איזה רמקולים נמצאים על השולחן שלכם? והאם אתם מרוצים מהם? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה רמקולים נמצאים על השולחן שלכם? והאם אתם מרוצים מהם?

ofirr

Recommended Posts

אני אוהב להרגיש אולד סקול D:

יש לי מערכת 4.1 של Cambridge soundworks, החטיבה הישנה והטובה של קריאטיב

מערכת בת 8 שנים בערך

היום השרידים היחידים ממנה הם ה Megaworks וה Gigaworks.....

מצטרף להמלצות על ה X540

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ATP3.

יש סיבה למה שמערכת כלכך ותיקה בשוק עדיין נחשבת כלכך טובה.

לפי מה שהבנתי הפסיקו לייצר אותה, וגם בחנוית אני רואה שהיא אט אט נעלמת מהאתרים של החנויות המובילות (למעשה רק לSkypc וKSP יש אותה), כולן "עברו" למחליפה ה"ראויה" שלה הVS2421 שלפי חוות דעת של אנשים הATP3 עדיפה עליה [וגם זולה יותר].

X530 מערכת מצויינת לדעתי, ולמחיר שלה בכלל.

אצלי יש מערכת סטיראו שמחוברת למחשב Panasonic SA AK630.

אחלה מערכת שבעולם...משהו כמו 1700 שקל מלפני שנתיים כמעט(?).

אם אתה בעיניין של חוסר ומקום, אבל רוצה איכות ללא פשרות -

לפנסוניק הפתרון. מערכת סטריאו AK340. באה עם מגבר בצורה של (2.0) (ה"רמקול" מחולק ל-3 סאב, טיווטר והרמקול)

ואת הרמקולים אפשר לתלות מאד בקלות. המחיר שלה בארץ יקר יחסית 1000 ש"ח. (יחסית ל 150$ בארה"ב)

(אחי קנה לחדר שלו לפי קצת יותר מחצי שנה ב-1,200 ש"ח). מבחינת איכות, עוצמה ומקום - אין לך מה לדאוג.

אם כבר אנחנו מדברים על מערכת סטריאו, יש לי אחת כזו ובגלל זה אני מעדיף מערכת בתצורת 2.0 ולא 2.1 שסימן ההיכר שלהן זה הבאסים.

מערכת 'מפוצצת' יש לי כבר - AIWA NSX-700 280WATTS RMS (תמונה - http://www.world-import.com/images/NSX-700.jpg ) קנו לי אותה במשהו כמו מרץ-אפריל 2003 והיא עלתה משהו כמו 1500 +-.

אשמח אם תחוו דעת ותאמרו לי מה עליי לעשות:

1. להשאיר אותה ולקנות אחת נוספת (Z10/ATP3/אחר) ולחבר למחשב הן מערכת סטריאו והן - הסטריאו למוזיקה בווליום גבוה, והשנייה שאקנה היא העיקרית למעשה ואיתה אני אשמע רוב הזמן על ווליום נמוך/'רגיל'.

2. להעיף אותה ולקנות את הZ10/ATP3/אחר. (רק במקרה שהן עדיפות על המערכת הסטריאו כמובן)

3. להישאר איתה בלבד. (במידה והמערכת עדיפה על הרמקולים שהוזכרו למעלה)

התיכנון היה לקנות את הZ10 ב763 ש"ח, כי גם אלו בהרכב 2 וגם לפי התגובה של אלכס מזאפ הבנתי שאלו בליגה אחרת לגמריי וחשבתי לעצמי שהמערכת סטריאו שלי (AIWA NSX-700) תיהיה למוזיקה בווליום גבוה, ובווליום 'רגיל' (בעיקר) אני אשתמש עם הZ10.

אז כמו שאמרתי קודם, אשמח לחוות דעת על המערכת, אם הATP3 עדיפה עליה (האם שווה לי להחליף אותה) או האם שווה לי לקנות בנוסף ATP3 או Z10 או כל אחרים או בכלל להישאר איתה וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי הפסיקו לייצר אותה, וגם בחנוית אני רואה שהיא אט אט נעלמת מהאתרים של החנויות המובילות (למעשה רק לSkypc וKSP יש אותה), כולן "עברו" למחליפה ה"ראויה" שלה הVS2421 שלפי חוות דעת של אנשים הATP3 עדיפה עליה [וגם זולה יותר].

מה שמראה לך שכדאי למהר ולקנות אותה לפני שהיא נעלמת גם מהמלאים לצמיתות. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי הפסיקו לייצר אותה, וגם בחנוית אני רואה שהיא אט אט נעלמת מהאתרים של החנויות המובילות (למעשה רק לSkypc וKSP יש אותה), כולן "עברו" למחליפה

בזאפ 18 חנויות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...