Altec Lansing ATP3 ב290 ש"ח בלבד בKSP. מישהו שאל/רכש את המוצר מהם? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Altec Lansing ATP3 ב290 ש"ח בלבד בKSP. מישהו שאל/רכש את המוצר מהם?

ooooooo123asd

Recommended Posts

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חיפשתי כבר בזאפ (שאגב, נפגע מוירוס - כתבה בYNET) ולא מצאתי חנות נורמלית שמתאימה עבורי.

מה לגבי השאלות ששאלתי אותך? מתי רכשת, כמה עלו, איזה סניף?

כן הפירוול שלי חסם את הווירוס הזה , אחד המעצבנים.

רכשתי לפני כחמישה חודשים , הם עלו אז 330 , בסניף באזה"ת בפולג (נתניה) ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לא תמיד הם זולים יותר.

ב. אני יודע שהם מביאים בשחור/בעקיפין את המוצרים שלהם, אבל כל עוד הרמקולים סגורים אז סבבה, הקטע שאני לא יודע ובגלל זה אני שואל אם מישהו התנסה

ג. אני לא יודע איפה אתה רואה הפרש של 50 ש"ח. את הרמקולים האלו כבר אין בפנדה,TMS,פוקספיסי,זיגזג. רק בסקייפיסי ושם. נראה לי גם באייבורי אין.

ד. תחפש ב"מציאון" - "רמקולים".

מה ז"א מביאים בשחור?

אשמח אם מישהו יסביר לי מה הכוונה לקומבינות של KSP...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי VS2421 ב KSP רעננה, יש רעשי רקע (בעיקר במוזיקה שמכילה דיסטורשן) רציתי להחליף אותם והמוכר לא "הצליח" לשמוע את הרעשים

:angryfire:

פאק אתה רציני? אני רוצה לקנות מKSP רעננה מחשב חדש + את הרמקולים האלה, אבל עכשיו שאתה אומר את זה... :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ברירה אחרת? ההורים שלי לא מסכימים לי שנקנה מחשב מחנות רחוקה.. אני גר בכפר סבא ואני לא מכיר חנות אחרת שיותר טובה בכפר סבא/רעננה/הוד השרון.. (חוץ מאייבורי שזה לא אופציה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי VS2421 ב KSP רעננה, יש רעשי רקע (בעיקר במוזיקה שמכילה דיסטורשן) רציתי להחליף אותם והמוכר לא "הצליח" לשמוע את הרעשים

:angryfire:

אתה עושה דבר רע מאד - אתה מאשים את KSP הלא עוול בחפם.

אם במקום להיות דביל (כן, אתה דביל) היתה קורא קצת בכל אתר ובכל חור רשום שהדגם הספציפי הזה פשוט דפוק.

והרמקולים עושים רעשי רקע.

אגב, קניתי ב KSP מוצרים רבים בניהם: 2 מחשבים, 2 כרטיסי , וסט של קרייטיב (2600).

במחשב השני הצורב, עשה רעש מוזר, באתי לחנות כ -3 ימים לאחר מכן, וקיבלתי על מקום צורב חדש.

אני יכול בלב שלם להמליץ לקנות שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עושה דבר רע מאד - אתה מאשים את KSP הלא עוול בחפם.

אם במקום להיות דביל (כן, אתה דביל) בכל אתר ובכל חור רשום שהדגם הספציפי הזה פשוט דפוק.

והרמקולים עושים רעשי רקע.

אגב, קניתי ב KSP מוצרים רבים בניהם: 2 מחשבים, 2 כרטיסי , וסט של קרייטיב (2600).

במחשב השני הצורב, עשה רעש מוזר, באתי לחנות כ -3 ימים לאחר מכן, וקיבלתי על מקום צורב חדש.

אני יכול בלב שלם להמליץ לקנות שם.

שמעתי גם שהם החליפו מנהל או משהו כזה לא? ועכשיו הם יותר אמינים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...