תעזרו לי בבקשה {הקלטה מכרטיס TV ל MPG } - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעזרו לי בבקשה {הקלטה מכרטיס TV ל MPG }

Cereal Killer

Recommended Posts

כן

כמו שכתבתי פה כבר בשלושה תרדים אחרים ה- ati all in wonder דוחס ישירות ל-MPEG1 ו-MPEG2 ואם יש לך מחשב מספיק חזק אז אתה יכול להגיע לאיכויות גבוהות והקלטה ממש נקיה, במיוחד מ-YES או הממיר הדיגיטלי של הכבלים.

שאר כרטיסי הטלויזיה שעולים 250-350 ש"ח לא מספקים את הסחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני מחפש תוכנה אם היה לי כסף פנוי לחומרה הייתי כונה כרטיס עריכה שדוחס ישירות לmpeg4 שכחתי שמו

אחי , אם יש לך כרטיס פשוט אז אל תצפה לניסים ונפלאות. זה כמו שסובארו לא תהיה מרצדס ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Aver98+Remoet

bt878 אם אני לא טועה

זה כרטיס סופר-פשוט. הוא מגיע עם תוכנה לא ממש יציבה. כרטיס כזה עבד לי נורא ואיום בחלונות 2000, לא פשוט לעבוד עם תוכנות צד שלישי ללכידת עם כרטיס כזה שלא מספק שום דחיסה בעצמו.

גם אם הוא יותר טוב מה-FLY VIDEO שיש ל-EVIL (בתרד האחר שיש פה בפורום), זה עדיין לא מספיק כדי להפוך את המחשב לוידאו דיגיטלי (ותאמין לי שניסיתי המון והתייאשתי).

נסה לפעול לפי מה שהסברתי בתרד האחר ואולי תוכל לפחות ללכוד ב-AVI. אתה יכול לנסות ללכוד ב-DIVX בעזרת VIRTUAL DUB אם יש לך מחשב מספיק חזק לדחיסה ב-REAL TIME.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמריתי שהוא לא פשוט הוא סופר דרעעעעעק

פרט בבקשה מחשב מספיק חזק.....

איפה אני יכול למצוא את ה virtual dub?

מחשב חזק ללכידת וידאו עם דחיסה צריך להיות עם פנטיום 3 לפחות 600 מה"צ או מעבד מקביל מהסידרה של AMD, ומהיר יותר או דגם חדש יותר הוא גם טוב יותר. זיכרון-מינימום 128 מ"ב ורצוי יותר (לי יש 512 מ"ב בשביל זה), כרטיס מסך טוב ומעלה וכמובן רצוי כרטיס קול טוב (לא הקבר הרגיל שנקרא ויברה 128).

את VIRTUAL DUB ועוד הרבה תוכנות שימושיות ללכידת וידאו אתה יכול למצוא כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי פ3-800 256מ"ב זיכרון וTNT2 זה מספיק?

ושכחתי יש לי 2 כרטיסי קול אחד למשחקים וסרטים שני מוזיקה:

למשחקים וסרטים: Genius Sound Maker 5.1! Live

למוזיקה: SoundBlaster 16 Gold vs. 3D

זה אמור להספיק

אבל אם הכרטיס הזה של קריאייטיב הוא ISA, עדיף שתשתמש ב-GENIUS שמעמיס פחות על המעבד של המחשב ומשאיר אותו לטפל בדחיסה של הוידאו.

אם אתה רציני בעניין הזה אולי תצטרך להוסיף אבל כל השאר אמור להספיק לך בשביל הקלטות באיכות סבירה.

איך אתה עובד עם שני כרטיסי קול ? בוחר כל פעם אחד מהם לפי הצורך או ששניהם פועלים ביחד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...