מארז, ללא ספק, 800-1500 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז, ללא ספק, 800-1500

yfital

Recommended Posts

הולך להכיל:

אני קונה:

Intel 2 Quad Q6600 G0 95W 2.40Ghz 8MB OEM

Gigabyte GA-X48-DS5

Corsair 4GB Kit (2GBX2) XMS2 DHX -800 CL4-4-4-12 - זמין במלאי!

Western Digital 500Gb 16MB AAKS

BFG 8800GTS G92 OC 512MB DualDVI Retail

2. כבר יש לי:

OCZ GameXstream 600W

TUNIQ TOWER

2X250GB HDD

אולי עוד אחד של 300

X-FI XTREME MUSIC

עכשיו יש לי מארז של TT Xaser III v1000A. לא מאוד אהבתי אותו. היה מספיק לי בגודל, אבל ה-CABLE MANAGMENT לא ממש טוב, הקירור של ה-HDD על הפנים, והAIR FLOW הכללי לא מדהים.

מה חשוב לי:

1. שקט! דרישה עיקרית

2. אני לא ממש מתכוון לעשות OC, הספיק לי מזה, גם אם אני אעשה, הוא יהיה בינוני, אז לא צריך חזק

3. CABLE MANAGMENT נורמלי, AIRFLOW טוב!

4. לאחר מוות של הרד דיסק מחום, של האיזור, או אופציה להוספת מאוורר לקירור של האזור, עדיף 120.

אין הגבלות חוץ מזה.

לעכשיו, מה שראיתי הם ה-:

1. P182SE, לא ממש רואה חסרונות לגביו, טיפה קטן.

2. CM COMSOS 1000, נראה ממש נחמד, אבל אזור ה-HDD שלו נראה דפוק וללא (שמעתי שניתן לקבל חינם מתאם למאורר לאזור, אבל כרגיל בארץ אין לי מושג איך להשיג אותו )

3. CM COSMOS S, נראה לי שהוא מיועד מדי ל-OC, לא שקט, יותר מדי מאווררים.

4. 900, נראה לי קצת קטן מדי בשבילי, ולא כל כך אהבתי את העיצוב.

5. CM האגדי :) 830/831/832.

6. TT למיניהם, כגון ה-KANDALF.

אני אשמח להוציא סכום של 1000-1200 ולא יותר.

לעכשיו ה- P182SE עומד בראש הרשימה, גם מבחינת מחיר וגם מחבינת דרישות.

אשמח לפידבק.

בתודה, אלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נוטה קשות לקנות ב-SKYPC, והם לא מחזיקים אותו, בכל מקרה אני אעבור על קצת ביקורות שלו...

לעכשיו זה נראה שזה ה- או ה-COSMOS הרגיל... אני מאוד מתלבט :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאלא, אל תבין אותי לא נכון, העיקר הוא פשוט שנראה לי שננעלתי על ה-COSMOS או , ה- למחיר, ה-COSMOS כי אני פשוט מת עליו :)

לא ממש אהבתי את ההצעה, והביקורות אומנם לא רעות, אבל לא טובות כמו של ה-, ובשביל תוספת של פחות מ-100 שח, אני אקח בוודאות את ה-...

וחוצמזה, אני לא אוהב לערבב חנויות, למרות שהכול יורכב בבית.

סתם עוד אנשים לדבר איתם במקרה של בעיות, לא אוהב את זה.

אני שמח לכל רעיון שהוא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אולי משתווה, אבל הוא עדיין נראה שהוא עשוי מפלסטיק. הוא לא עושה לי את זה, ובכלל TT לא עושים לי את זה.

בקשר ל-830 EVO, נראה לי שאני מעדיף את ה-COMOS, יותר זול ויותר אלגנטי, אם כבר הייתי לוקח STACKER זה היה ה-832 או 831, יותר זולים, חבל לבזבז 1600 עליו. (אני חושב)

למה אתה מציע אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ, הוא נראה כמו האח הגדול של ה-P182SE, אני אשמח לקישור לחנות שמחזיקה אותו... לא מצליח למצוא...

כרגע גם אני לא מוצא חנות שמוכרת אותו בארץ. צור קשר עם פנדה או עם האתר אודיו וידיאו ושאל מתי הצפי שהוא יחזור להמכר בארץ. שווה לחכות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה היה מחירו +-? אני בכל זאת לא רוצה לגלוש מתקציב שקבעתי לי...

דיי התאהבתי ב-COSMOS, אני יודע שהוא יקר קצת בלי סיבה, אבל נראה לי שאני לוקח אותו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, היחידים שבמחירים שלי ומתאימים לי (נראה לי) הם :

• Lian Li PC-V110 PLUS II: אם אני מחליט לרדת מה-COSMOS, נראה לי שאולי אני אקח את ה-LIAN LI במקום את ה- P182SE, הם נראים מאוד דומים מבחינה מבנית, מחיר דומה, ובכל זאת, זה LIAN LI.
  • Lian Li -767 PLUS: מחיר וסגנון של ה-COSMOS, אני אישית רואה את הCOSMOS כעדיף.
  • Silverstone Tj05/06 - לא עשו לי את זה, אם כבר אז ה-LIAN LI.

בכל מקרה, אם יש עוד הצעות במחירים האלא, או דגמים אחרים שפיספתי, אני אשמח לשמוע...

שוב תודה, אלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...