המלצת רכישה למסך בתקציב של 5000 שח - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצת רכישה למסך בתקציב של 5000 שח

quepasa

Recommended Posts

המסכי 24" העכשוויים של EIZO שמבוססים על S-PVA סובלים מהשהיית תמונה גדולה, ולכן לא מומלצים למשחקי יריות מהירים מאוד אלא כמסכים איכותיים ביותר לשימוש כללי, גרפיקת sRGB וצפייה בסרטי HD. ה-HD2441W למרות שהוא בעל שתי כניסות ,HDMI מותאם יותר לנגני Blue-Ray/HD-DVD לשם צפייה בסרטים ופחות למשחקי קונסולה (בגלל השהיית התמונה כאמור). באופן כללי מבין המגוון הגדול של מסכי מחשב איכותיים עם מכלול צבעים sRGB סטנדרטי, מסכי איזו עם S-PVA הם הטובים ביותר לצפייה בסרטים כיום ומהנים מאוד לעבודה בלי קשר לדיבורים של יחס עלות-תועלת (אני לא מאמין ביחס עלות-תועלת כשמדובר עליהם כי אי אפשר לכמת איכות תמונה שלהם ביחס למחיר).

ה- FP241WZ לא מיובא עד היום אבל כדאי לך להתעניין בגטר טק, היבואן של בנקיו אולי בכל זאת הם כן יכולים להזמינו. הוא מציג שיפורים לעומת FP241W מבחינת פאנל מעט מתקדם יותר ופונקציות שונות נוספות שמפורטות בסקירה:

http://hwzone.co.il/reviews/lcd24_part1/13/

http://www.behardware.com/articles/646-1/benq-fp241wz-1rst-lcd-with-screening.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דגם ה WZ והסמסונג 245T מבטיחים SCREENING ולא מקיימים

בסמסונג זו בשם MPA ובבנקיו זה BFI

ההבטחה : לבטל את אפקט המריחה שנגרם מה RETINAL PERSISTENCE

המימוש : מאכזב , לא ממש עובד ומכניס FLICKER

אני מקווה שבעתיד הטכנולוגיות האלו יבשילו לטובת משהו יותר שימושי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם behardware העדיפו במשפט הסיכום את ה-WZ, זה לא בגלל הפיצ'ר BFI, שברור מהביקורת שהוא לא ענה על הציפיות שלהם, אלא נראה שזה בעיקר מכיוון שה-WZ מציג תמונה פחות אדמומית. בכל מקרה אם ה-WZ לא יהיה ניתן להזמנה לארץ, אין עוד אופציות עדיפות על פני ה-FP241W למשחקים מהירים ב-24" עד תקרת התקציב של פותח הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FP241W הוא המסך הכי טוב למשחקים וXBOX(ברויזיה האחרונה של המסך - ספטמבר ומעלה) סידרו למסך ASPECT RATIO, לא יודע מה התרגום לעברית של המושג, של 16:9 מה שאומר שניתן לשחק באיכות 1080P או fullhd

מבחינת לאג הוא נותן את הביצועים הכי מהירים לפאנל שלו ומאוד מרוצים ממנו ממה שאני קורא בפורום מארה"ב

ממייל ששלחתי לפני יום-יומיים מתברר שגטר טק היבואנית הפסיקה להביא אותו לארץ ובמקומו מביאים מסך 24" עם פאנל TN

דרך אגב, המחיר שלו בארץ שערורייתי ביותר בהשוואה למחיר בחו"ל, כנ"ל הTN החדש שהוא לא רע בעצמו

מצב מעצבן... :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...