Logitech® Wave Keyboard VS. Microsoft® Natural Ergonomic Keyboard - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Logitech® Wave Keyboard VS. Microsoft® Natural Ergonomic Keyboard

ofirr

Recommended Posts

ה WAVE ארגונומית, האליט... אתה לא בדיוק יכול לקרוא לה ככה, למרות שהיא נוחה.

יותר חשוב מהצורה של המקלדת זה שיהיה לך איפה להשעין את פרק כף היד בצורה נוחה. זה מונע 90% מהכאבים שנוצרים כתוצאה מהקלדה ארוכה.

בנוסף, חשוב שהמקשים יהיו עשויים מפלסטיק איכותי, שיהיה להם שיפוע טוב, ושקע מספיק בשביל לא להרוס לך את האצבעות.

הצורה הארגונומית היא בונוס בלבד. ובכל זאת, ה WAVE נוחה יותר, מן הסתם. ההבדל לא אסטרונומי, אבל יש הבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מקלדת עדיפה במחיר הזה, נכון (עד 300 ש"ח) ?

כרגע אני נמצא עם האליטה, בהשוואה למקלדת הקודמת שהייתה לי (Genius), בהתחלה התלהבתי ממנה כי זה היה וואחד שידרוג (גם במחיר - 185 ש"ח) ולאט לאט כמו כל דבר בחיים אתה מתרגל ומתייחס לזה כרגיל אז גם ההתלהבות ירדה וגם התרגלתי לנוחות.

בקשר לWAVE נוצר בלאי במשענת לידיים או בכלל במקלדת עם השימוש עימה? דרך אגב המשענת עשויה מספוג/פלסטיק/גומי/אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גומי מוקצף מוקשח. הבלאי של חומר כזה די איטי, ולמעשה תוכל לגרור עם המשענת לא מעט שנים טובות כל עוד תדאג לנקות ולעבור מדי פעם עם מטלית לחה.

אין לי כבר את ה WAVE (הייתה לי את הגרסה האלחוטית שלה ליום אחד, כמו שאתה יכול לראות בת'רדים פה בפורום. החלפתי למייקרוסופט בלוטות' אליט בגלל הטווח העלוב של הלוג'יטק...)

אני יכול להגיד לך דבר אחד-

ההבדל בין מקלדת 20 שקל לאליט של לוג'יטק גדול הרבה יותר מההבדל בין האליט ל WAVE.

אני לא יכול להגיד במקרה הזה שיש הצדקה להחליף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי את wave ואני אומר מניסיון האני הישתמשתי באליט היתה בהתחלה שינוי כי היתה לימיקלדת מאפנה היתכונתי לכנות את האליט ואבא שלי היפתיע אותי אם הwave והיא הרבה יותר נוחה רואים אל שניהם אבק אלהwave פחות אבל כל לנכות אותה למאשה אין הבדל כולכך גדול אבל יש כדי את הwave ויש הבדל כדי בימיוחד אם יש לך והתיכנות שלה כל ויש עוד הרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...