מודם+ראוטר מתנתקים\מאבדים סינכרון כל הזמן. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מודם+ראוטר מתנתקים\מאבדים סינכרון כל הזמן.

KoM

Recommended Posts

לאחרונה הותקן בבית מודם + ראוטר של סימנס (מה שמקבלים בבזק) לאחר שהוחלף מודם + ראוטר של אלקטל שחווה בעיות דומות אך חמורות יותר.

המודם מאבד סינכרון פעם בכמה שעות או ימים, עם האלקטל זה היה למשך זמן ארוך, ועם הסימנס החדש זה קורה למעט פחות זמן אבל עדיין ישנם ניתוקים\איבודי סינכרון. עם האלקטל נאמר לי בבזק שנתוני הקו שלי גרועים מאד אך עם הסימנס הנתונים טובים והם כיוונו אולי לבעייה עם האזעקה שמותקנת בבית. מה דעתכם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבוד סינכרון לפרקים זה סימפטום שמאוד קשור לאזעקה. בגלל שרוב האזעקות מחוברות לטלפון (להתקשרות אוטומטית למוקד) ורובן עושות "בדיקת קו" פעם בכמה זמן, אם הן לא מחוברות עם פילטר או הפילטר שלהן ישן אז הן יוצרות הפרעה.

יש כמה דרכים לתקן את הבעיה:

- להעביר את האזעקה לקו אחר אם יש.

- לבקש להתקין פילטר באזעקה. תלוי בחברה ובמערכת, לא תמיד אפשרי. יכול להיות שיעלה כסף לטכנאי.

- לעשות "הפרדת קו" ע"י פילטר מרכזי בבית, מה שיוצר נקודה אחת לאינטרנט בכל הבית והשאר נקודות לטלפון בלבד. הפרוצדורה הזאת עולה כסף, 99 ש"ח עד כמה שאני זוכר, ואתה "תקוע" עם שקע טלפון אחד בלבד שיכול לתת לך (צריך טכנאי שוב ע"מ לשנות שקע).

ד"א, אם אתה לא בטוח שזאת האזעקה, תנסה לכבות אותה (לגמרי, שוב אם אפשר) ולראות אם הבעיה חוזרת על עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...