מפרט מחשב למצלמות אבטחה (למבינים במצלמות אבטחה, דחוף) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב למצלמות אבטחה (למבינים במצלמות אבטחה, דחוף)

e-d-a

Recommended Posts

אני רוצה מחשב שאני יוכל לחבר אליו כרטיס מצלמות (יש לי כרגע 4 מצלמות אבל כנראה שאני יקנה עוד אחת) מחשב פשוט שיהיה נטו למצלמות, לפי מה שהבנתי צריך שהוא יהיה עם יציאת AGP בשביל תאימות לכרטיס מצלמות, ואני מעדיף שיהיה בשביל שנוכל לשים ג'יגה ולהוזיל עלויות...

לא צריך ציוד הקפי או כבלים למצלמות וכו זה כבר יש, צריך מחשב נטו קצת דחוף תודה.

ורשמתי למבינים כי אני לא רוצה שיתחילו עם כל מיני השערות וכו אלא מי שבאמת מבין ויש לו נסיון עם זה, ולא רשמתי תקציב כי אני לא יודע כמה זה אמור לעלות אבל הבנתי מכמה אנשים שמחשב נטו לזה 1000 ש"ח זה מוגזם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון ציוד אבטחה איננו נכלל בד"כ ברשימת המוצרים המוצעים על-ידי מרבית חנויות המחשבים, אע"פ שבארץ קיימים יבואני ציוד-מחשב המייבאים גם ציוד אבטחה (כגון חב' פיקוק).

בבקשה - מפרט בסיסי (כולל כונן-קשיח גדול במיוחד - לאיחסון החומר המצולם) :

מארז וספק-כוח: Foxconn TLA436 Tube + FSP 350-PNR 350W

כמות: 1

מחיר: ¤224

לוח אם: Gigabyte GA-G31M-S2L Bulk

מחיר: ¤323

מעבד: Intel Pentium E (C2D Technology) E2160 1.8Ghz OEM

מחיר: ¤298

קירור למעבד: Arctic Cooling Alphine 7

מחיר: ¤58

זיכרון: Transcend 2GB (2x1GB) DDR2-667 CL5

מחיר: ¤190

כונן קשיח: Western Digital 500Gb 16MB AAKS

מחיר: ¤489

כונן תקליטורים: Samsung DVD-RW SH-S203B Sata Black Dual Layer X20

מחיר: ¤137

סה"כ: ¤1719

(המפרט יהיה זמין למשך 14 ימים בכתובת הבאה: http://tms.co.il/preview/spec/nkabu84e )

+

כרטיס-לכידה למצלמות : Provision DVR98 - 8 Cameras (upto 200FPS Total) @ 640x480 - כ-1100ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאמורים לרשום תקציב אבל מה שאני לא יודע אני לא יכול לומר אז לא היה בא לי להתחיל בטוטו כאן...

ואם אפשר נעזוב כרגע את המחשב בצד ואפשר אולי המלצות רק לכרטיס מצלמות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את העקשנות הזאת מה אתה בא להוכיח??? לא מתכוון להתחיל לשחק במשחקי טוטו כאן אני ממש לא יודע מה הכיוון מחירים של כרטיס כזה, אתה רוצה לנעול את הדיון תנעל.

אם מישהו באמת רוצה לעזור ולא לחפש סיבות לנעול את הדיון אני ישמח תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא מנסה להפוך את זה למשהו אישי, אבל כשאין לי מושג במשהו אין טעם להתחיל לנחש.

גם אם אני יבדוק בגוגל אני ימצא כל מיני מחירים ומה הם יגידו לי? שיש פחות יקר ויותר יקר, אם אין לי הבנה בסיסית במשהו לא כ"כ קל להתחיל ללמוד עליו מאפס, בגלל זה באים לפורום ומבקשים עזרה...

זה כמו שאני יבקש ממך לתמכר לי בית של 600 מטר מאפס, אתה יודע כמה משתנים יש? (סתם יוצא מנקודת הנחה שאתה לא מבין בבניין)

ודרך אגב הדרישות השתנו, מחשב יש צריך כרטיס שיתמוך ב8 מלצלמות realtime, אם תוכלו להעביר את הדיון למקום המתאים זה יהיה מעולה פשוט חבל סתם לעשות פוסטים מיותרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם רק היית טורח לקרוא את מה שכתבתי, אולי היית שם לב שהומלץ לך כרטיס מתאים ל-8 מצלמות כבר בתחילת הדיון...

בוודאי שקראתי לא לחינם פתחתי את הדיון, אבל מין הסתם חיפשתי עוד המלצות, והמליצו לי על הכרטיס הזה geovision gv-800 מה אתם אומרים?

וטוב לדעת שזה לא קשור לתושבת של הכרטיס מסך פשוט שמעתי את זה מאיפשהו שזה משפיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוודאי שקראתי לא לחינם פתחתי את הדיון, אבל מין הסתם חיפשתי עוד המלצות, והמליצו לי על הכרטיס הזה geovision gv-800 מה אתם אומרים?

וטוב לדעת שזה לא קשור לתושבת של הכרטיס מסך פשוט שמעתי את זה מאיפשהו שזה משפיע.

אז אם המלצת אז זה קדוש?! תודה רבה באמת קראתי את ההמלצה והייתי עסוק במשהו אחר, אבל סה"כ אמרתי שחיפשתי עוד המלצות מה הבעיה שלך עם זה?

ודרך אגב אם זה כל כך "בזבוז של משאבים" בשבילך אתה מוזמן לא להגיב.

אם מישהו מכיר את הכרטיס שאמרתי או ראה וכו וכו אני ישמח לתגובות בקשר אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...