אני מת לעשות מחשב ללא מאוורים* בכלל! - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מת לעשות מחשב ללא מאוורים* בכלל!

Moty_p

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שים לב שיש כמה דברים שמשפיעים על הרעש חוץ מהמאוררים עצמם.

הגרילים שצמודים למאורר (שילדה\פאנל וכו').

מצב הלחץ אוויר או יחס המכניסים\מוציאים במארז - אם יש הרבה יותר הוצאת באוויר מהכנסה, כשהמארז סגור אתה תשמע רעש עמום של שאיבה.

וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שיש כמה דברים שמשפיעים על הרעש חוץ מהמאוררים עצמם.

הגרילים שצמודים למאורר (שילדה\פאנל וכו').

מצב הלחץ אוויר או יחס המכניסים\מוציאים במארז - אם יש הרבה יותר הוצאת באוויר מהכנסה, כשהמארז סגור אתה תשמע רעש עמום של שאיבה.

וכו'...

הסיכוי שתמצא את עצמך בלחץ כזה נמוך עד לרמת רעש הוא נדיר ביותר יש לזכור ש ה קופסה היא לא אטומה

בקשר לגרילים והשילדה ...יש אפשרות להשתמש ב ברגים בציפיו גומי ..ואז אין רעש ...

אני חושב אבל שמאורר חלש של 12CM עושה את העובדה ממש טוב גם בלי לגרום ל רעידות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלח לי אבל זה בולשיט

זה לא כאילו הוא ישמע את המארז נמעך לתוך עצמו, סך הכל שומעים את השאיבה של האוויר מהשילדה, זה נפוץ לאאלה כי ברוב החנויות דוחפים איזה 120ממ בודד מוציא אוויר ולא דואגים להכנסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים איתך ...

אני לעולם לא ראיתי מצב בו שיש לחץ נמוך מאוד בתוך המחשב עד לרמת רעש\רעד\שריקות .....

וגם אם יש לך מאורר יחיד שרק מוציא אוייר עדיין לא היה לך מצב כזה ....המחשב מלא בפתחים ...הכל מהחיבורים עצמן

כולל המפרצים עצמן ....גם אם תאטום את המחשב ורק תפעיל מאורר החוצה ...יעילות מאורר תוכל להוריד את הלחץ בקטן ...ובשלב די מוקדם ...המווארר פשוט לא יוכל להוציא אוויר ...כל האוויר יזלוג חזרה ..כי יעילות מאורר ירודת עד לאפס ! בגלל דחיסות האוויר ו מבנה הפיזי של כנפי מאורר שמאפשרים זליגה כאשר יש לחץ אטמוספרי קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...