בעיה עם עכבר חדש (כפתורים מיוחדים לא עובדים) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם עכבר חדש (כפתורים מיוחדים לא עובדים)

DXter

Recommended Posts

שלום לכולם

קניתי עכבר חדש לפני משהו כמו יומיים... זה עם הכפתורים בצד של BACK ן FORWARD לדפדפן אינטרנט וזה עבד כמו שצריך

גם אם לחצתי על הגלגלת כאשר העכבר מצביע ללינק מסויים הוא פתח לי אותו בדף חדש

מאוד נוח לי הסידור הזה עם הBACK והFORWARD וזה שהגלגלת פותחת לי דפי אינטרנט חדשים

בקיצור עכשיו עשיתי ריסט בשביל לעדכן את ווינדוס והכפתורים האלה הפסיקו לעבוד פתאום. שאני לוחת על BACK או FORWARD לא קורה כלום ושאני לוחץ על הגלגלת המצביע משתנה למן ריבוע כזה של חצים שמזיז לי את הדף אינטרנט למעלה ולמטה אם אני מזיז את העכבר בניגוד לפתוח לי דפי אינטרנט חדשים כמו שהיה קודם.

בהגדרות של העכבר הכפתורים הצדיים האלה מוגדרים בתור BACK וFORWARD אבל כמו שאמרתי מסיבה כלשהי לא קורה כלום שאני לוחץ עליהם

את זה שהגלגלת מהווה פעולה של OPEN IN A NEW WINDOW מה שנקרא לא מצאתי בהגדרות של העכבר

יש למישהו רעיון למה זה לא עובד ואיך אפשר לתקן את זה\להחזיר את המצב לכמו שהיה קודם?

העכבר של אם זה עוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש :xyxthumbs:

מה הדגם של העכבר ?

נראה לי שאתה צריך להפעיל את התוכנה שלו שתיהיה איפה שהשעון בצד ימין למטה יש עכברים ומקלדות שרק את התוכנה הכפתורים המיוחדים פועלים

תיכנס לתוכנה ומשם תשנה כפתורים איך שנוח לך

דרך אגב איך שינית עד עכשיו דרך התוכנה או שדרך הcontrol panel ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הדגם הספציפי של העכבר אני לא זוכר וזרקתי את הקופסא... זה עד כדי כך חשוב...? אם כן אני אחפש באינטרנט

הגיע דיסק עם העכבר והתקנתי את התוכנה והיא רצה ברקע וכמו שאמרתי בהגדרות שלה הכפתורים האלה מכוונים על BACK וFORWARD וכל אלה...

עד אתמול שעשיתי ריסט הכל עבד פיקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתאום שמתי לב למשהו... זה לא שהכפתורים לא עובדים כי אם אני עושה שהם יעשו פעולה אחרת (כמו SCROLOL DOWN) הם עושי םאת הפעולה הזאת... אז חשבתי שהם צריכים REBOOT כזה... אז עשיתי שהם יעשו SCROLL DOWN או משהו ואז החזרתי לBACK וFORWARD וזה עדיין לא עובד...

ואז פתחתי את הTROUBLE SHOOTER והיה כתוב שזה רק עובד בINTERNET EXPLORER... אז החלטתי לבדוק ןבדפדפן של (INTERNET EXPLORER) זה באמת עובד ועשוה לי FORWARD ןBACK!

אז למה הפקודות האלה לא עובדות לי בדפדפן שאני משתמש (AVANT BROWSER)? אני מזכיר לכם שזה עבד לפני יומיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו בעיה ידועה בין הדפדפן הזה ללוגיטק, 2 הפתרונות היחידים שמצאתי היו:

I figured a work around for this issue. I hope this helps anyone else with this problem.

1. Select Program this will affect under 1a ( if it is not there add it ) ( Avant.exe )

2. Select button on list you are changing when you see it highlighted

3. Select Task ...( in this case it will be keystroke assignment )

4. When the window opens and the button is highlighted pick the keystroke ( which in this case for back and forward ALT+left arrow and ALT+right arrow )

5. Click apply and ok and you are done and you will still have the same features in the other programs.........

What folks are not mentioning here is when making the changes you have to name what program this is affecting and most folks explain how to do this they just leave out this important step.

ו

I just tried renaming avante.exe to iexpore.exe and it WORKED! A prior post warned about some consequences of renaming but my ZoneAlarm firwall seems to like it just fine. Problem solved!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש מובן ההסבר הזה... לא מובן בדיוק מה אמורים לעשות ובכלל איפה עושים את זה

עריכה:

מוזר... מחקתי את התוכנה והפעלתי מחדש בכוונה להתקין מחדש תתוכנה אבל עכשיו זה עובד... בלי בכלל שהתקנתי את התוכנה שוב

חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...