[בעיה] לא מצליח לעבור ל DVI ב 206BW - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[בעיה] לא מצליח לעבור ל DVI ב 206BW

XpHunTeR

Recommended Posts

שלום,

רכשתי היום את המסך 206BW, ויש לי כמה שאלות:

1.חיברתי את שני הכבלים - ו DVI למסך וזה הציג לי בתור ANALOG, אז הוצאתי את הכבל הכחול (RGB) והשארתי את הלבן הארוך (DVI) אבל אז הצג הציג מסך שחור והעביר בין ANALOG ל DVI, כאילו הוא לא מזהה אותם ואז עבר ל STANDBY.

איך מחברים את המסך כ DVI?

2.האם יש מדריך לכיוונוני צבע למסך הזה? כדי שאני ידע בוודאות שזה הכי טוב שהוא יכול להגיע.

אני כרגע משחק עם ה MAGIC TUNE והחלטתי שבאינטרנט (טקסט) ומשחקים זה יהיה על GAME, ובסרטים זה יהיה על MOVIE. מה אתם חושבים?

3.גיליתי שהרזולוציה המקסימלית (אופטימלית) של המסך מציג את המלל והאייקונים ממש בקטן, עד כדי כך שזה לא נוח לקרוא טקסט בגודל הזה, לכן אני נמצא על הרזולוציה של מסכים רגילים (1024)..האם יש דרך לשים רזולוציה נורמלית ושזה לא יהיה כזה קטן?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) אתה צריך להגדיר לכרטיס המסך להוציא סיגנל ב-DVI.

2) כל המצבים המוגדרים "GAME", "MOVIE" וכו' שווים לתחת ולא מדויקים בעליל. עדיף לך כבר להשאיר אותו על ברירת מחדל ורק לכוון את הצבעים כדי שהלבן ייראה לך לבן (ולא כחלחל או צהבהב).

3) אפשרויותיך הן:

א) תתרגל

ב) תגדיל פונטים בדפדפן או ב- (הגדלת DPI למשל).

ג) תעבוד ברזולוציה נמוכה יותר אבל רחבה, כמו 1440X900 או 1280X800.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שזה שואל באיזה סוג של DEFINITION אני משתמש..

720P, היה אחד מעליו ועוד 5 מתחתיו בערך..

בחרתי באחרון (מעל ה 720P) עם הרזולוציה המקסימלית של המסך..

האם זה מה שצריך לשים? (איך אני מגיע שוב להגדרות האלו?)

ועוד משהו, היתי באשף ההגדרות של NATURAL COLOR PRO והגדרתי BRIGHTNESS וכו'...אבל עדיין אני לא חושב שזה יצא כמו שצריך...(כי בקטע של ה CONTRAST לא ידעתי מה הם רוצים ממני.(כרגע BRIGHTNESS על 90, ו CONRAST על 70.)

בהגדרות של זה נמצא על REFRESH RATE של 60HERTZ ואני לא יכול להגדיל את זה ל75...למה?

והאם יש מדריך שמראה מהן ההגדרות הכי טובות שאפשר לשים למסך?

ואני נמצא כרגע ברזולוציה המקסימלית, עם DPI רחב, והאייקונים בתחתית המסך (בסרגל) נראים טיפה מרוחים, לא ממש מפוקסים וחדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שזה שואל באיזה סוג של DEFINITION אני משתמש..

מי זה "זה"?

בהגדרות של זה נמצא על REFRESH RATE של 60HERTZ ואני לא יכול להגדיל את זה ל75...למה?

כי מסכי LCD רצים על 60HZ. לפעמים אתה יכול לשים 75HZ, אבל זה עדיין ירוץ על 60HZ ויזרוק פריימים. אז למה?

ואני נמצא כרגע ברזולוציה המקסימלית, עם DPI רחב, והאייקונים בתחתית המסך (בסרגל) נראים טיפה מרוחים, לא ממש מפוקסים וחדים.

כן, זאת בעיה (של ה-WINDOWS). אבל אם תעבוד ברזולוציה נמוכה יותר, גם כל הטקסט ייראה לך מרוח ולא מפוקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה = תוכנה שעלתה אוטומטית ברגע שחיברתי את כבל ה DVI מהמסך למחשב.

בתוכנה נשאל על איזו רזולוציה לשים, ועל איזה DEFINITION, כאשר יש בערך 6 סוגים, שאחד מהם שאני זוכר הוא 720P, ואני בחרתי באחרון (ה720P היה לפני האחרון), ובחרתי את הרזולוציה האחרונה (האופטימלית)

ואני מניח ש60HERTZ של מסך LCD לא יהיה כמו 60HERTZ של מסך CRT נכון?

כי ב CRT על 60HERTZ העיניים שלי מתחילות לכאוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראית לי מוזר התוכנה הזו שלך. לא מכיר אותה. כל מה שצריך זה להגדיר רזולוציה (1680X1050). השטויות האלה של ה-"DEFINITION" לא קשור בכלל.

במאפייני התצוגה במחשב אין אפשרות נורמלית להגדיר פלט דרך DVI?

LCD לא מרצדים אז אין בעיה של כאב עיניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי סבבה..אז שיישאר ככה..

אני צריך איזשהו מדרי עם הגדרות כיול של מישהו ממש מנוסה שיש לו 206BW/226BW

זה הכיול שלי:

BRIGHTNESS 68

CONTRAST 85

RED 26

GREEN 28

BLUE 12

לפי איזה אחד שנראה לי שהוא מבין, הגדרות אחרי שהתעסק עם ה CALIBRATION TOOL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...