מהו המארז הכי הכי קריר ואיכותי שניתן להשיג היום בכול תקציב שהוא? - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו המארז הכי הכי קריר ואיכותי שניתן להשיג היום בכול תקציב שהוא?

EAD

Recommended Posts

^^^

מה אתה חושב עליו לעומת הLIAN LI ?

במארזים חסרי חלון אי אפשר "לצפות פגיעה"

- לראות אם מאורר הפסיק להסתובב

- לראות אם יש אבק על איזה חלק שעומד לסתום אותו,בעיקר צלעות קירור של לוח אם,מעבד וכרטיס מסך

- ליהנות מהחומרה שלך ולהתפעל ממנה

- אם קנית RAPTOR X שקוף, לא תוכל ליהנות ממנו כמו שצריך

ובכלל ה LIAN LI הוא ענק. 65 על 60 (משהו כזה) ס"מ ?! זה ענקקק. זה כל השולחן שלי והוא נורא גבוה ודומיננטי בחדר ונראה כמו בית סוהר בפרק של "נמלטים". אני ממש לא רואה את המארז הזה מייפה למישהו את החדר או בכלל מתאים למישהו חובב עיצוב. זה סתם כלוב ברזל עם מאוררים.

בZALMAN אתה מקבל את אותו הדבר באריזה קטנה יותר ועדיין בספק יש לך מאורר 14 ס"מ שמוציא את כל האוויר. לא צריך את כל המאוררים המופלצים האלה. זה נשמע כמו רכבת.

קירור מים ??? מי צריך היום קירור מים כשיש את ה THERMALRIGHT ULTRA 120 שמגיע לאותן מעלות ואף פחות . . . ועולה שליש מחיר מקיט נורמלי.

מקום? למה בדיוק, להחביא שם גופות? מארז אמור להכיל וכמה כוננים ואת זה ה ZALMAN עושה מעולה, אחרת להוא לא היה כזה מעולה בכל הביקורות.

אגב, אתם מוזמנים להתווכח אבל זה סה"כ הפסד שלכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

טוב לא רוצה להפוך לויכוח קולני או משהו, אז נשמור על הסדר הטוב.

בסופו של דבר אין לי בעיה שתשכנע אותי ואולי אלמד ממך דבר או שניים :)

תראה מה שאמרת לגבי גודל וחלון, לא מסכים.

לדעתי חלון זה פשוט חלק נוסף שאין לך אלומניום בו, ולכן גורע מאיכות המארז.

נוסף לכך בLIAN LI כמעט כול המארז "מצופה" במאוררי 140MM !! אין שום מארז היום בעולם שעושה את זה (אתה יכול להתחיל לחפש, לא תמצא)

האיכות גימור בשניהים מעולה, זה אני לא מתוכח ועד שלא אגע פיזית לא אוכל ממש לדעת מי יותר טוב ומי פחות, אבל אני מאמין שבשניהים הרמה מאוד גבוהה.

לגבי הגודל והיופי.

יופי זה דבר סוביקטבי ככה שזה פחות עקרוני.

לגבי גודל - אם אתה משתמש במארז נורא קטן לא תמיד יש תנועה טובה של אויר, החלקים צמודים מידי אחד לשני, יותר מידי חום נלכד בפנים וכו'.

עכשו אני לא אומר שצריך מארז מפלצתי, אבל מצד שני שיש מקום במארז זה תמיד נחמד, נוח לעבוד ולהוסיף דברים וגם בעתיד תמיד תוכל להרחיב, אני אישית לא רואה בזה חסרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי חלון זה פשוט חלק נוסף שאין לך אלומניום בו, ולכן גורע מאיכות קירור המארז.

נוסף לכך בLIAN LI כמעט כול המארז "מצופה" במאוררי 140MM !! אין שום מארז היום בעולם שעושה את זה (אתה יכול להתחיל לחפש, לא תמצא)

1. טועה, חלון איכותי לא מעיד על פחות קירור של המארז. פלסטיק מצופה אלומיניום או שילובים כאלה ואחרים גורעים בהרבה מהקירור הרגיל. זה לא שיש לך חממה כי אתה שם את המארז בשמש והאור נכנס לבפנים, זה סה"כ דרך לעשות את כל מה שאמרתי קודם לכן. עקב כך ובהתאם לזאת החלון הינו בעדיפות לעוד קצת אלומיניום.

2. שוב פעם טועה, תקרא(אגב בכלוב מאוררים זה למאוררי 14).ומסביב יש עוד כמה וכזה מארז, באמת שאין בשוק, אלא אם כן העתיקו אותו.

http://www.hexus.net/content/item.php?item=6656

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל המארז הזה לא מכיל איפה אחוז אחד של פלסטיק!

הוא כולו ממש כולו מאלומניום טהור ועבה (2-2.5 מ"מ)

אפילו החלקים הפנימים (הכלובים וכו') עשוים אלומניום.

כלומר הדלת פה, במקום חלון, יש לך אלומניום, מה רע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון כל המארזי אלומיניום האלה זה בקושי מ"מ אחד ש אלומיניום ובדר"כ תרכובת של משהו. נכון, היקרים שבהם זה משהו מיוחד יותר אבל עדיין לא מגיעים ליותר ממ"מ 1.

כל מה שאמרת עד עכשיו נגד הזלמן הבאתי לך טיעונים כנגד כי פשוט אני ראיתי, נגעתי ובחנתי אותו והבנתי למה הוא עולה יקר. אני לא מספר לך את זה כי בא לי למכור לך משהו, אז אני לא מבין את האי הבנה הזאת של חלון -יש לו הרבה יותר יתרונות מול עוד 20 סמ"ק של אלומיניום דקיק במארזים אחרים.

זלמן זה פשוט מארז שלא צריך גימיקים של מיליון מאוררים כדי לקרר עצמו. ואין משהו ששווה יותר מאשר כלוב של ברזל מוליך ענקי ושמן בשביל לספוג את החום שבפנים ולהתקרר אל מול הקור שבחוץ וע"י כך בעצם לשחרר חום מהמארז. במארזים אחרים מאוררים עדיין ידחפו את אותו החום לכיוונים שונים והחוצה, אבל המארז עדיין יהיה לא יעיל כמו הZALMAN GT 1000 ולכן הוא ולא אחרים הוא בחירת העורכים/מקבל ציונים מושלמים ברוב הביקורות כאשר החיסרון היחיד זה מחיר, ואת זה הם כותבים (והם מדגישים את זה) רק כי התאמצו למצוא בו חסרון אחד לפחות שיהיה מה לכתוב. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס אני מעריך את דעותיך מאוד!

אבל שים לב, לא מדובר ב"סתם" מארז, אלא במשהו מאוד יקר ואיכותי

זה LIAN LI, הם לא מוציאים שום דבר שהוא זבל, אין להם אפילו דברים בפחות מאיזה 500-600 שקל, ורוב הדברים שלהם עולים בין 1000 ל2000+ (לא שאני אומר שמחיר קובע איכות - ממש לא!)

ככה שגם פה מדובר במארז יקר ושל חברה מאוד נחשבת.

לגבי האלומינים - יש כול מיני נושאים לגבי זה, קודם כול כמה הוא עבה זה רק אחד מיני דברים, יש גם כמה "טהור" הוא, הסגוסגת שלו, הגימור, החיבורים בצדדים, איטום וכו'.

נוסף לכך, שים לב שLIAN LI קיבלו ביקורות מעולות, תסתכל לדוגמא בKICK ASS

3dman ותראה שאין לו שום מילה רעה להגיד!

הוא אומר דברים מדהימים על המארז הזה - וטוען אף שזה כנראה המארז הטוב ביותר בעולם נכון להיום!! ושאם מישהו מחפש מארז הכי HIGH END, אז זה המארז.

לדעתי אתה שופט לא נכון את הLIAN LI, מדובר בליגה בפני עצמם, אני דיברתי עם כמה וכמה אנשים בימים האחרונים, כולל כמה שיש להם אותו, ולא שמעתי שום דבר רע, כולם אמרו שזה פשוט מקפיא וגם שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יוצא. זה כמו להילחם בטחנות רוח, מכור מראש. כבר לפני 3 הודעות אמרתי לך שכל השטויות בLIAN LI מיותרות ואתה כל שנייה חוזר על עצמך.

לא משנה שביטלתי לך את כל הטיעונים

- אלומיניום עבה, הוא לא

- בGT 1000 האוויר נחסם ואין מקום לכוננים - לא נכון

- כל המאוררים האלה ששוים ל*** כאשר המארז של ZALMAN מיסודו בנוי לא להיות תלוי במאוררים

- וגם על ZALMAN לא אמרו שום דבר רע, גם ב 3D GAME MAN.

לא משנה מה תביא לי ומה תגיד, ZALMAN, נקודה.

אז חבל על הזמן שלי כי עדיין תהיה בטוח שבגלל ש LIAN LI זה כמו זין של כושי (כולם אומרים שהאורך קובע כשמה שקובע זה הרוחב) - אתה עדיין תרצה אותו בגלל אפקט העדר. בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל- Shavoigen

את הצורבים מתקינים בחזית אחר החזית שהינה דלת שעליה מורכבים המאווררים עם פילטר נשלף.

דלת החזית ניתנת להתקנה עם פתיחה שמאלה או ימינה.

מחיר בארץ צפוי להיות קרוב לזה שמפורסם ב- בתוספת מע"מ

קיים דגם נמוך יותר P-60 שיהיה זול בכ- 100$ ומגיע עם מאווררי 120 מ"מ

עוד קצת סבלנות

צביקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם המארז CM COSMOS 1100 ?

הוא כולו עושי מאלומניום, מלא מאווררים - הוא לא יותר טוב מהזלמן ?

זה פשוט שם אחר לדגם שכבר שיברו עליו פה - COOLERMASTER COSMOS S. תקרא עמודים קודמים. זה דגם ענקי, 65 ס"מ אורך, שצריך בשבילו המון מקום, ושוב פעם, זה דגם רגיל לחלוטין של HI END עם הרבה מאוררים, פיצ'יפקעס פה ושם, אלומיניום בגרוש ולדעתי ה NZXT TEMPEST הוא אותו מארז רק בשליש מחיר של כ500+ שקל. אבל אין לו חוצי גומי בשביל הכוננים הקשיחים ויש לו חלון יפה, מאוררי 14 ס"מ מלמעלה, 12 ס"מ מאחור ומקדימה ובכלל זה באמת מארז שאני שם במפרטים שלי ללקוחות עם תקציב קטן (מתחת ל6 אלף):

http://www.nzxt.com/products/tempest

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...