עכבר RAZER Lachesis, טוב או לא? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכבר RAZER Lachesis, טוב או לא?

EAD

Recommended Posts

חלק מהאנשים טוענים שהוא מאוד מהיר וטוב, וחלק ממש לא התלהבו ממנו.

מישהו מוכן להסביר לי אחד ולתמיד אם הוא טוב או לא?

(בלי קשר למחיר כרגע - להשאיר את זה מחוץ למשוואה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין הנתונים על הנייר לבין הביצועים בשטח הוא גדול.

אין יותר מדי מה לנמק אבל סמוך עליי שאני אומר לך - העכבר הזה מתפקד מתחת לכל ביקורת, נתחיל בזה שיש לו חיישן שזה כבר מגרעה ענקית ונמשיך בכך שהוא מעוצב בצורה מוזרה והוא מאוד לא נוח לפי מה שאנשים אומרים.. בשני הדברים הכי חשובים בעכבר גיימינג - נוחות וביצועים, העכבר הזה נופל חזק.

מעבר לכך, גם יש לו הרבה מאוד בעיות טכניות כרגע שרייזר מנסה לפתור על ידי עדכוני firmware.

באופן כללי, אל תתן לנתונים לסנוור אותך. סמוך עליי שבמידה והעכבר לא נוח גם עכבר עם 8000DPI וחיישן שמתפקד בצורה מושלמת ( מה שכמובן לא המצב עם ה-Lachesis ), אתה לא תצליח לכוון איתו טוב. מה שעושה עכבר טוב זה עיצוב טוב ונוח וחיישן יציב, הוכחה לכך - IntelliMouse 3.0/1.1a עכברים בני 7-8 שנים שעדיין מאוד פופולרים בקרב הגיימרים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם זה שמעלי בשני דברים

1. הוא לא נוח ממש כי הוא דיי גדול בערך פי 1.5 מה G9 אני אישית מוצא את זה כלא נוח בכלל

אבל אם יש לך ידיים גדולות מספיק בשבילו אז הוא יהיה בסדר (אני מקווה)

2.גם אם יהיה לעכבר מליוןDPI זה לא יעזור אני משתמש ב 1200DPI ו800DPI אף פעם (חוץ מבשולחן העבודה וגלישה באינטרנט לפעמים) לא השתמשתי ב 2000DPI

אישית לא אוהב אותו נקודה ויהיה עוד הרבה שניסו אותו ואת ה G9 שיסכימו איתי

בשורה בתחתונה עכבר טוב הוא עכבר נוח עם DPI ממוצע גם ה MX518 עם 1600DPI

יכול להיות עכבר מושלם אני אישית ניסיתי אותו והוא טיפה נוח לי יותר מהG5 שלי (רק באחיזה בכל השאר אני מוצא את הG5 כטוב יותר/נוח יותר בשבילי)

אני מציע אם אתה יכול ללכת לחנות ולבקש מהם לתת לך לנסות את העכברים האלה או לבקש מחברים ואז תדע מה באמת יותר טוב

כי גם אם ירשמו 5894964984564DPI וכל זה בסופו של דבר הכל נקבע על פי הנוחות ואיך שהוא מתאים לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה

את הDEATH משהו, כבר בדקתי ונראה לי די נוח.

את ה LACHESIS לא יצא לי לראות בחנויות ולבדוק אותו אישית, לכן קשה לי לדעת.

לפחות לפי המראה שלו הוא נראה סביר ונוח, אבל שוב לא בדקתי אז לא יודע.

חוץ מזה, יכול להיות שזה גם עניין של להתרגל? שנניח אם מישהו פה עם ידיים גדולות יקח אותו וישתמש בו איזה חודש לפחות אז כן יגיד שהוא טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב כמו שלי לקח זמן להתרגל לG5 שלי כי יש הבדל ענק בין עכבר מעפן לבין עכבר של גיימר

כל פעם שאני שם יד על עכבר מעפן כמו עכברים מסריחים ב 50שקל (אתם יודעים למה אני מתכוון) שהם לכל יד (גם ימין וגם שמאל שלא שיש לי משהו נגדם)

הG5 מתלבש על היד שלי כמו כפפה ואני לא ממש מרגיש הבדל בין הG5 לMX518 באחיזה אבל בתזוזה זה שונה כי לG5 יש משקולות (שאפשר כמובן להוריד)

בכל מקרה כםי שאמרתי קודם לא משנה מה על הנייר או מה אנשים אחרים אומרים הכל תלוי בך

לי אישית הLACHESIS לא נוח כי אני בן 14 ויש לי ידיים קטנות ואני אוהב פרק כף היד שלי על השולחן וכל השאר על העכבר אז על הLachesis

זה לא יעבוד כי הוא פשוט ענק ואני בקושי מגיע ל2/5 של הלחצן ועל הG5 היד שלי מתישבת בול!

העכבר הבא שלי יהיה הG9 כנראה אלא אם הCyber Snipa Stinger יגיע לארץ לפני ואז ננסה אותו ונראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד שיש לי ידיים גדולות - (אני מעל גיל 21), ויכול להחזיק כדור סל 7 ביד אחת (סתם זורק לאויר כדי שתקבלו אמת מידה לגודל, לא עולה לי דרך אחרת כרגע לבדוק או לתת המחשה)

העכבר הזה יכול להיות טוב עבורי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג וגם אם הוא יהיה מושלם עבור האחיזה שלך הוא עדיין לא יהיה משתלם כי ב-500 שקל שהוא עולה אתה יכול להשיג 2 MX518 או DeathAdder ופאד טוב.

גם אם הוא יהיה נוח, מה שרב האנשים אומרים שהוא לא, זה עדיין לא מבטל את העובדה שהתפקוד של החיישן שלו הוא מתחת לכל ביקורת, וכן מדובר במשהו שאתה תרגיש.

פשוט אין על מה לדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...