קבוצת HWBOT הישראלית - HWzone Team - רוצו להרשם - עמוד 6 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבוצת HWBOT הישראלית - HWzone Team - רוצו להרשם

GGuyZ

Recommended Posts

• תגובות 140
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רק מספר שאלות והיות אתה מומחה ל OC,

אם אני אשאיר הזכרונות כתדר סטוק, אני אוכל להעלות את תדר הליבה לתדר גבוה יותר (במידה וארטיפקטים/מתח קשורים)?

או שהם בכלל לא קשורים אחד לשני....

המעבד שלי גם כן בOC ב3.6, אבל אם אני מעלה ל 3.8 יש פעם במספר ימים BSOD/ריסטארט ומשום מה ה PI לא משלים את כל החישובים (אני חושב שזה בעיה בתוכנה עצמה כי זה רושם שגיאה בחישוב 32M, לא משנה באיזה תדר המעבד נמצא).

האם אני צריך להעלות מתח כדי שיהיה יציב יותר? כרגע הוא עומד על 1.35 פלוס מינוס (8.5*425).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם לשמור על יחס 1:1 ליבה-שדר? (ריווה טונר)

הוספתי עוד שאלה, אשמח אם תוכל לענות.

המעבד שלי גם כן בOC ב3.6, אבל אם אני מעלה ל 3.8 יש פעם במספר ימים BSOD/ריסטארט ומשום מה ה PI לא משלים את כל החישובים (אני חושב שזה בעיה בתוכנה עצמה כי זה רושם שגיאה בחישוב 32M, לא משנה באיזה תדר המעבד נמצא).

האם אני צריך להעלות מתח כדי שיהיה יציב יותר? כרגע הוא עומד על 1.35 פלוס מינוס (8.5*425).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(אני מציע לך להשתמש בEVGA PRESICION)

אני פשוט מת על התוכנה הזאת, OC כל כך פשוט וטוב

בכל אופן את השיידרים בדרך כלל, אפשר לעשות להם OC ממש טוב, אני ב8600GT שהיה לי עשיתי להם OC של 500MHZ וזה עוד עם כרטיס ישן כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא מתאימה גם לכרטיסים שהם לא של EVGA?

אחרי הפסקת אוכל קצרה, המשכתי קצת את הOC והגעתי ל700/1537/1200 (זכרונות/שיידר/ליבה).

האם יש משהו שאני יכול לעשות כדי להגביה את התדרים (ברמה תוכנתית, לא חומרתית כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

כן המאוורר על 100%, 41 מעלות הכרטיס.

יותר מזה אני לא מצליח להעלות, אבל משום מה כשאני מוריד תדרים של הזכרונות לדוגמא, אני מצליח להעלות את תדר הליבה באיזה 15 מגהרץ, אותו דבר ההפך.

האם לשנות את תדרי הליבה והשיידרים בנפרד? או להשאיר אותם כ LINKED CLOCKS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי, והעלאת שיידרים יביא לי ביצועים טובים יותר מהעלאת תדר ליבה? אם כן ניתן אולי להוריד את תדר הליבה אולי קצת ולהעלות את השיידרים יותר...

(מצטער על השאלות הדפוקות למה אני חדש בכל העניין של הכרטיסים החדשים האלה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי, והעלאת שיידרים יביא לי ביצועים טובים יותר מהעלאת תדר ליבה? אם כן ניתן אולי להוריד את תדר הליבה אולי קצת ולהעלות את השיידרים יותר...

תראה, איפה שיהיה הPEAK של הליבה הוא יהיה, ואז אתה יכול לנתק אותם ולהמשיך לעשות את הOC לשיידרים בלבד עד שתגיע לPEAK שלהם

אותו דבר לגבי שעון הזיכרון של הכרטיס, עד שבסוף תדע איפה הPEAK של כל השעונים, ככה תדע עד לאן אתה יכול למשוך את הכרטיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחשוב גם שכשאתה עובד עם תוכנה כמו הEVGA שהאפשרות לשמירת ההגדות בריסט לא תהיה מסומן כך שאם תעשה OC קצת מוגזם התוכנה לא תעלה ישר את השעונים ואז תאלץ אותך סתם להכנס בSAFE MODE להסיר אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...