בעיה בPOWER VCD - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בPOWER VCD

Necessary_Evil

Recommended Posts

מצאתי !!!

והנה ציטוט לאיך מוסיפים את ה-COMPATIBILITY MODE לחלונות 2000 אחרי התקנה של SP2 :

COMPATIBILITY MODE: Service Pack 2 (SP2) includeS a compatibility mode that lets programs run as if they were on a Windows NT 4.0 SP5 or Windows 95 machine. To enable this interface, perform the following steps:

Start a Run box (Start, Run).

Enter the following command: "regsvr32 %systemroot%\apppatch\slayerui.dll"

והנה לינק שימושי בכלל לאיך אפשר לשפר את חלונות 2000 ולעשות כל מיני דברים מועילים.

כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה! עשיתי מה שכתבת פה, הורדתי את התוכנה, cineplayer DVR, אבל הוא מסרב להתקין אותה על המחשב בטענה שהוא לא תומך בWIN2000, אז התקנתי אצל אח שלי אבל היא לא קולטת את הכבלים אלא סתם ערוצים מקרטעים למרות שכיוונתי אותה על CABLE

או שאמור להיות שם משהו אחר?

תודה שוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטריק של ה-COMPATIBILITY MODE עובד לא רק להרצה של התוכנה אחרי ההתקנה אלא גם עבור ההתקנה עצמה. את צריכה למצוא דרך לפרוס את קובץ ההתקנה שהורדת לתוך תיקיה כך שיהיה שם קובץ SETUP.EXE ואת שאר הקבצים שמרכיבים את התוכנה, ולהריץ את קובץ ה-SETUP הזה אחרי שהפעלת עליו את ה-COMPATIBILITY MODE במצב 95 (כי אין משהו אחר, NT4 בכלל לא תומך במולטימדיה כזו). אז הוא אמור להתקין בלי בעיות ואחרי זה את קובץ ההרצה של התוכנה יש להריץ גם במצב תאימות לחלונות 95 ולהתפלל שזה יפעל :D

במחשב של אחיך כנראה שיש בעיה ממש רצינית או שהכרטיס ממש ממש גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטריק של ה-COMPATIBILITY MODE עובד לא רק להרצה של התוכנה אחרי ההתקנה אלא גם עבור ההתקנה עצמה. את צריכה למצוא דרך לפרוס את קובץ ההתקנה שהורדת לתוך תיקיה כך שיהיה שם קובץ SETUP.EXE ואת שאר הקבצים שמרכיבים את התוכנה, ולהריץ את קובץ ה-SETUP הזה אחרי שהפעלת עליו את ה-COMPATIBILITY MODE במצב 95 (כי אין משהו אחר, NT4 בכלל לא תומך במולטימדיה כזו). אז הוא אמור להתקין בלי בעיות ואחרי זה את קובץ ההרצה של התוכנה יש להריץ גם במצב תאימות לחלונות 95 ולהתפלל שזה יפעל :D

במחשב של אחיך כנראה שיש בעיה ממש

ואיך אני עושה את זה??

שונאת את המחשב של אח שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשב של אחיך כנראה שיש בעיה ממש

ואיך אני עושה את זה??

שונאת את המחשב של אח שלי...

למה את קוראת "זה" ? הפריסה של קובץ ההתקנה לתוך תיקיה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

48 דקות עד זינה :D

בכל מקרה למה לא בוידאו ? למה דוקא במחשב ?

אני חושב שאם פותחים סתם תיקיה וקוראים לה נניח VCR ואז לוקחים את קובץ ההתקנה של התוכנה שהורדת , גוררים אותו עם הכפתור הימני של העכבר מעל לתיקיה הזו, את אמורה לקבל בתפריט אפשרות של EXTRACT HERE או משהו דומה ואז זה פורס את קובץ ה-EXE היחיד לכל קבצי ההתקנה שחבויים בתוכו וביניהם יש את ה-SETUP.EXE

עוד מסקנה מכל זה היא לא לתת להורים לבחור חומרה למחשב ! :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי מה שאמרת, אין את האפשרות הזו...

אני מקליטה בוידאו אבל רציתי גם במחשב שאני אוכל לערך את זה בלי פיכסומות ואצרוב את כל העונה...

זה לא עניין של לתת להורים לקנות חומרה או לא...אני באתי איתו לחנות ואמרתי לו שיקנה כרטיס שיש בו הכל...אבל הוא ראה מחיר והחליט שלא, כל מה שהוא רצה שיהיה לי כרטיס שיתמוך בWIN2000 ואת שלי יעביר לאחותי... :-/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שחשבת לעשות זה טוב ויפה ואני כבר שנתיים מקליט סדרות רק במחשב אבל חייבים כרטיס חזק ומחשב חזק כדי להצליח עם זה ושהאיכות תהיה טובה. ניסתי הרבה כרטיסי שאפשר להשיג בארץ ורק ה-ATI עשו את העבודה כמו שצריך.

האפשרות היחידה לדעתי שנשארה לך היא להקליט בפורמט AVI שמאפשרת התוכנה של הכרטיס עצמו, לערוך את זה עם VIRTUAL DUB ואז לדחוס.

בשביל זה את חייבת דיסק קשיח עם נפח גדול מאד (מינימום 20-30 ג'יגה) ושיהיה מפורמט ל-NTFS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

יש לי סלרי 500, 384 מ"ב , 40BG ברקודה , RIVA TNT 32MB , flyvideo 2000 , אין מצב שאני אצליח להקליט עם זה משהו?

התוכנה של הFLYFIDEO יכולה להקליט 45 דקות רצוף??

אגב הדיסק שלי בFAT32, לא טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר את המאפיינים של התוכנה ב-FLYVIDEO. המעבד שלך חלש בשביל לבצע דחיסת בזמן אמת (תוך כדי הקלטה של שידור) בלי לאבד פריימים ואת הסינכרון בין הקול לתמונה. כרטיסי טלויזיה כאלה משמשים בעיקר לצפיה בטלויזיה וההקלטה שלהם זאת פונקציה שולית בלבד.

אם הדיסק הקשיח מחולק אצלך לשני חלקים, למשל C הוא 4 ג'יגה ו-D הוא כל השאר, ועל D אין לך יותר מדי דברים שתופסים את כל הנפח שלו אז את יכולה להמיר אותו ל-NTFS ולבצע את ההקלטה ואת העריכה של התוכנית שם. קבצי AVI מוגבלים לגודל של 2 גיגהבייט ב-FAT32 ו-MPEG מוגבל ל-4 ג'יגהבייט. אני לא מאמין שבהקלטה ללא דחיסה תוכלי להכניס את כל התוכנית ב-2 ג'יגה ולכן את חייבת לעשות המרה לפחות למחיצה הגדולה שבדיסק הקשיח.

גם כרטיס הקול חשוב כשרוצים להקליט . אם יש לך ויברה 128 של קריאייטיב אני מציע שתשכחי מזה, הוא לא סוחב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר את המאפיינים של התוכנה ב-FLYVIDEO. המעבד שלך חלש בשביל לבצע דחיסת בזמן אמת (תוך כדי הקלטה של שידור) בלי לאבד פריימים ואת הסינכרון בין הקול לתמונה. כרטיסי טלויזיה כאלה משמשים בעיקר לצפיה בטלויזיה וההקלטה שלהם זאת פונקציה שולית בלבד.

אם הדיסק הקשיח מחולק אצלך לשני חלקים, למשל C הוא 4 ג'יגה ו-D הוא כל השאר, ועל D אין לך יותר מדי דברים שתופסים את כל הנפח שלו אז את יכולה להמיר אותו ל-NTFS ולבצע את ההקלטה ואת העריכה של התוכנית שם. קבצי AVI מוגבלים לגודל של 2 גיגהבייט ב-FAT32 ו-MPEG מוגבל ל-4 ג'יגהבייט. אני לא מאמין שבהקלטה ללא דחיסה תוכלי להכניס את כל התוכנית ב-2 ג'יגה ולכן את חייבת לעשות המרה לפחות למחיצה הגדולה שבדיסק הקשיח.

גם כרטיס הקול חשוב כשרוצים להקליט . אם יש לך ויברה 128 של קריאייטיב אני מציע שתשכחי מזה, הוא לא סוחב.

אין, יש לי איזה קריאייטיב מובנה בלוח אם, חבל שכל העסק הזה הוא לעשירים בלבד...

לפחות יהיה לי בוידאו...

עוד 10 דקות מתחילה העונה השישית והאחרונה של זינה כולם לראות!

ואני יודעת מה יהיה בסוף העונה... :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין, יש לי איזה קריאייטיב מובנה בלוח אם, חבל שכל העסק הזה הוא לעשירים בלבד...

יש בזה משהו

אני אמנם לא עשיר אבל בהחלט השקעתי כסף טוב בשביל מחשב שמסוגל לעמוד בדרישות של הקלטות באיכות גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...