k10d vs k200d - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

k10d vs k200d

xtx

Recommended Posts

נפילת מתח אחת ותגיד ביי ביי למצלמה

סיבה מספיק טובה?

שטויות. שטויות. שטויות. לפחות אם זה מה שאתה חושב תשמור את זה לעצמך ואל תתטעה אחרים.

בוא נצא מנקודת הנחה שאתה צודק:

עכשיו, בוא נחשב ביחד את ההסתברות שבדקה וחצי (למרות שזה הרבה פחות) שאני מחבר את המצלמה למחשב,

בדיוק באותו רגע הכל יקרוס (המחשב דולק 24\7 בלי שום בעיה - אצלי. ואני מאמין שגם אצל השאר.)

המספר, אם זה מעניין אותך, שואף ל-0.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות במיץ.

אתה יודע כמה רכיבים קפיצת המתח צריכה לעבור ולשרוף לפני שהיא תגיע ליציאת ה USB?

בוא נתחיל ממגן מתח שדי טרוויאלי שדרכו יהי המחובר המחשב

ספק שאמור להישרף לפני כל רכיב אחר

ונסיים בלוח האם שעליו נמצאים מייצבי המתח של כניסת ה .

הסיכוי שזה יגיע למצלמה שלך הם האפס בעצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם צודקים. למרות זאת אני זוכר שלפני חצי שנה בערך בחור בשם שי כתב תגובה דיי בעמיקה בנושא בפורום של פוטולייט. בתגובה הזו הוא רשם מספר סיבות והסכנה למצלמה היא לא העיקרית. חיפשתי אותה אתמול אך לצערי לא מצאתי.

ומה במקרה של נפילת מתח? יעני הפסקת חשמל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להעיד שמעולם לא שמעתי על מצלמה שנפגעה דרך חיבור ה-, וכן שמעתי (יותר מפעם אחת) על מצלמות שנפגעו כתוצאה מהכנסה לא נכונה של כרטיס CF. לא שמעתי על בעיות עם מצלמות עם כרטיסי SD (כמו ה-K10D וה-GX100) - לא של מוות כתוצאה משוק חשמלי ולא של נזק לחריץ הכרטיס.

מבחינתי זה די פשוט. קורא כרטיסים הוא אביזר שימושי אם לא רוצים להסחב עם כבלים נפרדים לכל מצלמה (ובמקרה שלי זאת סוגיה של ממש ;)). הוא גם שימושי במקרים שבהם רוצים לחסוך בסוללה של המצלמה, או כשמעבירים קבצים שצולמו עם מצלמה שלא תומכת בחיבור 2.0 מהיר. בשאר המקרים חיבור ישיר של המצלמה הוא פתרון נוח והגיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...