בעיה(מערכת ההפעלה לא עולה, מסך ריק) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה(מערכת ההפעלה לא עולה, מסך ריק)

Judas Iscariot

Recommended Posts

שלום,

יש לי בעיה במחשב.

קודם כל, אני מתנצל שהכותרת לא מספיק אינפורמטיבית, זה פשוט משום שאין לי מושג מה הבעיה, קל וחומר איך לתקנה.

אז ככה, אתמול המחשב עבד בסדר גמור, כיביתי אותו והכל היה בסדר.

היום בבוקר הדלקתי אותו, על המסך הופיעו ההודעות הרגילות(Nvidia corp, 256Mb.... X Gb S.M.A.R.T Enabled No בלה בלה בלה) ואז... חושך. המסך פשוט שחור, שום דבר לא עולה... חיכיתי 10 דקות, חיכיתי שעה, חיכיתי 8 שעות, כלום.

ניסיתי להתעסק עם הביוס(לשחזר הגדרות, לשנות סדר בוט) ושום דבר לא שינה כלום... אני די "שולל" את הכרטיס מסך והמסך, שכן טרם מתי שהמערכת הפעלה צריכה לטעון עצמה הכל עובד פיקס, כנ"ל בביוס.

אבל אני לא מצליח למצוא שום דבר אחר... בביוס הוא מזהה את ההארד דיסקים בלי בעיה והכל נראה בסדר, ממש מוזר.

צילמתי בעזרת המצלמה שלי סרטון של התהליך התמוה, ואני אעלה אותו בהמשך היום(אני חייב לזוז כרגע), אך אשמח לשמוע הצעות לפיתרון(או לפחות לאיתור התקלה) גם ללא הסרטון, אם אפשר.

תודה מראש לעוזרים! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אנסה, למרות שאין לי מושג מה F8 אמור לעשות בכלל :smile1:

הנה הסרטון:

http://www.yousendit.com/transfer.php?action=download&ufid=71F0EA874F486320

כמובן שאחרי זה, המסך פשוט... ממשיך להיות "ריק" והמחשב עצמו לא עושה שום סימנים מיוחדים ונראה כי הוא עובד כרגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה ללחוץ F8 זה יתן לך תפריט תצורה להעלאת , תבחר בSAFE MODE.

יש לוחות שבהם F8 מכניס אותך לתפריט של בחירת התקן הBOOT אז אם זה כך אצלך תבחר בדיסק הקשיח ומיד תמשיך ללחוץ F8.

אם מגיע לתפריט ונכנס לSAFE MODE אז תבדוק דרייבר כרטיס מסך למרות שמהסירטון לא נראה שזה בעיה בדרייבר....

קשה לדעת מה הבעיה מעבר לכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, אינני יכול ללחוץ F8, הבוט לא מגיע בכלל לשלב הזה.

ניסיתי לעשות בוט מהדיסק של הווינדוס, הוא מראה את המסך של "Setup is analyzing your hardware" ואז חוזר "שוב" למסך ריק.

כמו כן ניסיתי לשנות את סדר הבוט של ההארד דיסקים(יש לי שניים, אחד 160 ואחד 200, המערכת הפעלה נמצאת ב160, שינתי את זה כך שה200 נטען ראשון), שהבוט בסדר הזה הוא מראה לי מסך של בחירה בין שתי תצורות וכן את ההודעה של "Press F8 For bla bla" אבל המסך הזה נראה רק לשלוש שניות ואז גם הוא Fades to black.

כמו כן, שללתי באופן סופי (99.9999999%) את המסך ואת כרטיס המסך, ניסיתי לחבר למחשב שני מסכים שונים - אותה בעיה.

כמו כן ניסיתי להוציא את כרטיס המסך ובמקומו את הכרטיס מסך המובנה של הלוח - אותה בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...