שוש עטרי הלכה לעולמה - מה לעזעזאל.!?!$?!@?%! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוש עטרי הלכה לעולמה - מה לעזעזאל.!?!$?!@?%!

Nokami

Recommended Posts

עכשיו שוקוטאלי +$#%^#$%#$!@!%#

ט\

שוש עטרי הלכה לעולמה

שדרנית הרדיו הוותיקה והשחקנית נפטרה בביתה הערב (ג') בעקבות מחלת כליות ממנה סבלה בשנים האחרונות. שתי אחיותיה, גלי ויונה, מצאו אותה בביתה ללא רוח חיים

ynet

פורסם: 01.04.08, 22:15

שדרנית הרדיו הוותיקה והשחקנית שוש עטרי (58) נפטרה הערב (ג') בדירתה בצפון תל אביב. היא נמצאה מספר שעות לאחר מותה על ידי אחיותיה, יונה וגלי עטרי. בשנים האחרונות סבלה עטרי ממחלת כליות בעקבותיה נאלצה לעבור ניתוח להשתלת כליה.

עטרי, אחות לגלי ויונה עטרי, נולדה בשכונת שעריים ברחובות, למשפחה בת שבעה ילדים. בגיל 14 היא נשלחה עם אחותה גלי, לפנימיית הדסים, ואת שירותה הצבאי העבירה בגל"צ כקריינית. לאחר השירות עבדה בטלוויזיה הכללית, למדה אנגלית בקיימברידג' ובמקביל עבדה כמורה לעברית בקהילה היהודית המקומית. עם חזרתה לארץ עבדה כמגישה ועורכת מוזיקלית בכל רשתות קול ישראל

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3526506,00.html

יהי זכרה ברוך...... :-[

והכותרת בכוונה להמחיש!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הזכירו את זה בחדשות כי זה נודע רק לפני שעה ורבע. זה מעניין, מקרי מוות של אנשים שאני מכיר (לאו דווקא אישית, למרות שגם) גורמים לי להבין יותר טוב מה חשוב בחיים ומה משמעותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הזכירו את זה בחדשות כי זה נודע רק לפני שעה ורבע. זה מעניין, מקרי מוות של אנשים שאני מכיר (לאו דווקא אישית, למרות שגם) גורמים לי להבין יותר טוב מה חשוב בחיים ומה משמעותם.

ומה משמעותם.?

יהי זכרה ברוך. .. ... .... ..... ......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...