שוש עטרי הלכה לעולמה - מה לעזעזאל.!?!$?!@?%! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוש עטרי הלכה לעולמה - מה לעזעזאל.!?!$?!@?%!

Nokami

Recommended Posts

ומה משמעותם.?

לדעתי - מה שחשוב בחיים זה אושר והנאה מקסימליים. מקסום של רגשות חיובים וזניחה של רגשות שליליים. שאתה חי בידיעה מלאה שאתה תמות, שזה הסוף והכל נגמר lost and gained and everything will flow אתה מגיע להבנה עמוקה יותר של מה שחשוב בחיים. זה לא קל להפנים את זה. אנשים יודעים שהם ימותו אבל הם לא באמת מאמינים לזה, הם לא יכולים לתפוס מצב של אי קיום שלהם. הבנה של המצב הזה אתה מביאה גם לקבלת פרופורציות. דברים רעים או מרגיזים שקורים לך - זה הכל בראש שלך. אתה יכול לבחור אם (וכמה) להתעצבן, להלחץ, לכעוס, לפחד, להעלב או לשנוא. ולדעתי זה מיותר לעשות את זה, כי מהות וטיב החיים תלויים בתפיסתנו אותם ובחוויות שלנו בהם. ההוויה שלנו נמצאת רק ב-mind, אין דבר כזה מציאות אוביקטיבית. לכן לדעתי מה שחשוב זה להיות בכמה שיותר מצבים "טובים" (אושר, שלווה וכו') ובכמה שפחות מצבים "רעים" (לחץ, כעס, שנאה וכו'). זה גם לא חשוב אם אתה מאמין באלוהים או לא, אם על ידי אמונה באלוהים אתה מרגיש יותר טוב מאשר אי אמונה באלוהים אז כדאי שתאמין באלוהים. ואם למשל לי אין את הצורך הזה ואני נהנה יותר מאי אמונה באלוהים אז לא כדאי שאני אאמין בו.

קשה לתאר במילים מחשבות מסוימות כי השפה היא דלה מדי, אז ייתכן שלא הצלחתי להעביר בצורה טובה את מה שאני מתכוון אליו.

בנוגע למשמעות החיים, אם אתה מחפש תשובה שונה - אז אין לי. ואני לא מאמין שזה חשוב. ואני גם לא מאמין שזה קיים. כל אדם קובע לעצמו מהי משמעות החיים עבורו, גם פה הכל סוביקטיבי והכל עניין של גישה, אין פה עובדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב.

לא הכרתי אותה, אבל מוות זה תמיד דבר עצוב.

אני מרחם על האחיות שלה.

לדעתי - מה שחשוב בחיים זה אושר והנאה מקסימליים. מקסום של רגשות חיובים וזניחה של רגשות שליליים. שאתה חי בידיעה מלאה שאתה תמות, שזה הסוף והכל נגמר lost and gained and everything will flow אתה מגיע להבנה עמוקה יותר של מה שחשוב בחיים. זה לא קל להפנים את זה. אנשים יודעים שהם ימותו אבל הם לא באמת מאמינים לזה, הם לא יכולים לתפוס מצב של אי קיום שלהם. הבנה של המצב הזה אתה מביאה גם לקבלת פרופורציות. דברים רעים או מרגיזים שקורים לך - זה הכל בראש שלך. אתה יכול לבחור אם (וכמה) להתעצבן, להלחץ, לכעוס, לפחד, להעלב או לשנוא. ולדעתי זה מיותר לעשות את זה, כי מהות וטיב החיים תלויים בתפיסתנו אותם ובחוויות שלנו בהם. ההוויה שלנו נמצאת רק ב-mind, אין דבר כזה מציאות אוביקטיבית. לכן לדעתי מה שחשוב זה להיות בכמה שיותר מצבים "טובים" (אושר, שלווה וכו') ובכמה שפחות מצבים "רעים" (לחץ, כעס, שנאה וכו'). זה גם לא חשוב אם אתה מאמין באלוהים או לא, אם על ידי אמונה באלוהים אתה מרגיש יותר טוב מאשר אי אמונה באלוהים אז כדאי שתאמין באלוהים. ואם למשל לי אין את הצורך הזה ואני נהנה יותר מאי אמונה באלוהים אז לא כדאי שאני אאמין בו.

קשה לתאר במילים מחשבות מסוימות כי השפה היא דלה מדי, אז ייתכן שלא הצלחתי להעביר בצורה טובה את מה שאני מתכוון אליו.

בנוגע למשמעות החיים, אם אתה מחפש תשובה שונה - אז אין לי. ואני לא מאמין שזה חשוב. ואני גם לא מאמין שזה קיים. כל אדם קובע לעצמו מהי משמעות החיים עבורו, גם פה הכל סוביקטיבי והכל עניין של גישה, אין פה עובדות.

מה הטעם? גם ככה לא תזכור כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתגעגע לימים שהיא שידרה את "חדש, חדיש, ומחודש..." עם טוני פיין.

לא היה ולא בטיח... הייתי רץ להשיג קסטה ריקה (קלטת מפורמטת לטייפ בזמנו) העיקר להקליט את מדונה ומייקל ג'קסון.

יהי זכרך ברוך, שוש. :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב.

לא הכרתי אותה, אבל מוות זה תמיד דבר עצוב.

אני מרחם על האחיות שלה.מה הטעם? גם ככה לא תזכור כלום.

אתה כל כך בטוח שלא תזכור כלום אחרי המוות? נגיד אדם לא מאמין בכלל ולא מזיז לו כלום פתאום רואה שבאמת יש חיים אחרי המוות אחחח לא הייתי רוצה להיות במקומו באותו רגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק ההווה קיים. מה שהיה בעבר מת ולא יחזור יותר (כולל חוויות) והעבר קיים רק בזיכרון, והעתיד קיים רק בדימיון. אתה לא משחק במחשב, שומע מוזיקה, משחק כדורגל או אפילו טס לטרק בדרום אמריקה כדי להנות מהזיכרון של הדבר בעוד 5 שנים. אתה יכול לעשות דברים שגורמים לך הנאה גם עכשיו וגם עוד 5 שנים. ולהגיד שאתה לא תזכור את זה זה משפט די תמוהה, שאתה תמות אתה לא תהיה קיים. לא קיים - זה לא שתתבאס אם לא תזכור את הדברים הטובים שהיו לך, קצת קשה לדבר שלא קיים להתבאס. וכל עוד אתה חי אתה זוכר את מה שעשית, בטווח החיים שלך אתה זוכר לכל החיים את מה שעברת (בדר"כ). מה שאחרי המוות זה לא רלוונטי, זה כמו השאלה - מה היה שניה לפני המפץ הגדול? לא רלוונטי, לא הייתה שנייה לפני המפץ הגדול. וחוץ מזה - אתה למשל שומע מוזיקה רק כדאי שתוכל להזכר בעתיד במוזיקה ששמעת? אתה רואה טלוויזיה כדי להזכר בעתיד במה שראית? זה נחמד, וכל עוד אתה קיים הם קיימים ולא הולכים לשום מקום, ואחרי שאתה מת כלום אתה לא קיים. אתה לא מתחרט, אתה לא מתבאס, אתה לא עצוב, אתה לא כועס - פשוט אין לך קיום. כמו שאין לך חוויות שעברת משנת 1835 - כי לא היית קיים אז, ככה גם לגבי השניה אחרי שתמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לפי דעתך אחי. ואני מבין שאתה 100 אחוז בטוח בזה . מה אני יגיד לך אחי אתה עוד תזכור שהיה בפורום hwzone אחד בשם RROONNII שאמר לך שזה אחרת ואמר לך לפחות ללכת לבדוק במקומות נכונים ואז להגיע למסקנא של 100 אחוז. זה לפי דעתי כן אפילו שזה אולי נשמע מצחיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי גם אם יש חיים אחרי המוות, הדרך לחיות את החיים נכון היא להאמין שאין כלום אחרי זה. ככה אתה הופך להיות הרבה יותר אחראי לגבי החיים שלך. אם אתה יודע שאתה עושה משהו שאין לגביו הזדמנות שניה ואתה יכול רק פעם אחת לעשות אותו (במקרה הזה - לחיות) אז אתה לא מרשה לעצמך לזלזל בזה ואתה מודע יותר לחשיבות שיש לחיים. מקסימום מה שיקרה זה שתהיה את החיים כמו שצריך, ואחרי המוות תופתע לטובה. מה רע? גם עשית כל מה שאתה יכול בחיים האלו כדי להיות מאושר וגם אתה ממשיך לחיות אחרי המוות, אני לא רואה פה down side. ובוא לא נכנס לעניין הזה של אלוהים, אין לזה קשר לנושא הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי גם אם יש חיים אחרי המוות, הדרך לחיות את החיים נכון היא להאמין שאין כלום אחרי זה. ככה אתה הופך להיות הרבה יותר אחראי לגבי החיים שלך. אם אתה יודע שאתה עושה משהו שאין לגביו הזדמנות שניה ואתה יכול רק פעם אחת לעשות אותו (במקרה הזה - לחיות) אז אתה לא מרשה לעצמך לזלזל בזה ואתה מודע יותר לחשיבות שיש לחיים. מקסימום מה שיקרה זה שתהיה את החיים כמו שצריך, ואחרי המוות תופתע לטובה. מה רע? גם עשית כל מה שאתה יכול בחיים האלו כדי להיות מאושר וגם אתה ממשיך לחיות אחרי המוות, אני לא רואה פה down side. ובוא לא נכנס לעניין הזה של אלוהים, אין לזה קשר לנושא הזה.

אתה סותר את עצמך אחי. אם יש חיים אחרי המוות .זה אומר שיש בורא שזה חיים רוחניים ולא גשמיים. ולכן אם יש בורא יש ספר הוראות שזה התורה ואם לא הלכת לפי הספר הוראות אז לא צריך להגיד לך מה יהיה[כמו מחשב שחייב שיהיה לו ספר הוראות ואם לא הולכים לפי הספר אז גם בזה אתה יודע מה יקרה לאותו מחשב]. העולם הזה לא כדי שאדם רק יאכל וישתה ויתענג לו .

השמים מספרים

http://www.hidabroot.org/Site/ProDetile.asp?id=988&CategoryID=9&subID=9144&StrCategory=השמים%20מספרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ביקשתי? לא לגרור את זה לנושאים של דת.

אמרתי "גם אם יש חיים אחרי המוות" - אבל לדעתי אין. ואם יש חיים אחרי המוות זה לא אומר שיש אלוהים. יש כ"כ הרבה תיאוריות אפשריות בעולם, כיד הדימיון הטובה עלייך, ואלוהים היא רק אחת מהן. אולי פופלרית יותר מאחרות, אבל עדיין רק תיאוריה אחת. ואני חושב שהעולם הזה הוא רק כדי שהאדם יתענג עליו, כפוף לכך שהעונג לזמן חייו יהיה מקסימלי מבחינת הזמן, מבלי לפגוע בזולת. ואני גם לא מאמין בספרי הוראות, אני נותן קרדיט לכל אחד לפעול כפי שטוב לו - שוב - כפוף לזה שהוא לא יפגע באף אחד (במסגרת הסביר). אם בנאדם נהנה לשחק כדורגל בשבת ואם אתה נהנה להתפלל בשבת אז זה המצב האופטימלי מבחינת שניכם, הוא לא פוגע בך ואתה לא פוגע בו, ואין בעיה. אתה רוצה להאמין בספר חוקים תאמין בו, עניין שלך, אני לא מאמין בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין בחיים אחרי המוות, ואם יש, הסיכוי שזה "בזכות" אלוהים אותו סיכוי שזה כמו הסיכוי שזה בזכות מפלצת הספגטי המעופפת שמחזירה לחיים אם מי שאוהב ספגטי ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הדעה שלך העולם הוא הכל במקריות נכון? אז אין בכלל מצב שיש חיים אחרי המוות כי הרי אותו אדם שהוא רק בשר ודם בלי נשמה קברו אותו בקבר .לכן איך הוא יחייה במקום אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...