא יהיו 8 ריבועים, אלא 6. אבל מעבר לכך, מבנה השריר זהה אצל כולם(עד כדי סטיית סימטריה, גודל, ומבנה פרטני) והוא בצורת 'ריבועים'. כמובן שיהיו כאלה שלהם השריר יהיה מאוד לא מפותח, וגם תהיה מסת שומן שמתרכזת באיזור הבטן, ולכן לא יראו את השרירים.

לגבי FXP - אני שומע רק דברים רעים על הפורומים שלהם, ואכן המאמרים שם לא מי יודע מה. ב-israelbody יש מאמרים נחמדים אבל הם מאוד לא ממצים, ולאתר אינטרס מובהק למכור את מוצריו כך שרוב המאמרים אוהדים כלפיהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...