Command And Conquer 3 Kanes Wrath - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command And Conquer 3 Kanes Wrath

darkman

Recommended Posts

אהההה נראה לי שנשאר איזה מגדל לא שימושי ואז הקיין דיבר על משהו כמו ללכת לעולם המוזר הזה של החייזרים ואז נייייייגמר.

בGDI אותו דבר רק בלי קיין :sleep:

לפרטים נוספים אנא הקש צטט והדפס את הודעתך(משהו זוכר את הסיום של הקודם?) שנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שיחקתי עכשיו בהרחבה, אני כבר בשלב שלישי בקמפיין.

לבנתיים רק התרשמתי לטובה...

-השלבים מתוכננים בצורה הרבה יותר מחושבת ומדוייקת מבמקור; מה שיוצר הנאה מרובה יותר מהמשחק.

-התכנות של המשחק עבר שיפוץ מאין כמוהו, ניצול החומרה מקסימלי, המשחק כמעט ונטול באגים.

-הוסיפו המון יחידות יחסית, שיפרו משמעותית את המולטיפלייר, והוסיפו עוד דרך חדישה לחוות את מלחמת הtiberium

-רעיון יפה היה לפצל את ה nod , ה scrin וה gdi, זה אפילו מעט משעשע לראות את היריבות שבין ראשי ה factions

קיצר משחק תותח ומומלץ בחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איך אבל יש אותו לחבר שלי, יצא לי לשחק פעם אחת. ולא ממש מעניין אותי מאיפה הוא השיג.

הוא אומר שהמפות הישנות לא עובדות בהרחבה. =\ מעפן. כל המפות הטובות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי בו בתחיל השבוע, אני איפשהו ב-chapter 2.

בקיצור, משחק נחמד מאוד. מוסיף כמה יחידות חדשות (חלקן חזקות מאוד), אבל לא הרבה מעבר לזה. פחות או יותר הרחבה ממוצעת. שינויים גדולים אין פה אבל עוד מאותו הדבר יש. למי שאהב את המקורי שישחק. מי שלא התלהב מהמקורי, אין פה שום דבר שישנה את דעתו.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אי אפשר לשחק עם הGDI בקמפיין. רק עם NOD.

כרגע סיימתי את המשחק, ואני די מאוכזב... הקמפיין די קצר, עיצוב המשימות חביב אבל בעצם חוזר לאותה נוסחה של "חסל את האויב" בסופו של דבר, עם מעט תוספות פה ושם(תפוס מתקן X, הגן עליו).

הסרטונים די מעפנים, בכלל העלילה עצמה די מעפנה מאז שEA לקחו פיקוד(פוסט פיירסטורם)... נראה כאילו הכל לקח צעד אחד אחורה ופתאום הם מזכירים מושגים כמו הTacitus וCabal בכזאת תדירות כאילו שבמשחק המקורי הוא היה בקדמת הבמה.

איפה הימים של הסרטונים האלו?:

רק שתיים-שלוש משימות מתרחשות בכלל לאחר TW, הרוב הוא פרי-TW ובזמן TW, פילים(Fills) חסרי משמעות(אז המנהיג של הבלאק הנד מרד והחזירו אותו.. ואוו).

אה, ואל תטעו - הקמפיין לינארי לחלוטין, מצב הGlobal Conquest נפרד לחלוטין מן הקמפיין.

בכל זאת, בתור Junikie של C&C(ובעיקר של העלילה שלו), הייתי חייב לעצמי לשחק(ולסיים) במשחק, רק חבל לראות אותו מתדרדר כך(מבחינה עלילתית).

כמו כן, העיצובים החדשים די הזויים... נגיד פתאום החזירו מהמתים את הTitan והWolverine... הם נראים כ"כ לא קשורים במשחק והעיצוב שלהם זוועתי, לעזאזל, הם היו יותר מפורטים בTiberian Sun... הWolverine נראה כמו קופסת שימורים פיצפונת שהולכת יותר מדי מהר.

חבל, היה פוטנציאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אי אפשר לשחק עם הGDI בקמפיין. רק עם NOD.

כרגע סיימתי את המשחק, ואני די מאוכזב... הקמפיין די קצר, עיצוב המשימות חביב אבל בעצם חוזר לאותה נוסחה של "חסל את האויב" בסופו של דבר, עם מעט תוספות פה ושם(תפוס מתקן X, הגן עליו).

הסרטונים די מעפנים, בכלל העלילה עצמה די מעפנה מאז שEA לקחו פיקוד(פוסט פיירסטורם)... נראה כאילו הכל לקח צעד אחד אחורה ופתאום הם מזכירים מושגים כמו הTacitus וCabal בכזאת תדירות כאילו שבמשחק המקורי הוא היה בקדמת הבמה.

איפה הימים של הסרטונים האלו?:

רק שתיים-שלוש משימות מתרחשות בכלל לאחר TW, הרוב הוא פרי-TW ובזמן TW, פילים(Fills) חסרי משמעות(אז המנהיג של הבלאק הנד מרד והחזירו אותו.. ואוו).

אה, ואל תטעו - הקמפיין לינארי לחלוטין, מצב הGlobal Conquest נפרד לחלוטין מן הקמפיין.

בכל זאת, בתור Junikie של C&C(ובעיקר של העלילה שלו), הייתי חייב לעצמי לשחק(ולסיים) במשחק, רק חבל לראות אותו מתדרדר כך(מבחינה עלילתית).

כמו כן, העיצובים החדשים די הזויים... נגיד פתאום החזירו מהמתים את הTitan והWolverine... הם נראים כ"כ לא קשורים במשחק והעיצוב שלהם זוועתי, לעזאזל, הם היו יותר מפורטים בTiberian Sun... הWolverine נראה כמו קופסת שימורים פיצפונת שהולכת יותר מדי מהר.

חבל, היה פוטנציאל.

צפוי, לא?

בקצב הזה אני מניח שנשמע את אותה ביקורת על RA3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא פותח דיון ראשי למשחק?

לפותח הת'ארד, אתה מוזמן לערוך את ההודעה הראשונה בהתאם לכללים בסטיקי הזה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=320791.0

דבר אחר, גיימ-ספיי העניקו להרחבה את הציון 60

http://pc.gamespy.com/pc/command-conquer-3-kanes-wrath/862160p1.html

בעד-

Enjoyable campaign; Global Conquest mode; campy cut-scenes; sub-factions.

נגד-

New units are only for sub-factions; useless epic units; campaign puzzle maps.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי חבל בכלל שסדרת C&C מתגללת כך במשך שנים.

לא עדיף היה שפשוט המשחק השלישי יהייה הראשון (ופה אני משתמש במציאות אלטרנטיבית) והוא אשר יכיר לנו את עניין הטיבריום והמחלוקת בין GDI ל NOD???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...